Як навчитися довіряти людям

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як навчитися довіряти людям.Міцні відносини – хоч дружні, хоч любовні – неможливі без довіри. Однак довіритися людині буває непросто, особливо якщо раніше хтось зрадив вашу довіру. Як навчитися довіряти людям?

Як навчитися довіряти людям?

Страх бути зрадженим властивий практично кожній людині, а недовіру можна вважати одним з проявів інстинкту самозбереження. Не довіряти стороннім людям – це цілком нормально, а ось недовіру в близьких відносинах заважає нам повністю насолоджуватися ними. Багато принади любові і дружби – взаємна підтримка, радість від спільного дозвілля, справжня близькість – стають недоступними, якщо ми боїмося довіритися одному/партнерові.

Перегляньте публікацію - Як пофарбувати волосся без фарби, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб навчитися довіряти, спочатку потрібно розібратися в причинах свого недовіри. Чи пов’язано це з негативним досвідом або у вас є вагомі причини не довіряти конкретній людині? У другому випадку ваше недовіру цілком виправдано: якщо людина одного разу підвів вас, йому доведеться знову заслужити вашу довіру. Однак якщо ваш брак довіри до людини не має під собою конкретної ґрунту, доведеться попрацювати над собою.

Як навчитися довіряти людям.

Якщо ви хочете навчитися довіряти людині, вам потрібно абстрагуватися від попереднього негативного досвіду. Звичайно, важливо зробити з нього висновки, але разом з цим варто пам’ятати, що всі люди різні, всі відносини різні. Якщо вас обдурили одного разу, це не означає, що так буде повторюватися раз за разом. Постарайтеся не переносити негативний досвід попередніх відносин на нові, якщо на те немає вагомих причин.

Намагайтеся дивитися на речі простіше і оптимістичніше: не потрібно в кожній ситуації відразу припускати найгірший можливий результат. Найчастіше запізнення – це просто запізнення, а не ознака зради. А СМС від одногрупника – це дійсно СМС від одногрупника, а не від коханки, завбачливо перейменована в «Васю Іванова». Не підгодовуйте свою параною, інакше вона зжере вас зсередини.

Якщо у вас є якісь підозри, не бійтеся розмовляти один з одним: спільне обговорення ситуації допоможе в ній розібратися. Багато людей бояться починати розмову, побоюючись, що їх найгірші побоювання виправдаються. Але пам’ятайте, що тривожна невідомість набагато губительнее для відносин, ніж відверта розмова. У більшості випадків після розмови з ` ясовується, що всі приводи для занепокоєння були надуманими.

Розмова має бути спокійним. У жодному разі не можна починати його з докорів, звинувачень, критики: співрозмовник піде «в оборону», і навряд чи у вас вийде прояснити ситуацію. Пам’ятайте: недовіру ранить. Якщо вам складно беззастережно довіряти людині, хоча б не потрібно постійно про це нагадувати йому.

Важливо не забувати, що одна з основ довіри – щирість. Щоб навчитися довіряти, потрібно бути щирим з близькими людьми. Тоді вони будуть щирими з вами у відповідь, і вам буде легше довіритися ім. Довіра має бути взаємним, а домогтися цього можна тільки взаємної щирістю.

Щоб побудувати довірчі відносини, виходьте з презумпції невинності: людина ні в чому не винен, поки не доведено протилежне. Виходьте з того, що людина абсолютно чесним з вами – тільки так у вас вийде навчитися довіряти йому. І не потрібно постійно шукати докази того, що він обманює вас, підживлюючи свою недовіру. Ніколи не ставте людини в виправдувальну позицію, змушуючи його звітувати.

Радимо прочитати також

Як правильно вибрати змішувач про Як правильно вибрати змішувач.

Навчитися довіряти людям буває складно, особливо якщо в минулому вам довелося зіткнутися з брехнею і зрадою. Вчіться бачити кращі якості в людях і говорити їм про це. Вчіться поважати інших людей і приймати їх такими, як вони є, з усіма їх перевагами і недоліками. Вчіться розуміти людей. Все це стає гарним фундаментом для розвитку довіри.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>