Як позбутися від любовної залежності

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як позбутися від любовної залежності.Відносини між чоловіком і жінкою складаються по-різному. У деяких пар панує мир, у інших – постійні сварки, але при цьому ніхто не ставить крапку у стосунках. А у третіх явно спостерігається любовна залежність. При цьому найчастіше залежить жінка від чоловіка, а не навпаки. Це замкнуте коло слід розривати, тому наш сайт розповість вам, як позбутися від любовної залежності.

Як позбутися від любовної залежності

Дуже часто люди плутають, що вони відчувають по відношенню до іншої людини: любов або залежність. Інколи людина думає, що це любов, але насправді розвивається проста залежність. При цьому залежність може бути абсолютно різної: матеріальна, емоційна, сексуальна або ж, справді, любовна.

Перегляньте публікацію - Як підібрати стиль одягу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб зрозуміти, як позбавитися від любовної залежності, слід усвідомити причини цього стану. Найчастіше жертвами любовної залежності стають жінки, які не впевнені в собі. Або ж ті люди, яким не вистачає любові в силу того, що вони самі себе не люблять, або бояться бути покинутими.

Як позбутися від любовної залежності.

Як позбутися від любовної залежності

Не важливо, чому у вас розвинулася любовна залежність від партнера. Важливо те, що витоки проблеми варто шукати тільки у вашому дитинстві. Психологи відмінно знають, що розвивається любовна залежність тільки через те, що в дитинстві людина могла пережити різні неприємні моменти. Брак любові батьків, неправильне виховання і навіть життя в притулку можуть стати причиною для розвитку любовної залежності.

Перший крок до позбавлення від любовної залежності – це усвідомлення власної проблеми. Потім вам залишається тільки діяти. Так, це буде складно, але можливість забути певної людини і почати жити новим життям є завжди.

Допомогти позбавитися від любовної залежності вам допоможе професійний психолог. Вже через кілька сеансів ви відчуєте, що вам стало набагато краще. Як саме працюватиме психолог – це скаже вам тільки він. Для кожної людини слід підбирати певну програму. Але переважно психологи використовують спеціально виведену формулу, яка дозволяє незабаром позбавитися від залежності. Але якщо це не допомагає, тоді вдаються до більш ефективного методу – гіпнозу. У цьому стані особистість розриває ті кайдани, які прив’язують її до певної людини.

Впоратися з любовної залежністю ви також можете самостійно. Але тільки в тому випадку, якщо відчуваєте в собі сили зробити це. Так як коріння проблеми любовної залежності йдучи далеко у ваше дитинство, вам доведеться повернутися туди. Звичайно, машину часу ще ніхто не винайшов, тому вам доведеться зробити це подумки. Є спеціальна практика, яка дуже схожа на медитацію, яка дозволяє досягти вам глибин підсвідомості і там знайти саму себе, коли ви були ще дитиною. З цією дитиною слід поговорити, сказати йому, що ви завжди будете любити його, захищати і піклуватися. Пограйте з дитиною, покажіть свою ніжність, адже саме цього йому не вистачало раніше.

Є ще кілька способів, які допоможуть вам на шляху до позбавлення від любовної залежності. Ви можете завести собі спеціальний щоденник хороших спогадів. У нього вам слід записувати всі ті моменти в житті, коли ви відчуваєте себе щасливою. Але в цьому щоденнику повинні міститися ті радісні емоції і відчуття, які ви відчуваєте зараз, а не ті, що були раніше.

Також можете спробувати уявити, яким буде той чоловік, якого ви любите, років через 20-30. Уявіть його характер, звички, зовнішність. Можливо, що це буде не той чоловік, у якого ви закохалися.

Радимо прочитати також

Як вибрати стіл про Як вибрати стіл.

І не забувайте постійно радувати себе. Ходіть відпочивати з друзями, спілкуйтеся з новими людьми, знайдіть нове хобі. Постарайтеся жити повним життям. Ви усвідомлюєте, що ви можете прожити без людини, від якого так залежите.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>