Відносини між колишніми

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Відносини між колишнімиЯк би нам не хотілося жити зі своєю другою половинкою довго і щасливо, іноді розставання неминуче. Як будувати своє життя після розставання? Забути про все і не спілкуватися з тим, хто раніше був для вас найближчою людиною, або спробувати залишитися друзями? Якими можуть бути відносини між колишніми?

Якими можуть бути відносини між колишніми?

Перший час після розставання краще постаратися як можна менше перетинаються один з одним і тимчасово припинити спілкування, навіть якщо ви розсталися по доброму. Закінчення будь-яких відносин – це початок нового етапу в житті, і щоб успішно перейти на цей етап, потрібно багато переосмислити і звільнитися від примар минулого. Тільки після деякого часу ви зможете зрозуміти, чи варто вам намагатися підтримувати дружні або приятельські стосунки, або ж ваші шляхи розійшлися назавжди.

Перегляньте публікацію - Епіляція цукром, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Зрозуміло, що якщо розставання було болючим, важким, зі скандалами і витягуванням скелетів із шаф, хороші відносини між колишніми – це в більшості випадків утопія. Не варто ятрити старі рани. Але при цьому потрібно все-таки постаратися пробачити колись улюбленого людини. Прихована ненависть гризе нас зсередини і заважає досягти гармонії з самим собою. Вибачте і забудьте – тільки так можна спокійно почати нове життя.

Якщо ж розставання було спокійним, без взаємних претензій і звинувачень, цілком можливі дружні відносини між колишніми. Але тут є свої підводні камені. Нерідко в таких стосунках одна людина дійсно намагається дружити, а другий все ще відчуває романтичні почуття і плекає надію на возз’єднання. Такі відносини між колишніми безперспективні: любов залишилася позаду, і є дуже мало шансів зійтися знову, але і справжньої дружби немає.

Але навіть якщо дружба цілком щира, можуть виникнути певні проблеми, якщо хтось з двох (або обидва) будуть намагатися будувати нові любовні стосунки. В цьому випадку їм майже напевно доведеться зіткнутися з ревнощами нової пасії. Дуже складно повірити, що твій хлопець (девушка) з колишній (колишніх) просто друзі, особливо якщо у колишнього або колишній другої половинки немає.

Швидше за все, рано чи пізно доведеться вибирати між новою любов’ю і старої дружбою. Тому більш оптимальним варіантом будуть міцні приятельські стосунки: ви добре один до одного ставитеся, час від часу зустрічаєтеся за чашечкою кави, але при цьому не проводите занадто багато часу разом. Так у ваших половинок не буде приводів для ревнощів, а у вас самих – спокуси спробувати почати все спочатку.

Відносини між колишніми.

Відносини між колишніми

Трапляються такі випадки, коли після розставання колишня пара не горить бажанням спілкуватися, але доводиться. Скажімо, якщо вони працюють разом, або якщо у них є спільна справа. Ділові відносини між колишніми підтримувати досить просто, якщо почуття пройшли, ніхто ні на кого не ображений, і обидва вміють тримати себе в руках. У цьому випадку можна стримано спілкуватися в рамках своїх посадових обов’язків. Але якщо робота бік-о-бік з колишнім коханим доставляє дуже сильний дискомфорт, можливо, варто змінити роботу.

Якщо ж вас пов’язувало спільну справу, не поспішайте пиляти бізнес і розвалювати його, особливо якщо ви багато встигли досягти. Постарайтеся поговорити як дорослі люди і врегулювати подальше спільне ведення бізнесу. Можете розподілити сфери відповідальності. Якщо не хочете надто часто зустрічатись – спілкуйтеся через помічників або ще якимось чином. Не варто позбавляти прибуткова справа з-за особистих розбіжностей.

Окрема категорія – це відносини між колишнім подружжям, у яких є спільні діти. Як ви будете спілкуватися один з одним – це ваша особиста справа, але якщо діти залишилися з вами, не потрібно забороняти їм спілкуватися з батьками (якщо, звичайно, його не позбавили батьківських прав). Діти мають право на увагу і любов обох батьків. І ще один момент. У ролі якого батька б ви не опинилися – постійного або прибуття – не сваріть при дітях другого батька, не наговаривайте на нього. Дитині після розлучення і так важко, не ускладнюйте це.

Особливий випадок – це вільні відносини між колишніми. Офіційно вони не разом, але час від часу зустрычаэтеся для сексу без зобов’язань. Тут є своя перевага – секс з перевіреним партнером, який точно знає, як доставити задоволення, і ніяких зобов’язань. Але при такому розкладі дуже складно почати нові стосунки. І той же підводний камінь, що і в дружбі: якщо у когось ще залишилися почуття, для нього такі відносини будуть якорем, який не дає йти далі, а відмовитися від них важко.

Радимо прочитати також

Як встановити розетку про Як встановити розетку.

Теплі приятельські відносини між колишніми цілком реальні. Головне – взяти паузу, перш ніж вирішити, яких саме відносин ви хочете з колишнім (колишньою), і не будувати ілюзій.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>