Вільні відносини: за і проти

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Вільні відносини: за і проти.Відносини – річ непроста. Навіть у традиційних відносинах далеко не завжди все просто і однозначно, що тоді говорити про більш екзотичні форми відносин, приміром, вільні відносини. Що являють собою вільні відносини? Які їх плюси і мінуси?

Суть і принципи вільних відносин

Грубо кажучи, вільні відносини – це відносини, в яких кожен партнер має право наліво. Чоловік і жінка спілкуються, проводять час разом, займаються любов’ю, все як у звичайних відносинах. Але кожен з них за бажання може зайнятися сексом на стороні, не приховуючи цього від партнера і знаючи, що не зіткнеться з ревнощами, вимогами та претензіями.

Перегляньте публікацію - Як підібрати штани, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Важливо підкреслити, що в вільні відносини чоловік і жінка вступають за взаємною згодою. Іноді трапляється так, що хтось з партнерів (частіше чоловік) шантажує іншого: або ми будемо разом на таких умовах, або не будемо разом взагалі. Якщо хтось з партнерів погодився на такого роду відносини просто побоюючись залишитися на самоті, такі відносини назвати вільними можна з великою натяжкою.

На чому ґрунтуються вільні відносини? По-перше, важливо пам’ятати, що партнер для вас все одно повинен залишатися на першому місці. Ви обидва можете спати з іншими людьми, але бажання і потреби партнера для вас пріоритетні, і це стосується не тільки ліжка.

По-друге, ви повинні бути готові ділитися. Вступаючи в вільні відносини, багато хто забуває, що свобода поширюється на обох партнерів, і коли реально стикаються з тим, що їх партнер з кимось переспав, починають ревнувати, а ревнощам у вільних відносинах не місце.

По-третє, важливі взаємна повага і гармонія. Пам’ятайте, секс на стороні – це право, а не обов’язок. Метою вільних відносин зовсім не є переспати з якомога більшою кількістю людей. Навіть перебуваючи у вільних відносинах, пари можуть бути вірними один одному місяцями і роками. Також, як уже говорилося, обидва партнери повинні бути згідні на вільні відносини і готові до них: ніякого шантажу і поступок.

Вільні відносини: за і проти.

Переваги вільних відносин

Вільні відносини необтяжливі – по суті, у таких відносинах ніхто нікому нічого не винен, їх можна безболісно припинити в будь-який момент, а можна не припиняти роками, якщо вас обох все влаштовує.

Такі відносини вільні від шаблонів. Ми звикли, що традиційно відносини розвиваються за стандартною схемою: зустрілися – з’їхалися – одружилися (або одружилися – з’їхалися) – завели дітей. Вільні відносини рятують від необхідності дотримуватися цього плану, так що якщо ви не плануєте найближчим часом заводити сім’ю і дітей, цей варіант може вам підійти.

Цей вид відносин часто вибирають люди, що нещодавно пережили розрив і ще не готові до серйозних відносин. З одного боку, поруч є людина, з якою у вас емоційна і фізична близькість, з іншого – ви не настільки прив’язані до неї, щоб розрив знову зробив вам боляче.

Іноді відносини такого роду навіть допомагають врятувати шлюб, подарувавши подружжю новизну відчуттів. Деякі пари погоджуються з тим, що фізична зрада безпечніше розлучення через те, що відносини перетворилися в рутину, ставши нудними і одноманітними.

Недоліки вільних відносин

Вступаючи в вільні відносини, багато стикаються з нерозумінням і несхвалення з боку оточуючих, адже багато вважають такі відносини аморальними. І якщо думку сторонніх людей вас не повинно хвилювати, то від родичів і друзів так просто не відмахнешся.

Також немає ніякої гарантії, що одного разу «просто секс» одного з партнерів на стороні не виллється в щось більше. Не всі здатні розділяти любов і секс у вільних відносинах, забуваючи, що спати можна з різними людьми, а ось любов і увагу повинні залишатися одному-єдиному партнеру.

Рано чи пізно в одного з партнерів може з’явитися бажання завести сім’ю, дітей. І якщо узаконити стосунки цілком реально (існує така форма шлюбу, як відкритий шлюб), то з дітьми може бути складніше, особливо коли вони підростуть, і батькам доведеться приховувати від них особливості свого особистого життя.

Багато хто плутає свободу і відсутність відповідальності.  У вільних відносинах ви так само несете відповідальність один за одного, просто надаєте один одному більшу свободу.

Радимо прочитати також

Як шпаклювати гіпсокартон про Як шпаклювати гіпсокартон.

Отже, у вільних відносин є як свої плюси, так і мінуси. Тільки ви самі можете вирішити, чи підходить вам такий тип відносин. Головне – пам’ятати, що в вільні відносини вступають за обопільною згодою, зваживши всі «за» і «проти». Не потрібно погоджуватися на такі відносини тільки заради того, щоб бути поряд з людиною, яку любите, якщо сама ідея вільних відносин вам неприємна.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>