Як налагодити стосунки з чоловіком?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як налагодити стосунки з чоловіком?На жаль, лише дуже невеликий відсоток шлюбів можна назвати ідеальними (або хоча б близькими до ідеалу): з роками відносини в шлюбі можуть псуватися, і якщо пустити на самоплив, справа може закінчитися розлученням. Як налагодити стосунки з чоловіком?

Як налагодити стосунки з чоловіком?

Якщо у вас зламалася, скажімо, пральна машинка, перш ніж лагодити її, майстер повинен визначити поломку: як можна полагодити прилад, не знаючи, яка саме деталь у ньому зламалася? Це ж просте правило стосується відносин. Перш ніж намагатися налагодити стосунки з чоловіком, потрібно зрозуміти, що саме пішло не так і хто в цьому винен.

Перегляньте публікацію - Як підібрати костюм, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Хоча формулювання «хто винен» не дуже-те коректна. Відносини будують два людини, і якщо щось йде не так, винні в більшості випадків обидва (хоч і в різному ступені). Відповідно, і прагнути поліпшити відносини теж повинні обидва партнера, а не хтось один: навряд чи у вас вийде налагодити стосунки з чоловіком, якщо він цього не хоче і не збирається зробити жодного кроку вам назустріч.

Як налагодити стосунки з чоловіком?

Як налагодити стосунки з чоловіком?

Якщо відносини погіршилися тому, що вас щось не влаштовує в поведінці чоловіка, не бійтеся йому про це сказати: можливо, йому здається, що все нормально, а ви з кожним днем відчуваєте все більше і більше негативних емоцій, які тримаєте в собі. Але дуже важливо висловити свої претензії правильно.

Будьте м’якими і тактовними, не «наїжджайте». Конструктивна критика обов’язково повинна супроводжуватися похвалою – підсолодіть своєму чоловікові пігулку. Намагайтеся формулювати свої побажання не в негативному, а в позитивному ключі: замість «Ти не приділяєш мене уваги» скажіть «Мені б хотілося, щоб ти приділяв мені більше уваги».

Якщо він дійсно вас любить, він постарається виправити свою поведінку. Але будьте готові дізнатися про те, що не влаштовує його до вас: навряд чи ви самі ідеальні. Тому вам, швидше за все, теж доведеться щось виправити в своїй поведінці. Ви набагато швидше налагодите відносини, якщо підете назустріч один одному.

Іноді проблеми у подружніх стосунках пов’язані з закономірними етапами розвитку цих відносин – так званими кризами. У якихось пар кризи у відносинах проходять практично непомітно, а в яких-то перетворюються мало не в громадянську війну на території окремої квартири.

Єдиного рецепту подолання криз у відносинах немає, кожна пара справляється з ними по-своєму. При цьому важливо боротися не з зовнішніми проявами кризи, а з його причинами. Для цього партнери повинні довіряти один одному і не боятися обговорювати свої проблеми.

Як не треба намагатися налагодити стосунки з чоловіком? Деякі жінки, чоловіки яких до них охололи, намагаються добитися їх уваги, відверто фліртуючи з іншими чоловіками. Але ревнощі може ще сильніше зіпсувати відносини і навіть призвести до їх краху. Якщо у відносинах все добре, то легкий флірт допоможе вам залишатися в тонусі, додасть відносин деяку пікантність. Але якщо ваш шлюб вже дав тріщину, флірт може стати тією соломинкою, що ламає спину верблюда.

І вже тим більше не можна намагатися утримати чоловіка поряд з собою, зачавши від нього дитини. По-перше, навіть якщо чоловік залишиться з вами заради дитини, це абсолютно не означає, що ваші стосунки налагодяться: просто у вашого чоловіка добре розвинене почуття обов’язку і відповідальності. По-друге, наскільки це справедливо по відношенню до дитини? Навряд чи йому буде приємно дізнатися, що його породили не тому, що дійсно хотіли сина (дочка), а лише для того, щоб склеїти уламки розвалюється шлюбу. Взагалі, один лише факт вашої вагітності не допоможе вам налагодити стосунки з чоловіком, як за помахом чарівної палички.

Радимо прочитати також

Як вибрати шпалери про Як вибрати шпалери.

Насправді, налагодити стосунки з чоловіком допоможуть два головні компоненти: любов і терпіння. Якщо ви все ще любите його, а він любить вас, вам вдасться подолати будь-які негаразди. Просто не зациклюйтеся на проблемах, прислухайтеся до партнера і вчіться йти на компроміс – тоді ваш шлюб буде довгим і щасливим, незважаючи на негаразди, які можуть трапитися з кожним.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>