Ставлення до навчання

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ставлення до навчання.Вчення – світло. На жаль, не всі люди легко навчаються. Буває, людина і розумний, і створений, але не дається йому, наприклад, англійська мова. Просиджуючи цілодобово за підручником і словником, людина втрачає віру в себе, думаючи, що він нерозумний, а насправді все зовсім не так. Просто методика самонавчання і мотивації недостатньо універсальна. Потрібно запрограмувати в собі позитивний ставлення до навчання, щоб не перетворити навчання в каторгу.

Ставлення до навчання

Як виробити продуктивне ставлення до роботи, не йдучи на жертви і обмеження свого вільного і зайнятого часу? Спробуйте скомбінувати дозвілля та робочий день. Якщо ви вивчаєте іноземну мову, купіть різнокольорові листочки-самоклейки, расклейте по квартирі, попередньо написавши слова, транскрипції, правила вимови і написання. Це допоможе не тільки розвинути здібності до вивчення мови, але й візуальне сприйняття максимально поліпшується.

Перегляньте публікацію - Манікюр з фольгою, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Обладнайте собі комфортне робоче місце. Звичайно, якщо ви сидите за кухонним столом, намагаючись запам’ятати історичні дати та події, а вас оточує брудний посуд, радіо і вереск сусідського дитини під вікном – ні про яку робочій обстановці не може бути й мови. А ось комфорт сприяє спокою і гармонії, в якій хочеться жити, вчитися і працювати. Таким методом лояльне ставлення до навчання вам забезпечено.

Дайте собі установку: ніяких соціальних мереж! Ви помічали як швидко плине час, якщо воно йде на скролінг, «лайки» і перегляд сотні фотографій подружки, яка вийшла заміж? Уявіть, скільки важливого і корисного ви змогли б зробити, якби не витрачали час на інтернет. Абстрагуйтеся від усього, що забирає у вас час і відволікає від основної роботи. Вже пару годин на навчання можна виділити. Зате яке потім прекрасне почуття задоволення, коли справа зроблена та необхідні знання, отримані.

Ставлення до навчання.

Виберіть собі яку-небудь нагороду за працю. Не обов’язково після вивчення одного параграфа бігти по бутиках і робити грандіозний шопінг. Побалуйте себе щось смачненьке або починайте за невеликий купюрі відкладати гроші на річ, яку давно хотіли, але не знайшли часу придбати. Наприклад, ви хочете книгу, але з’їздити за нею в магазин колись. Дізнайтеся вартість книги, поділіть на сім днів. Отриману суму кожен день, після терплячого і цікавого процесу навчання, відкладайте у скриньку. А у вихідний день вирушайте за довгоочікуваної покупкою. Це буде прекрасна винагорода за працю і відмінна корисна мотивація.

Не хвилюйтеся, якщо вам не дається навчання. Не може такого бути, щоб ви були необучаемы. Просто вам нудно і нецікаво. Гуманітарій з острахом дивиться на математику до тих пір, поки не здогадається, як зробити математику гуманітарної. Це легко, важливо тільки переглянути науку і налаштувати на свій лад.

Радимо прочитати також

Стрічковий фундамент своїми руками про Стрічковий фундамент своїми руками.

Пам’ятайте, що вас має турбувати питання не «як змусити себе вчитися», а «як вчитися із задоволенням і цікавістю». Найкраща нагорода за вашу працю – саморозвиток. Будьте вимогливі до себе і уважні, виробляйте ставлення до навчання вірними методами, замінюючи хворобливе терпіння на інтерес.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>