Що робити, якщо немає друзів

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що робити, якщо немає друзів.Наявність друзів говорить про те, що ви людина товариська і, головне, потрібна для інших людей. Якщо трапилося так, що друзів немає зовсім, виникає думка: «Я нікому не потрібний». Чи Так це? Що робити, якщо немає друзів? Необхідно розглянути кілька причин виникнення цієї проблеми.

Перегляньте публікацію - Як правильно голити зону бікіні, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Що робити, якщо немає друзів

Для початку давайте розберемося, чому так сталося, що у вас немає друзів? Найімовірніше, вони є, просто ви самі не надаєте їм належної уваги, не відчуваючи в них впевненості. Найчастіше люди залишаються без друзів з тієї причини, що самі не бажають ні з ким дружити. Цьому сприяє тип характеру, особисті переконання і, рідко, певна ситуація, після якої людина говорить: «Я розчарований у друзях».

Що робити, якщо немає друзів?

Подивіться на себе з боку. Хотіли б ви дружити з такою людиною, як ви самі. Дуже добре допомагають у цьому випадки тренінги під назвою «дзеркало». Ви дивитесь у дзеркало і подумки з собою спілкуєтеся. Можна вимовляти вголос деякі фрази, наприклад: «Привіт, дуже приємно познайомитися, мене звуть (ім’я)». При цьому спостерігайте за своєю інтонацією, мотивами та вираженням обличчя. Здавалося б, все це несерйозно, але це не так. Від перших сказаних слів залежить найбільший відсоток сприйняття людини.

Обміркуйте свою останню зустріч з друзями. Якщо такої не було, згадайте свою поведінку у великому скупченні людей, приміром, у громадському транспорті. З яким виразом обличчя ви передавали за проїзд? Якщо ви вороже налаштовані проти суспільства, і кожен ваш «вихід у світ» прирівнюється до тортур, значить настав час в собі щось міняти, а потім вже задаватися питанням: що робити, якщо немає друзів.

Що робити, якщо немає друзів.

Змінити себе легше, ніж ви думаєте, але от як потім з цим жити? Якщо ви намагаєтеся влитися в соціум через силу, будьте впевнені – нічого хорошого це не принесе ні вам, ні соціуму. Можливо, ви – інтроверт, який, на жаль, так влаштований, що в самоті він отримує набагато більше енергії, ніж у суспільстві. Як бути? Постарайтеся все-таки з повагою ставитися до людей. Повірте, ви теж для когось цікаві і дуже важливі, але роль «колючого їжачка» готові прийняти не всі. Не варто лицемірити, але і вести себе нешанобливо по відношенню до людей, які намагаються бути вам ближче, не варто.

Що робити, якщо немає друзів і поява їх не передбачається? Заведіть собі блог, в якому можна розповідати про себе, ділитися думками і міркуваннями. Через час знайдуться однодумці, з якими можна спілкуватися віртуально. Не виключена і зустріч в реальності. Якщо вам легше бути собою «по ту сторону монітора» – будьте, ніхто вам цього не заборонить. Тисячі користувачів блогосфери живуть за тим же принципом, знаходять віртуальних друзів і проживають таким чином повноцінне життя.

Інша справа, якщо вам не з ким сходити в кіно або випити пива. Але хіба це варто робити лише з перевіреними друзями? Запросіть з собою співробітника/співробітницю, сусідів або, на крайній випадок, батьків. Можна чудово провести дозвілля, якщо у вас гарний настрій і бажання подарувати іншій людині приємне проведення часу.

Не бійтеся відповідальності. Допомагайте людям, які просять у вас допомоги. Не варто вимагати віддачі і чекати миттєвого зворотного зв’язку. Згадайте життєві моменти, коли вам було важко. Навіть якщо вам ніхто не допоміг і ви знайшли в собі сили вибратися з складнощів самі, це не привід розчаровуватися в людській підтримці. Навпаки, відчувайте себе сильним і впевненим.

Радимо прочитати також

Кухня з еркером про Кухня з еркером.

Нарешті, не думайте, що самотність – це безпека й захист. Іноді просто не вистачає людського плеча, в яке хотілося б уткнутися носом і отримати найбажаніші слова: «Ти сильний, все вийде, все буде добре». Нехай вас не турбує питання: що робити, якщо немає друзів. Краще задайтеся питанням: як подобатися іншим, це зробити дуже легко, якщо трохи попрацювати над собою і сприймати соціум як можливість реалізувати всі свої найкращі людські якості.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>