Відносини з одруженим чоловіком

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Відносини з одруженим чоловіком: плюси і мінуси.Багато коханок одружених чоловіків навіть не підозрюють про свій статус, думаючи, що їх партнер належить їм, і тільки їм. Але є категорія жінок, які свідомо бажають відносин з одруженим чоловіком. Які є переваги і недоліки у такого роду відносин?

Відносини з одруженим чоловіком: плюси і мінуси

Відносини з одруженим чоловіком: плюси

Перегляньте публікацію - Як зробити високу зачіску на випускний, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Почнемо, мабуть, з позитивних моментів роману з одруженим чоловіком. Зазвичай чоловік вирішується на адюльтер, якщо його «захопив» побут. Тому вам дістанеться та романтика, якої йому не вистачає в шлюбі: квіти, цукерки, подарунки, ресторани. А ось всі побутові моменти залишаються дружині: вам не потрібно займатися пранням, готуванням, прибиранням, вихованням дітей.

Ще одна перевага відносин з одруженим чоловіком – це секс. Якщо чоловік шукає сексу на стороні, значить, секс з дружиною його з якоїсь причини не влаштовує. Можливо, з часом пропала «іскра», або жінка відмовляється виконувати якісь його сексуальні фантазії. Так що, зустрічаючись з одруженим чоловіком, ви можете розраховувати на якісний і різноманітний секс.

Нарешті, в таких стосунках у вас буде набагато більше часу для самої себе. Коханку чоловік контролює менше, ніж дружину, тому що має на неї менше прав. До того ж, яке час він все одно буде присвячувати сім’ї. А ви можуть самі вирішувати, куди вам ходити, з ким спілкуватися, як проводити свій вільний час. Вас не будуть жорстко контролювати, тому що такі відносини мають значну свободу.

Відносини з одруженим чоловіком: плюси і мінуси.

Відносини з одруженим чоловіком: мінуси

Однак роман з одруженим чоловіком має і ряд серйозних недоліків. У таких відносин практично немає перспективи: навряд чи чоловік розлучиться з дружиною, щоб бути з вами, навіть якщо він запевняє вас, що зробить це. А навіть якщо він дійсно піде від дружини до вас, ви будете жити в постійному напруженні, адже одного разу він може точно так само піти від вас до нової коханці.

Для чоловіка сім’я все одно буде на першому місці: з дружиною його пов’язує більше, ніж любов і секс. Це і налагоджений побут, і спільне майно, а в багатьох випадках – ще й спільні діти. Тому всі важливі свята, від Нового року до 8 Березня, він буде святкувати з сім’єю, а батьківські збори або хвороба дружини, швидше за все, буде для нього важливіше вашого з ним побачення.

Роман з одруженим чоловіком доведеться тримати в секреті. Вам буде складно нормально піти на побачення, ви не зможете триматися за руки, обніматися і цілуватися на вулиці, адже в будь-який момент вас можуть помітити і донести дружині. Ви не зможете телефонувати чоловікові в будь-який час, вам доведеться тримати язик за зубами і не поширюватися про своїх відносинах: навіть якщо ви живете у великому місті, велика ймовірність того, що у вас знайдуться спільні знайомі.

Відносини з одруженим чоловіком: як бути?

Роман з одруженим чоловіком – непросте емоційне випробування. Рано чи пізно вас почне долати ревнощі, адже в цьому любовному трикутнику вам доведеться грати другу скрипку, ймовірність того, що ви станете для чоловіка номером один, прагне до нуля. В якому випадку роман з одруженим чоловіком виправдовує себе?

Такі відносини підходять жінкам, які згодні миритися зі статусом коханки і не прагнуть розвивати відносини далі. Їм цілком вистачає сексу і знаків уваги, що надає їм чоловік. Вони не відчувають ревнощів і не прагнуть володіти партнером безроздільно, а просто насолоджуються тим, що у них є тут і зараз. Зазвичай такі жінки не обтяжені суворими моральними принципами: почуття обдуреною дружини їх не особливо хвилюють.

Радимо прочитати також

Як встановити карниз про Як встановити карниз.

В таких стосунках не можна знаходитися довгий час: чим довше вони тривають, тим більше ризик закохатися. А якщо ви дійсно закохалися в одруженого чоловіка – готуйтеся зіткнутися з усіма мінусами цієї любові. Необтяжливий короткочасний роман з невільним чоловіком може стати приємним різноманітністю у вашому особистому житті, але перспективи у таких відносин, швидше за все, немає.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>