Медитація для залучення любові

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Медитація для залучення любові.Практикою медитації займаються багато людей. Одним вона допомагає розслабитися і відпочити, а інші використовують її для залучення в життя те, чого раніше їм не вистачало. Якщо ви бажаєте зустріти гідну людину, яку змогли б полюбити, ви також можете використовувати техніку медитації. Медитація для залучення любові – це дуже ефективний спосіб налаштувати себе і відкрити своє серце для нових почуттів.

Медитація для залучення кохання

Медитація для залучення любові хороша тим, що її може практикувати кожен. Медитація допоможе вам підготуватися до того, що у вашому житті дійсно з’явиться людина, яка буде гідний вас. Існує кілька видів медитацій на залучення любові. Краще всього використовувати їх разом, спочатку практикуючи одну, потім іншу.

Перегляньте публікацію - Як доглядати за грудьми, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перша медитація для залучення любові

Прийміть зручну для вас позу: це може бути поза Лотоса, але також ви можете лягти на підлозі. Розслабте тіло, сконцентруйте увагу не точці на лобі, яка знаходиться трохи вище брів. Коли ваша концентрація буде стабільною, зосередьтеся на своєму існуванні: ви знаходитесь тут і зараз. Уявіть, що вас оточують ваші родичі та близькі, друзі. Всі вони знаходяться поруч з вами і перебувають у такому ж безмовному стані. Також навколо вас знаходяться люди, з якими ви можете спілкуватися щодня, і ті, яких ви не знаєте. Усвідомте, що ви оточені людьми завжди.

Подумайте, що всі люди, так само як і ви, намагаються знайти спокій і умиротворення. Вони хочуть бути щасливими. А тепер уявіть, що серед них усіх може панувати мир, і всі вони будуть щасливі. Ця думка повинна викликати у вас у серці почуття любові до всіх людей, навіть до тих, яких ви вважаєте вашими недоброзичливцями.

Тепла енергія любові, яка зароджується у вашому серці, повинна повністю поглинути ваше тіло і розум. Ви можете відчувати, як з вашого серця виходить яскравий промінь світла до всіх людей: спочатку він досягає ваших батьків, потім братів, сестер, друзів, знайомих і навіть тих людей, яких ви не знаєте. Всі вони улюблені вами. Побажайте всім людям щастя, миру, спокою, любові. Особливо зверніть увагу на тих людей, з якими у вас можуть бути незлагоди. Вони також заслуговують щастя і вашої любові. Від щирого серця побажайте їм щастя. Будьте в цьому стані любові так довго, як вам цього хочеться. Потім можете виходити з медитації.

Медитація для залучення любові.

Що вам дає ця медитація на любов? Якщо ви не закриєте свій розум і серце, ви зрозумієте, що у вас є можливість любити усіх людей. Ви повинні контролювати ваш гнів, егоїстичність, нетерпіння та інші недоліки, які заважають вам випромінювати любов. Якщо ви будете звертати увагу на ваше его, то у вашому серці не залишиться місця для чистої любові і вашого щастя.

Друга медитація для залучення любові

Завдяки цій медитації ви зможете підготувати себе до того, що ви відкриті до появи нових відчуттів. Швидше за все, ви навіть не усвідомлюєте, що можете уникати появи любові у вашому житті. Завдяки цій медитації ви зможете зануритися в любов.

Для цієї медитації ви можете поставити приємну музику, яка розслабить вас. Не обов’язково, щоб вам ця музика подобалася, інакше ви будете концентрувати увагу тільки на ній. Музика повинна вас розслабити. Прийміть зручну для вас позу, розслабтеся і сконцентруйтеся на точці на лобі, яка знаходиться трохи вище брів. Не давайте свідомості відволікатися на будь-які думки. Коли ви будете готові, можете уявляти навколишнє атмосферу, в якій ви будете щасливі. Це може бути луг з квітами, рожеве хмара, прекрасний сад, неймовірної краси печера або що інше. Головне – ви повинні відчувати себе в безпеці і бути щасливою.

Відчуйте, що ваше щастя окриляє вас, і ви ніби літаєте. Вас не переслідують проблеми, вам незнайома щоденна суєта. Відчуйте, як приємна тепла хвиля щастя повністю накриває вас.

Загадати бажання, яке заздалегідь чітко сформулювали для себе. Ваше бажання повинно починатися такими словами: «я з вдячністю…» і закінчуватися «… на благо для всіх». Коли ваше бажання загадане, уявіть, що де-тобто людина, якого ви полюбите. Незабаром він повинен з’явитися у вашому житті, а щоб це дійсно відбулося, визнати його у ваш світ. Уявіть, що ця людина – яскраву кулю, який зроблений з любові, і він шукає вас. Дайте йому знайти вас, спокушати його, подпустите його ближче. А потім обійміть цей куля, і дайте йому повністю розчинитися у вас. Відчуйте, як любов цієї людини наповнює вас. Наберіться любов’ю до цієї людини, випробуйте щастя, пориньте в радість життя. Залишайтеся в цьому стані рівно стільки, скільки хочете. Потім можете повільно виходити з медитації.

Що дає ця медитація для залучення кохання? Завдяки цій медитації ви наберіться енергією любові. Ви будете просто випромінювати цю енергію. Незабаром у вашому житті будуть з’являтися люди, яких притягне ваша енергія.

Радимо прочитати також

Як прикрасити будинок на Новий рік про Як прикрасити будинок на Новий рік.

Намагайтеся медитувати хоча б по два рази на тиждень. На одну медитацію може йти від 15 хвилин до цілої години. Природно, що багато часу ви не завжди зможете виділити, тим більше, що під час медитації в кімнаті нікого не повинно бути, а всі телефони слід вимкнути.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>