Стимул людини

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Стимул людини.Стимул людини – це зовнішній подразник, який допомагає підвищити цінність життєвих пріоритетів. Без стимулу неможливо повноцінно рухатися вперед. Якщо людина вміє чітко порівнювати свої сили з можливостями – це безумовний успіх.

Як наділити своє життя стимулами?

Як наділити своє життя стимулами? Не обов’язково створювати їх багато. Важливо продумати який небудь один стимул і рухатися з ним до набуття мети. Якщо ви не можете самі визначити ступінь важливості стимулу, який намагаєтеся застосувати для свого життя, постарайтеся оперувати дуже легким планом, який самі ж повинні для себе розробити.

Перегляньте публікацію - Стрижка гарячими ножицями, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Стимул людини.

Стимул людини

Для початку варто навчитися розрізняти стимул і мотивацію. Стимул – це першооснова мотивації або самомотивації. Можна пояснити це на конкретному прикладі. Припустимо, ви хочете отримати за свою роботу певну додаткову винагороду. Це і є стимул. Щоб отримати винагороду, вам доведеться багато працювати і виконувати завдання на високому рівні. Це вже мотивація. Тепер важливо навчити себе відчувати потребу у прискоряють. Інакше кажучи, стимул – це мрія. А як можна повноцінно жити і працювати без мрії?

Мрія – це привід діяти. Давно відомо, що отримати бажане ефективніше і найпростіше тоді, коли для досягнення мети людина докладає максимальних зусиль. Перший крок до досягнення мети – розробити стимул.

Категорії стимулу людини

Стимул людини може ставитися до розряду таких категорій:

  • економічний
  • соціальний
  • психологічний
  • моральний.

Підштовхування до певних дій у будь-якому з цих випадків залежить від характеру стимулу.

Економічний стимул. Бажання отримати винагороду за роботу або заняття – це економічний стимул. У цьому випадку ви повинні чітко усвідомлювати свої можливості, щоб не вимагати неможливого. Якщо ви потребуєте, наприклад, від працедавця суму, яка не відповідає якості виконаної вами роботи, ви намічаєте собі помилковий стимул. Рішення ж економічних завдань і підвищення ефективності роботи максимально продуктивно тоді, коли ви реально оцінюєте свої можливості, проявляєте їх на практиці і отримуєте заслужену високу оцінку.

Соціальний стимул. Деяким людям важливо усвідомлювати, до якого соціального прошарку вони належать. Таким чином, якщо ви хочете пробитися з простого робітника в начальники – розпишіть собі за пунктами, що для цього треба і як ви маєте намір просуватися по службі. Своїх пошуків мало. Потрібно радитися, користуватися спеціальною літературою і, звичайно ж, працювати на знос, щоб забезпечити собі чудову репутацію і заслужити довіру.

Психологічний стимул. Багато людей намагаються всіма силами отримати гармонію свого внутрішнього світу. Якщо у випадку з економічним стимулом людині важливий матеріальний прибуток, то психологічний стимул не передбачає винагороди на першому місці. Тут більше важливий психологічний аспект. Людина, закінчуючи робити звіт, отримує душевну рівновагу і спокій, до чого вона, власне, і прагнула.

Моральний стимул. Якщо у людини складний характер для роботи в колективі, це може стати причиною складного ставлення до себе. Крім того, на продуктивність роботи це теж впливає. Якщо людині робота дуже важлива – з’являється стимул стати ввічливіше і уважніше до працівників, щоб на майбутнє не потрапити в таку смішну ситуацію.

Радимо прочитати також

Як встановити унітаз? про Як встановити унітаз?.

Але це загальний набір стимулів. У кожній категорії стимулів можна виділити певну предметну область і спиратися на зовсім інші цінності. Приміром, для кого-то стимулом є покупка роликів, а кому-то важливіше попрацювати всю тиждень так якісно, щоб у вихідний день вимкнути телефон і нарешті виспатися. Саме тому стимул людини – це прекрасне життєве кредо, яке виражається в маленьких, але приємних винагородах за працю.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>