Психологічна війна

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.0/10 (1 голос)

Психологічна війна.Часто можна почути фразу: Я можу вдарити морально. Ніхто й не підозрює, чим може обернутися для людини подібний удар. Вся справа в тому, що словесна перепалка – це всього лише півбіди, а ось чітка стратегія ударити, убити морально – це вже психологічна війна.

Психологічна війна

Найстрашніше полягає в тому, що психологічна війна прирівнюється до війни фізичної. Крім того, саме такий вид війни здатний стати стартом, грубо кажучи, світового апокаліпсису.

Перегляньте публікацію - Модні довгі сукні, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Якщо вдаватися в історію, то можна простежити цікаву тенденцію: армії, які скептично сприймали війну, мали більшу впевненість у власних силах, у той час як зайвий фанатизм супротивника приводив до самознищення. Таким чином, американці частіше вигравали у світових бійках, будучи ідеологічно підготовленими. Скептичне ставлення допомагало їм пригнічувати супротивника морально, хоча нічого, по суті, вони не робили, просто поставили своєрідний ритм відношення до війн і перепалок, що гостро відчував супротивник.

Психологічна війна.

Психологічна війна

Варто враховувати, що психологічна перепалка може досягти глобальних масштабів. Пропаганда, наприклад, діє на людину як масовий гіпноз. Що хорошого приносить пропаганда? Дивлячись що пропагувати. Справа в тому, що психологічна війна супроводжує повсякденне життя на кожному кроці.

Категорі психологічних воєн

Розглянемо кілька категорій психологічних воєн.

Психологічна війна в родині. Ця війна, найчастіше, руйнує сім’ю, хоча з неї подібні речі і починаються. Чоловік і дружина, які відрізняються характером, дуже довго звикають один до одного, незважаючи на високі почуття і бажання жити разом. Психологічна війна починається з фраз: «Помий посуд» або «Не розкидай шкарпетки». Ці банальні фрази зароджують в родині міні-бунт проти побуту і небажання поступатися. Як би цього не хотілося, але доведеться комусь поступитися, інакше спільного життя не вийде. Мудрі чоловіки мовчки прибирають шкарпетки, а мудрі дружини миють посуд після першого попередження або, ще краще, за власним бажанням. Але ще існує думка, що мудрі люди не вказують на помилки інших, а допомагають їх непомітно виправити.

Психологічна війна в політиці. Політика – річ небезпечна. Зі слабкими нервами туди краще не втручатися. Політична моральна війна виражається в наявності спору, в якому перемагає так званий «троль». Зверніть увагу на те, які політики користуються попитом і популярністю? Фанатизм в політиці вітається лише в тому випадку, якщо він ідеологічно обґрунтований і належить людині, яка керується фанатизмом виключно в цілях популяризації своєї ролі для країни.

Психологічна війна в колективі. Скупчення людей з різними характерами та різними поглядами на життя викликає дискомфорт у всіх. Хтось каже про це дискомфорт, а хтось замикається в собі і перетворюється в пасивного працівника, у якого помітно знижується працездатність і падає настрій. Все це пережити можна, але завжди знайдеться людина, яка спробує пригнічувати загальну обстановку. Психологічна війна в колективі закінчується лише тоді, коли начальник виступає в ролі так званого «вихователя» і акуратно вирішує проблему за допомогою легкого невимушеного спілкування, з якого можна спробувати зрозуміти суть проблеми і вирішити її.

Психологічна війна з самим собою. Це найскладніша і сама тривала війна. Людина ніби розривається на частині, страждаючи від власних перебільшень і надуманих страхів. Є люди, які самі себе пригнічують, називаючи це тверезою самокритикою. Іноді навіть самокритика переходить будь-які межі, коли чоловік переконує себе і всіх, що він, наприклад, невдаха, і опускає руки. Війна з самим собою закінчується, завдяки тренінгам і роботі з психологом.

Радимо прочитати також

Як встановити пральну машину про Як встановити пральну машину.

Психологічна війна – це розв’язувана проблема. Але варто знову ж повернутися в історію: найбільші військові помилки здійснювалися через неправильну оцінки морального стану супротивника. Це не означає, що ви повинні до всього придивлятися і у всьому консультуватися з особистим психологом, просто запам’ятайте: на людину, сильну духом, не впливає ніяка психологічна війна. Будьте впевнені в собі, і вас не торкнуться ніякі психологічні перешкоди.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.0/10 (1 голос)
Психологічна війна, 8.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>