Секс з колишнім

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Секс з колишнім.Відносини з колишніми – делікатне питання. Хтось зовсім обрубує всі зв’язки, хтось веде з колишніми війну, хто-то намагається залишитися друзями. А деякі практикують секс з колишнім (колишньою) без зобов’язань. Але у такого роду відносин є маса підводних каменів.

Чому люди займаються сексом з колишніми партнерами?

Чому взагалі люди займаються сексом з колишніми партнерами? Причини можуть бути різні. Іноді секс – це просто секс: немає нічого поганого в тому, що людині хочеться зайнятися сексом, це природне бажання організму. А після розставання не всі готові до нових відносин. Колишній стає логічним вибором: у вас є взаємне тяжіння, він чудово знає, як доставити вам задоволення. Так чому б і не зайнятися сексом, якщо вам обом це приємно і ви обидва не хочете нічого більшого?

Перегляньте публікацію - Як вивести татуювання, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Секс з колишнім

Ось тільки далеко не всі дівчата здатні розділяти секс і почуття. Навіть якщо вони думають, що секс з колишнім – це просто задоволення фізичного бажання, вони можуть обманювати себе. Нерідко сексуальні стосунки з колишнім чоловіком – це спроба або ухопитися за минуле, або повернути все, як було. Нерідко це виливається в замкнуте коло: дівчина займається сексом з колишнім, тому що не може знайти нового чоловіка, але нового чоловіка вона не може знайти саме тому, що займається сексом з колишнім.

Ще одна причина, по якій деякі сплять з колишніми, – це самоствердження. Приємно усвідомлювати, що ти настільки гарна в ліжку, що він не знайшов собі нікого іншого і воліє займатися сексом з тобою. Ось тільки тут треба бути обережною: хто може гарантувати, що колишній не займається сексом ще з кимось? Так що про презервативи забувати не варто – мало, чим він може нагородити вас під час вашого «дружньо-ностальгічного» сексу.

Секс з колишнім.

Секс з колишнім – плюси та мінуси

Секс з колишнім має як свої плюси, так і мінуси. Плюс полягає в тому, що ви добре один одного знаєте, а це означає, що секс, швидше за все, буде відмінним. Вам не потрібно буде шукати нового партнера, пристосовуватися до нього, дізнаватися його ерогенні зони і т. п. Якщо ви не готові заводити нові відносини, а сексу хочете, то, можливо, це не найгірший варіант. Крім того, як ми вже говорили, усвідомлення того, що колишній все ще вас хоче, незважаючи на те, що ви розсталися, лестить самолюбству.

Однак є такого роду відносин і мінуси. Якщо у кого з вас ще збереглися почуття, секс для нього буде спробою відновити відносини. Крім того, заняття сексом з колишнім не дозволять вам повністю відпустити його і почати нові стосунки: навіщо рухатися далі і шукати нового чоловіка, якщо у вас є хороший секс? Ось тільки такі відносини не можна назвати повноцінними, це свого роду спрощений варіант – фізична близькість без емоційної. Рано чи пізно ви втомитеся від цього і зрозумієте, скільки часу втратили.

Все вищесказане стосується в основному регулярного сексу з колишнім за взаємною домовленістю. Але іноді такий секс відбувається випадково під впливом алкоголю, стресу, спогадів. Що називається, «так вийшло». Зробленого не повернеш, головне – правильно повести себе після того, як це трапилося. Не варто думати, що випадковий секс – це відновлення відносин. Не біжіть за колишнім після того, як це відбулося. Просто продовжуйте спілкуватися з колишнім так, як спілкувалися до цього інциденту, не надавайте випадковому сексу занадто велику важливість.

Радимо прочитати також

Як утеплити будинок пінопластом про Як утеплити будинок пінопластом.

Чи займатися сексом з колишнім – це ваш і тільки ваш вибір. Хтось вважає таку модель відносин цілком життєздатною, а хтось називає сексуальні стосунки з колишнім або колишньою «психологічною проституцією». Дуже велике значення тут має ваша здатність абстрагуватися від емоційної складової відносин. Якщо ви готові змиритися з тим, що секс – це просто секс і більше нічого, і отримувати від цього задоволення, чому б не спробувати? Але пам’ятайте, що такі відносини не можуть тривати вічно. Рано чи пізно вам доведеться остаточно розпрощатися і іти своєю дорогою – або спробувати почати все заново якщо і ви, і партнер вирішите дати один одному другий шанс.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>