Сприйняття реклами

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Сприйняття реклами.На сьогоднішній день сприйняття реклами можна віднести до негативних чинників, тому як споживач давно втомився від мільйонів брендів, якими наповнені джерела розповсюдження масової інформації. Реклама – це головний аспект споживчого попиту на товар. Без реклами неможливо сформувати інтерес до товару або послуги, а також підтримувати їх просування на ринку.

Сприйняття реклами

Як простій людині вибрати з десяти пральних порошків один, якщо в одній з упаковок можна знайти, наприклад, квиток до Єгипту, а в іншій – автобусну подорож в Умань? При цьому реклама повідомляє, що порошок з квитком в Умань набагато якісніше, ніж порошок з квитком до Єгипту, бо всі кошти компанії пішли не на якісь там піраміди, а на якість прання ваших брюк, на які ви примудрилися посадити три плями різного характеру. І що ж робити в такому випадку споживачеві, який і плями відіпрати хоче так, щоб уже напевно, і в Єгипет злітати на шару?

Перегляньте публікацію - Вибираємо відкриті туфлі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Звичайно ж, у всьому можна знайти золоту середину, якби в рекламному бізнесі тільки порошки викликали таке протиріччя. У світі неймовірну кількість брендів-суперників, які заплутали споживача настільки, що він вже і не радий зовсім всім цим розкручених марок. Знайшов старий бабушкін «Лотос» – от і вся золота середина сприйняття реклами. Але все таки, як же залишатися адекватно реагує на всі нюанси сучасної реклами і робити тільки правильний вибір?

Сприйняття реклами формується на довірі, усвідомлення і переконання. Крім того, після отримання інформації про рекламу у людини повинна з’являтися обізнаність про товар. Простіше кажучи, за дві-три хвилини контакту з інформаційним джерелом споживач повинен сформувати стовідсоткову обізнаність про продукт, який був представлений рекламодавцем. Усвідомлення вибору – це основна мотивація купівлі даного товару. Споживач в цьому випадку керується чим завгодно: рекламою, здоровим глуздом, моментальним бажанням придбати якусь спонтанні покупки. Тут варто враховувати особливості психології, характеру та соціального положення споживача. Таким чином, сприйняття реклами залежить від специфіки аудиторії, на яку розрахований представлений ринок товарів і послуг.

Готовність довіряти рекламодавцеві насамперед розрахована на психологічну активність людини, здатність до усвідомлення того, чого хоче споживач і наскільки його вибір мотивується зовнішніми і внутрішніми факторами. Перенасичення рекламою тягне за собою розвиток поганого споживчого смаку, що погано впливає на економічну сферу в цілому. Таким чином, покупець вибирає не те, що дійсно якісно, а те, що дешевше, побільше і красивіші. Тут згадується рядовий випадок з подарунками до дня народження, коли замість продуманого вибору речі, яка дійсно потрібна імениннику, говорять: «Потрібно купити велику дешеву коробку хороших цукерок». Ви бачили коли-небудь величезну коробку дійсно смачних хороших цукерок? Не виключено, якщо ціна її така ж «велика і гарна».

Сприйняття реклами.

Сприйняття реклами

Реклама – це така ж велика коробка хороших цукерок тільки тут вже рекламодавець має потурбуватися і про якість, і про ціну, і про споживача. Сприйняття реклами формується у людини не тільки завдяки ЗМІ. У споживача є ще родичі, сусіди і колеги по роботі, які, за статистикою, хоча б раз у день автоматично вимовляють назва якої-небудь торгової марки. Приміром, сусідка спробувала додати в борщ сметану якоїсь нової торгової марки, пригостила вашого чоловіка, і тепер ваш чоловік хоче їсти борщ зі сметаною саме такої торгової марки. Простіше кажучи, рекламодавець повинен зробити так, щоб тільки про його бренд говорили ваші сусіди, які формують у вас сприйняття реклами на основі власного довіри до певної марки.

Рекламодавці успішно практикують різні способи залучення уваги до своєї реклами, завдяки чому споживач набагато швидше орієнтується у виборі. Це не означає, що вибір робиться правильно, але креативності рекламників можна тільки позаздрити. Яскравість, контрастність, звукові та візуальні ефекти, розповсюдження реклами всіма можливими прийомами маркетингу – це талановитий хід людини, який вклав у рекламу великі гроші. Хотілося б вірити, що якість рекламованого товару таке ж високе, як ступінь креативності реклами.

Радимо прочитати також

Як вибрати диван? про Як вибрати диван?.

Сприйняття реклами – це перш за все можливість і бажання споживача купувати той чи інший товар, в залежності від довіри до реклами, якості запропонованого товару, соціального положення покупця і його сімейного бюджету. Будьте уважні, довіряйте винятково якості, а не яскравою обкладинці.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>