Що дає дружба?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Що дає дружба?Друг – це людина, з якою вас зв’язує взаємна симпатія, загальні інтереси та захоплення. Друг порадіє за вас, коли вам добре, і співчуватиме, коли вам погано. Але навіщо потрібна дружба? Що дає дружба людині?

З дружбою пов’язано багато кліше і стереотипів. Вважається, що жіночої дружби не буває, тому що жінки завжди перебувають у стані конкуренції. Дружба між чоловіком і жінкою, на думку багатьох, теж неможлива: як мінімум хтось один в таких дружніх відносинах закоханий. Деякі люблять розповідати про справжню чоловічу дружбу, яку оспывують в книгах, і тільки такі відносини, засновані на довірі і самопожертві, гідні назватися дружбою.

Перегляньте публікацію - Як підібрати сорочку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Що дає нам дружба?

Виводити формулу дружби можна дуже довго. Давайте зупинимося на тому, що якщо ви задумалися про те, що дає дружба людині, ви вже вирішили для себе, що таке дружба. Тепер настав час вирішити, навіщо люди вступають в дружні відносини? Який у них сенс?

Що дає дружба?

Деякі вважають некоректним замислюватися про те, що дає дружба: весь сенс дружби – в її безкорисливість, ми дружимо не заради вигоди, а просто тому, що відчуваємо до людини симпатію, прихильність. З одного боку, вони мають рацію. З іншого – під вигодою, що витягується з дружби, маються на увазі не тільки матеріальні блага та задоволення власних інтересів.

Що дає дружба людині?

Дружба дає людині відчуття єдності, вона розуміє, що у нього є людина, яка завжди його підтримає. У компанії друга можна розслабитися і бути самим собою. Друг безкорисливо допоможе в скрутну хвилину, цій людині можна довіряти, на нього можна покластися. Друг щиро любить вас, незважаючи на всі ваші недоліки.

Друг – це людина, яка завжди вас зрозуміє (не факт, що погодиться, але хоча б прийме вашу точку зору як має право на існування і не буде висміювати її). Кажуть, що у кожної людини в голові свої «таргани», так ось дружба – це відносини людей з однаковими або дуже схожими «тарганами».

Дружні відносини побудовані на довірі. З другом можна бути щирим, відвертим і впевненим у тому, що всі ваші секрети залишаться між вами. Взагалі, перераховувати, що дає дружба, можна дуже довго, кожна людина знаходить у дружніх відносинах що своє. Так що, дружбу не можна назвати безкорисливою? Виявляється, все побудовано на вигоді?

Є кілька нюансів, що відрізняють справжню дружбу від корисливих відносин. Зрозуміло, що до дружніх відносин додаються певні «бонуси». Але справжня дружба зароджується сама собою, ми з вдячністю приймаємо ці «бонуси», але ніколи не замислюємося про те, що дає дружба. Все просто йде своєю чергою.

До того ж, в цих дружніх відносинах ми не тільки отримуємо, але і даємо довіру взамін на довіру, підтримку взамін на підтримку… Це як гра в бадмінтон: щоб воланчик не впав на землю, обидва гравці повинні брати активну участь в грі, відбиваючи його. Тому дуже важливо думати не тільки про те, що дружба дає вам, але і про те, що ви можете привнести в дружні відносини.

Справжня дружба, як і справжня любов, – це відносини, побудовані на взаємності. Вона дає нам багато, але і вимагає теж багато. Бути хорошим другом не завжди просто, але всі складнощі компенсуються тими позитивними емоціями, які дарує нам дружба.

Радимо прочитати також

Колони в інтер’єрі про Колони в інтер’єрі.

Щоб дружні відносини були в радість, не потрібно замислюватися, що дає дружба. Просто дружите, не замислюючись і не оглядаючись. А якщо ви дружите тільки заради вигоди – навряд чи такі відносини можна назвати щирою дружбою. Але у вас завжди є можливість виправитися і навчитися дружити, зустрівши відповідну людину.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Що дає дружба?, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>