Як побудувати довірливі стосунки

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як побудувати довірливі стосунки.Довіра – основа як дружніх, так і любовних стосунків. Якщо ви хочете стати друзями (або більше, ніж друзями) з людиною, насамперед потрібно встановити з ним довірливі відносини. Як це зробити?

Як побудувати довірливі відносини

Довіру людини потрібно заслужити, але як це зробити? Велике значення мають не тільки ваші вчинки, але і ваша репутація. Якщо ви вже коли-те обдурили чиє-то довіру, і про це знає достатньо багато людей, важко буде встановити довірчі стосунки з людиною, який вам подобається. Тому намагайтеся не обманювати довіру оточуючих вас людей: тримайте обіцянки, зберігайте довірені вам чужі таємниці, утримайтеся від пліток.

Перегляньте публікацію - Правила стилю, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як побудувати довірливі стосунки.

Як побудувати довірливі стосунки

Щоб заслужити довіру людини, потрібно отримати шанс довести йому своїми вчинками, що він може вам довіряти. Для цього потрібно зробити на нього сприятливе враження при знайомстві: перше враження – найсильніший, і часто це накладає відбиток на подальші відносини. Щоб людина захотіла вам довіряти, він повинен вам симпатизувати.

Як справити сприятливе враження? Відповідь донезмоги банальна: будьте собою. Якщо ви будете намагатися здатися ким-те, ким ви не є, з часом обман розкриється, а як можна довіряти людині, який обманював вас з першої хвилини спілкування? Тому розслабтеся, будьте відкриті і доброзичливі, але не навязывайтесь: нехай людина, з яким ви хочете встановити довірчі стосунки, сам вибирає комфортний темп зближення.

Отже, ви почали спілкуватися, що робити далі? Все дуже просто – вчіться слухати, людям подобається, коли їх слухають. З гарним слухачем хочеться бути відвертим, хочеться ділитися з ним своїми думками і переживаннями. Розвивайте навички активного слухання – це допоможе вам розташувати співрозмовника до себе, він повинен відчувати від вас віддачу.

Також слід пам’ятати, що довірчі відносини побудовані на взаємності. Якщо ви хочете, щоб людина довірився вам, ви повинні довіритися йому. Страшно? Ще б – адже ви не можете на всі 100% бути впевненими в тому, що вашу довіру не буде обдурено. Точно так само не впевнений і людина, чиє довіру ви хочете заслужити. Так що довіра за довіру.

Звичайно, це не означає, що потрібно відразу довіряти людині всі свої таємниці, кордону довіри потрібно розширювати поступово, як вам буде ставати комфортніше один з одним. Не потрібно форсувати події, «розкручуючи» людини на відверті розмови, які ще некомфортні для одного з вас або обох.

Заставу довірчих відносин – це чесність і щирість. Якщо ви не хочете або не можете ніж-то поділитися краще чесно зізнайтеся в цьому, не хитруєте, не обманюйте і не ухиляйтеся. Навіть слабка на увазі брехня може зруйнувати з таким трудом завойоване довіра: адже справа не в масштабі обману, а в самому факті того, що ви набрехали людині, який вам довіряв.

І наостанок: якщо ви хочете створити довірчі відносини з людиною, який вам небайдужий, з часом у вас все вийде. Просто дайте вашим стосункам розвиватися в природному темпі, і рівень взаємної довіри буде зростати з кожним днем. Врахуйте, що це тривалий процес: на створення близьких відносин, заснованих на довірі, можуть піти місяці і роки, але результат того вартий.

Радимо прочитати також

Як повісити люстру про Як повісити люстру.

Однак якщо ви хочете завоювати довіру людини в особистих корисливих цілях, щоб зловживати ним, подумайте десять разів: навряд чи це залишиться між вами двома, зазвичай зрада швидко стає надбанням громадськості, так що в підсумку ви не тільки розіб’єте людині серце, але і отримаєте велике місце на вашій совісті та репутації.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>