Роман із колишнім

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Роман із колишнім.Говорять, що в одну й ту саму річку двічі не ввійдеш. Проте людям властиво чіплятися за минуле і намагатися повернути те хороше, що в них було, але, на жаль, уже пройшло, приміром, відроджувати відносини після розриву. Чи може роман із колишнім принести справжнє щастя?

Чи варто розпочинати роман із колишнім

Далеко не всі після розставання припиняють спілкування з колишніми: якщо розставання не було болючим, багато хто воліють залишатися друзями або хоча б приятелями, не бажаючи назовсім викреслювати зі свого життя людини, з яким пов’язано стільки приємних спогадів. Ось тільки почуття не проходять відразу, і іноді при дружніх зустрічах виникає бажання повернути все назад. Якщо воно обопільне, пара може дати собі другу спробу, проте чи буде вона успішною?

Перегляньте публікацію - 7 правил як добре виглядати в будь-яку погоду, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Роман із колишнім.

Роман із колишнім

Все залежить від причин, з яких ви вирішуєте на роман із колишнім, а він вирішується на роман з вами. Якщо ви обидва усвідомили свої помилки, зробили висновки з гіркого досвіду і хочете почати все з чистого аркуша, можливо, що з цього вийде. Однак важливо розуміти, що ті відносини, які у вас були, ви вже не повернете: потрібно будувати нові, враховуючи свої попередні помилки.

Але бажання почати все з чистого аркуша – не єдина причина, по якій люди вирішують відродити колишні стосунки. Іноді пара знову сходяться під впливом ностальгії, не розуміючи, що так, як було, вже ніколи не буде. По суті, вони намагаються зустрічатися з спогадом, ідеалізованим чином, і в більшості випадків повторний розрив – це лише питання часу.

Також є категорія людей, для яких роман із колишнім партнером – це такий собі сурогат відносин. Вони не готові заводити нові відносини, але і бути наодинці не хочуть. Дуже зручно виходить: не треба пристосовуватися до нового людині у вашому житті, гарантовано є хороший секс… Однак такі відносини неповноцінні: вони не розвиваються і не дозволяють рухатися далі.

Ще одна причина, по яких люди зважуються відновити відносини з колишніми – самоствердження. Мовляв, ти не знайшов нікого краще за мене і приповз тому. Про почуття тут говорити, звичайно ж, не доводиться, все зав’язано на самооцінку. З цією причиною тісно пов’язана інша, яку умовно можна назвати «так не діставайся ж ти нікому». Поки колишній один, вам плювати на нього. Однак варто вам дізнатися, що у нього наклевываться нові відносини, як ви намагаєтеся його повернути. Це навіть не ревнощі, а швидше власницькі почуття.

Роман із колишнім має як плюси, так і мінуси. Почнемо, мабуть, з плюсів. По-перше, ніколи не потрібно позбавляти себе шансів на щастя: завжди існує ймовірність, хоча б мізерна, що вам вдасться почати все спочатку і стати такими ж щасливими, як і до розставання. По-друге, починаючи нові відносини зі старим партнером, ви вже знаєте все «небезпечні місця» і не допустите тих помилок, які допустили б в нові відносини з людиною, якого знаєте недостатньо добре.

І мінусів у цій ситуації предостатньо. Принадність нових романів – саме в відчуття новизни, флері романтики (або в скаженою пристрасті – у кого як). З колишнім партнером ви вже все це проходили, так що у своєму повторному романі ви ризикуєте пропустити горезвісний «конфетно-букетный період» (або дуже сильно скоротити його) і відразу зануритися в рутину відносин. А якщо ви ще не до кінця забули минулі образи і претензії, вони можуть з’явитися при кожній новій суперечок.

Радимо прочитати також

Як встановити змішувач про Як встановити змішувач.

Зрозуміло, тільки вам вирішувати, чи варто заводити роман із колишнім і намагатися побудувати відносини заново. У вас є шанси на успіх, якщо ви обидва забули минулі образи, зробили висновки зі своїх помилок і хочете почати все заново. Ключове слово – «обидва», тому що відроджені відносини не може «тягнути на собі» хтось один. А ось якщо ви хочете почати заново тому, що боїтеся залишитися одні з бажання самоствердитися, переробити партнера під себе – загалом, з почуття егоїзму – навряд чи вам вдасться «реанімувати» ваші відносини.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>