Самотність удвох

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Самотність удвох.Залишитися наодинці – один з найсильніших страхів людини. Саме тому для людей так важливі відносини – приятельські, дружні, родинні, любовні. Однак навіть наявність відносин не завжди рятує від самотності. Один з найстрашніших видів самотності – це самотність удвох.

Самотність удвох – це криза у відносинах

Самотність удвох… звучить Абсурдно, не чи правда? Самотність – від слова «один», а як можна бути одному, якщо вас двоє? Можливо, фізично вас і правда двоє, а ось емоційно відчувати себе самотнім можна практично в будь-якій ситуації: наодинці з близькою людиною, у компанії друзів, в натовпі. І таке самотність ранить набагато сильніше.

Перегляньте публікацію - Гламурний макіяж в домашніх умовах, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

У відносинах пар часто наступає момент, коли їх поглинає рутина. Вони живуть разом, сплять в одному ліжку, зустрічаються з друзями, можливо, виховують дітей… Зовні все благополучно, однак насправді партнери все більше віддаляються один від одного та відчувають себе самотніми. Це і є самотність удвох: фізично людина знаходиться поруч, однак ви вже не можете дати один одному те, що з «1 1» чи «2», – підтримку, турботу, допомога, співчуття, розуміння.

Самотність удвох.

Самотність удвох

Виходить своєрідний парадокс: зазвичай люди підтримують такі відносини «за інерцією», тому що бояться самотності. Але насправді саме ці відносини змушують їх відчувати себе самотніми. І найчастіше тільки після того, як пара знайде в собі сили розлучитися, обидва партнери розуміють, як насправді вони були самотні.

Чому так відбувається? Люди змінюються – це неминучий процес, ось тільки не завжди зміни в характері партнерів, так сказати, синхронні. До того ж, на початку відносин ми завжди ідеалізуємо свого партнера, але з часом розуміємо, що ідеалізований образ не відповідає реальному. Згодом приходить усвідомлення того, що чоловік, що перебуває поруч з вами, сильно відрізняється від того, яким він був на зорі ваших відносин.

Самотність удвох – це криза у відносинах. Існує лише два варіанти вирішення кризи: або ви розлучаєтеся, або ваші відносини виходять на якісно інший рівень. Причому якщо пускати все на самоплив, перший результат набагато більш імовірний. Чим більше ви мовчки віддаляєтеся один від одного, тим швидше розвіється ілюзія благополучних відносин. Якщо ви будете продовжувати робити вигляд, що у вас все відмінно, відносини зайдуть у безвихідь, вихід з якого знайти буде непросто (або навіть неможливо).

Отже, що робити, якщо ви раптом усвідомили, що ваше сімейне життя – це самотність вдвох? Для початку поговоріть з партнером і з’ясуйте, чи відчуває він те ж саме. Тільки жодних докорів і звинувачень – просто спокійна розмова по душах. З’ясуйте, чому ви віддалилися один від одного, і вирішити – чи дійсно ви хочете повертати те, що між вами було. Якщо у вас ще залишилися почуття, можна спробувати почати все заново.

Цікаво, що деяких людей самотність удвох цілком влаштовує, вони не бачать в ньому жодної проблеми. Такі відносини спокійні, стабільні, передбачувані – чого ще бажати? Якщо обидва партнери задоволені і не зазнають дискомфорту від почуття самотності, можливо, нічого і не варто міняти. Але такі відносини ніколи не будуть по-справжньому щасливими. Чи готові ви обміняти щастя на стабільність і рутину?

Радимо прочитати також

Як встановити плінтус про Як встановити плінтус.

Самотність удвох – набагато більш поширена проблема, ніж здається. Багато люди роками живуть такий життям: з боязні бути засудженими, заради спільних дітей, за матеріального благополуччя, за звичкою, нарешті, щоб «в старості було кому склянку води подати». Якщо це ваш випадок, ми не маємо жодного права диктувати вам, як діяти, але ми можемо нагадати: кожна людина має право бути щасливим. А що принесе вам щастя, вирішувати тільки вам.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>