Як повернути довіру

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як повернути довіру.Довіра – основа будь-яких відносин, як дружніх, так і любовних. Іноді в результаті необдуманих вчинків ми втрачаємо довіру близьких людей. Втрата довіри порушує баланс у відносинах і може навіть призвести до повного їх краху. Як повернути довіру у відносинах?

Як повернути довіру

Зазвичай втрата довіри асоціюється у нас з подружньої зрадою. Але це далеко не єдиний провину, що призводить до втрати довіри. Невиконання обіцянок, брехня і обман, протиріччя між словами і вчинками – все це може поставити під сумнів довіру до людини.

Перегляньте публікацію - Воскова епіляція в домашніх умовах, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Слід пам’ятати, що у кожної людини свої кордони довіри: наприклад, хто-то спокійно ставиться до флірту, не вважаючи його ніж-то негожим, а хто-то прирівнює флірт до зради. Щоб запобігти ситуації, в яких вам знадобиться повертати довіру одного або партнера, бажано в самому початку відносин порівняти свої кордони довіри, щоб мимоволі їх не порушити.

Як повернути довіру.

Як повернути довіру

Перший крок до повернення довіри – визнання провини. Якщо ви хочете повернути довіру просто тому, що вам некомфортно, але при цьому не відчуваєте себе винуватим, навряд чи є у вас що-то вийде, принаймні, на даному етапі.

Не намагайтеся виправдатися або перекласти провину на когось іншого. Ви були неправі, ви провинилися. Але разом з тим кожен має право на помилку, головне – не наступати раз за разом на одні і ті ж граблі. Для того щоб рухатися далі, потрібно зробити висновки із ситуації, щоб вона не повторилася надалі.

Дуже важливо запастися терпінням: на те, щоб повернути довіру близької людини, можуть піти тижні, місяці і навіть роки. Зрозумійте: пережити зрада непросто. Якщо вам зараз погано, то спробуйте уявити, як погано того, кого ви обдурили або зрадили. Він відчуває образу і розчарування, і позбутися від цих почуттів досить непросто.

Дайте людині час і особистий простір, не будьте нав’язливі: як би банально це не звучало, час лікує. Можливо, на який час слід звести до мінімуму спілкування, просто щоб не ятрити рани, які тільки-но почали затягуватися.

Коли вам дадуть зрозуміти, що з вами знову готові спілкуватися, можна почати відновлення довірчих відносин з відвертої розмови. Дуже важливо вголос визнати свої помилки і вибачитися. Однак не треба молитися про прощення, нав’язуватися, плакати, істерія: це виглядає вiдразливо. По-перше, постійно вибачаючись, ви зайвий раз нагадати про скоєний вами провині. По-друге, довіра повертають не словами, а вчинками.

Навіть якщо людина повірив у ваше каяття і прийняв ваші вибачення, вам потрібно приготуватися до того, що перший час до ваших слів і вчинків будуть ставитися насторожено: одного вибачення недостатньо, щоб знову завоювати довіру. Вам слід поводитися так, щоб у вас ні на секунду не можна було засумніватися. Однак не варто робити це напоказ: подивися, мовляв, я виправився. Все повинно бути природно, адже вам доведеться вести себе так весь час, а не тільки в період боротьби за повернення чужого довіри.

Не варто кликати на допомогу інших людей, просити їх виступити в якості ваших захисників: ви заварили цю кашу, вам її і розсьорбувати. Зазвичай втручання третьої сторони в відносини не закінчується нічим гарним. Тим більше, якщо людина перестала довіряти вам, чому він повинен довіряти кому-то сторонній?

Радимо прочитати також

Як вибрати кухню? про Як вибрати кухню?.

Звичайно, універсального рецепта, як повернути довіру, не існує: дуже багато залежить від того, як саме ви обдурили довіру іншої людини, від ваших відносин і почуттів, які ви відчуваєте один до одного, від ваших характерів. Але якщо між вами була справжня любов або дружба, рано чи пізно все повернеться на круги своя. Головне – зрозуміти свою помилку і більше ніколи її не повторювати.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>