Як перестати нервувати

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як перестати нервувати.Багато хто з нас живе у стані постійного стресу. Та найприкріше – це те, що часто в стрес ми вгоняем себе самі, знаходячи постійні приводи для занепокоєння і переживань. І навіть коли проблеми вирішені, ми все одно продовжуємо нервувати. Як перестати нервувати через дрібниці?

Як перестати нервувати через дрібниці?

У цій статті ми не будемо розповідати про експрес-способи заспокоєння нервів: вони добре діють в критичних ситуаціях, але жодним чином ці ситуації не заважають. Це, вибачте за порівняння, все одно що постійно користуватися екстреної контрацепцією замість того, щоб нормально берегтися. Радити пити пустырник і валеріанку теж не будемо: симптоми це зніме, а саму проблему не вирішить. Щоб перестати нервувати, потрібно докопатися до кореня проблеми і перестати знаходити приводи для переживань там, де їх немає.

Перегляньте публікацію - Каліфорнійське мелірування волосся, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

«Кращі друзі» стресу – це недовірливість, песимізм, гиперответственность. Саме завдяки цим якостям ми починаємо придумувати собі проблеми на рівному місці і нервуємо дарма. Тому з цими рисами характеру потрібно щось робити. Звичайно, можна скільки завгодно говорити собі: «Я такий, який я є, і ламати себе я не збираюся», але легше від цього не стане. Уміння бути собою похвально, але не треба заохочувати якості, які заважають вам жити.

Щоб перестати нервувати, вчіться вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Зрозуміло, потрібно прораховувати різні варіанти результату подій, але не слід чіплятися за найгірший варіант і налаштувати себе на те, що саме так і станеться. Спочатку вирішуйте ту проблему, з якою ви зіткнулися тут і зараз, замість того щоб придумувати собі нові.

Як перестати нервувати.

Як перестати нервувати

Також варто розвивати в собі вміння перемикатися і відволікатися від проблем. Одна з поширених причин стресу – це невміння на час забувати про проблеми. Звичайно, якщо вас щось «гризе», дуже складно не звертати на це увагу. Але іноді саме невеликий перепочинок допомагає перестати нервувати, а потім рішення проблеми з легкістю знаходиться «на свіжу голову».

Тому візьміть собі за правило: переступаючи поріг роботи вранці, залишайте зовні всі особисті проблеми. А йдучи ввечері додому, замикайте в офісі проблеми робочі. Кожен день обов’язково приділяйте час приємним речей. Це може бути хобі, догляд за собою, зустрічі з друзями. Загалом, все, що дозволяє «вимкнути мозок» і хоча б на час забути про те, що вас гризе. Постарайтеся врівноважити роботу і відпочинок, щоб отримувати задоволення від того, і з іншого.

Якщо вас турбують не похмурі безпідставні передчуття, а цілком конкретні проблеми, можливо, варто взяти бика за роги. Сядьте і напишіть список проблем, які заподіюють вам занепокоєння і змушують вас нервувати. Потім проранжуйте їх по важливості: з чим потрібно неодмінно розібратися, що може почекати. Для кожного пункту набросайте план дій і приступайте до його виконання.

Почуття провини – це їжа для стресу, тому від нього потрібно позбавлятися, якщо ви хочете перестати нервувати. Не треба думати, що відсутність цього почуття зробить вас черствим егоїстом: між двома крайнощами обов’язково знайдеться маса «проміжних станів». Перестаньте звинувачувати себе за те, у чому вашої провини немає. І припиняйте брати на себе відповідальність за дії оточуючих вас людей: у них своя голова на плечах.

Щоб перестати нервувати, також потрібно викорінювати в собі залежність від думки інших людей. Звичайно, це не означає, що потрібно взагалі ігнорувати те, що думають про вас оточують. Просто визначте для себе: чия думка для вас дійсно важливо, а чиї зауваження можна пропускати повз вуха. Кожен раз, коли вам в голову прийде думка «А що подумають оточуючі?», згадайте одну просту істину: більшості оточуючих до вас немає ніякого діла, як би ви себе не переконували в зворотному. У них свої проблеми, а світ не обертається навколо вас. Так що розслабтеся.

Радимо прочитати також

Як вибрати шуруповерт? про Як вибрати шуруповерт?.

Щоб не нервувати з приводу і без, потрібно привести своє життя в рівновагу, навчитися відокремлювати істотне від непотрібного і перестати сприймати всі проблеми, як якісь глобальні катастрофи. Так, це непросто, але якщо ви не будете боротися зі стресом, постійні переживання можуть призвести до цілком відчутних проблем зі здоров’ям – а ви ж не хочете, чи не так?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як перестати нервувати, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>