Про що говорити на першому побаченні?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що говорити на першому побаченні?Перше побачення – це завжди якась загадка, що розбурхує вашу уяву. Ви не знаходите собі місця і думаєте, що надіти, куди ви можете піти, і про що будете говорити. Як завжди, те, що ви плануєте, не збувається. Розмови йдуть у неправильному напрямку, і після побачення відносини далі не розвиваються. Можливо, помилка була в вашому незнанні, що говорити на першому побаченні?

Про що говорити на першому побаченні?

На першому побаченні з незнайомою людиною завжди дуже важко розслабитися, щоб розмова вийшла невимушеною. Це природна реакція, так як не всі можуть відразу ж відкритися. До того ж, постійно відвідують різні думки про ваш зовнішный вигляд: чи все в порядку з зачіскою, макіяжем, одягом і взуттям. Якщо ви будете постійно відволікатися на щось, то і розслабитися вам не вдасться. Адже на першому побаченні ви повинні добре провести час, навіть якщо вашим стосункам не доля далі розвиватися. Тому ще дома переконайтеся, що у вашому зовнішньому вигляді вас нічого не бентежить.

Перегляньте публікацію - Як підібрати стиль одягу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Отже, ви налаштувалися на приємну розмову на першому побаченні. Тепер залишилося тільки придумати, про що говорити. Ні в якому разі не зачіпайте заборонені теми для розмови: гроші, політика, релігія, хвороби, відносини з колишніми партнерами. Якщо партнер сам почав розмову на одну з цих тем, ви можете підтримати бесіду. Але ніколи не ставте провокаційні запитання або такі, на які ви самі не хотіли б відповідати. Можливо, своїм питанням ви можете поставити співрозмовника в незручне становище. В результаті на душі і у нього, і у вас залишиться осад, який зіпсує перше враження від спільного проведення часу.

Питання на першому побаченні повинні бути на абстрактні теми, які стосуються кожної людини. Звичайно, про погоду говорити не варто, якщо тільки ви не сидите в теплому кафе, а за вікном йде злива. Мигцем згадавши, що вам може подобається така погода, коли ви сидите у теплого каміна з чашкою гарячого какао і з хорошою книгою в руках, ви можете покласти початок невимушеної розмови про ваші захоплення і уподобання.

Що говорити на першому побаченні?

Якщо раптом розмова зайшла в глухий кут, її завжди можна легко перевести на іншу тему. Ви можете поговорити  про роботу. Тема здається тривіальною, але на роботі кожен з нас проводить більшу частину часу. І те, що ви хочете взнати ближче вашого співрозмовника, – це абсолютно нормально. У жодному випадку в розмові про роботу не задавайте питання про зарплату, також не обговорюйте начальство.

Що говорити на побаченні

Ще одна хороша тема для розмови на першому побаченні – це подорожі. Розкажіть, де ви були. Нехай ваш співрозмовник також розповість про свої поїздки. Ви можете поділитися один з одним враженнями, власним досвідом і дати кілька слушних порад.

Запам’ятайте одне золоте правило, яким вам завжди слід користуватися, якщо ви не знаєте, що говорити на першому побаченні: не акцентуйте увагу на собі, а більше слухайте партнера. Кожна людина хоче керувати ситуацією і розмовою, відчувати, що вона сильніша за вас. Тому не зациклюйтеся тільки на своїй персони і не розповідайте про себе буквально все, щоб похвалитися, яка ви прекрасна жінка, яку неможливо не закохатися. Ви повинні бути загадкою. А ось чоловікові треба дати розкритися. І найкраще це вийде, якщо ви запитаєте у нього поради. Якщо чоловік добре розбирається в цій галузі, то ви потрапили в саму точку. І обов’язково зробіть кілька невимушених компліментів чоловікові! Але і у відкриту лестити теж не треба.

Радимо прочитати також

Комбінування шпалер в інтер’єрі про Комбінування шпалер в інтер’єрі.

Звичайно, чоловік також хоче дізнатися щось про вас. Як вже було сказано, не треба викладати всю свою біографію. Розкажіть трохи про себе, але тільки трошки, адже вам треба залишити щось для наступних побачень. Дуже добре буде розповісти про кумедні випадки, які відбувалися з вами в минулому. Так ви покажіть своє почуття гумору, а це дуже подобається чоловікам. І ніколи не скаржтеся і не просіть допомоги в чомусь. Вам зараз треба залишити дуже гарне враження про себе, а не здатися ноючою і безпорадною істотою. І навіть якщо ви дуже сильна людина, не треба акцентувати на цьому увагу. Покажіть себе справжньою жінкою, якій потрібна турбота, ласка та сильний захисник в особі чоловіка, з яким ви на побаченні.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>