Як позбутися заздрості

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як позбутися від заздрості.Кожен хоч раз у житті відчував відчуття заздрості. Будь це хвилинна думка або ж постійне почуття, але і в тому, і в іншому випадку заздрість гризе нас. З’являються думки: чому у мене немає того, що є у сусіда або співробітника? Від таких роздумів душа наповнюється гнівом і роздратуванням, а очі застилає чорна пелена. Що ж робити? Як позбутися заздрості.

Як позбутися від заздрості

Щоб знати, як боротися з заздрістю, спочатку треба зрозуміти, звідки виникає це почуття. Відчуття заздрості виникає на ґрунті нерівності між людьми, які відносяться до одного соціального прошарку. Так, простий студент не буде заздрити професора університету, так як обидва ці особи мають абсолютно різними соціальними статусами. Але ось студент може заздрити свого однокурсника.

Перегляньте публікацію - Як голити ноги, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Не варто забувати, що є заздрість двох форм. У народі її називають «чорної» і «білої». Чорна заздрість – це прагнення людини до того, щоб інший, кому він заздрить, не мав тим, що він має. Чорна заздрість небезпечна тим, що призводить до постійного подразнення і гніву. Саме з-за заздрості, що в іншого є певні матеріальні блага, якими не володіє заздрісник, часто відбуваються різні злочини. Біла заздрість має більше змагальний характер, тому вона спонукає заздрiсника рухатися і досягати чогось більшого.

Як позбутися від заздрості.

Яке відчуття заздрості може відчувати людина, багато в чому визначає його характер і виховання. Ледачі люди, які не збираються нічого зробити і змінити своє життя на краще, завжди будуть заздрити сусідам або друзів, колег або знайомим. Також по-чорному заздрять марнолюбні люди, які ставлять себе вище за інших. А викликане успіхами інших відчуття заздрості нікуди не дівається, так як марнославство не дає людині почати робити спроби, щоб досягти чогось більшого.

Але все ж давайте повернемося до того, як позбавитися від заздрості. Побороти це почуття завжди можна, і у вас є кілька способів. Якщо ви заздрите того, що ваша подруга або співробітниця має великий успіх у чоловіків, вам треба почати працювати над своєю зовнішністю. Ви адже на даний момент заздрите гарною зовнішності людини. Значить, вам треба змінити себе. Не пошкодуйте грошей і запишіться в салон краси, де вам підберуть нову зачіску, зроблять відповідний макіяж. Також оновіть свій гардероб. Для чого це потрібно? Зміни в зовнішності підвищують вашу власну самооцінку. А це вже перший крок до того, щоб подолати заздрість.

Ще один дієвий спосіб позбутися від заздрості – це зрозуміти, що ніхто не отримує відразу все. Те, що викликає у вас відчуття заздрості, – це лише невеликий фрагмент життя людини, який ви змогли побачити. Але ви не знаєте, чим довелося заплатити цій людині за володіння певної річчю. Наприклад, ви заздрите хорошої зарплати і машині іншої людини. Подумайте, чим довелося заплатити людині за ці матеріальні блага. Можливо, його сімейне життя є справжнім пеклом, в той час як ви насолоджуєтеся спокоєм і впевненістю кожен день.

Почніть цінувати те, що вже є у вас. Ставте те, чим ви володієте, на чашу терезів проти того, що є в інших. Ви побачите, наскільки легше вам буде оцінювати всю ситуацію. Але ще краще – це просто перестати порівнювати себе з іншими людьми.

Якщо ж вам ніяк не вдається подолати відчуття заздрості, ви можете використовувати його в якості мотивації. Не перестаєте заздрити того, що співробітник кожен рік їздить відпочивати на курорти? Поставте собі мету більше заробляти, просунутися кар ’ єрними сходами або взагалі знайти більш високооплачувану роботу, щоб мати те, чого у вас зараз немає. Якщо будете дотримуватися такого плану, то у вас просто не залишиться часу на те, щоб сумно зітхати і дивитися слідом людині, якій ви заздрите.

Радимо прочитати також

Як вибрати душову кабіну про Як вибрати душову кабіну.

У будь-якому випадку, щоб подолати заздрість, вам буде потрібно розширити власну зону комфорту. Вийдете з неї і спробуйте досягти чогось більшого, інакше ви будете все життя зітхати і нарікати на те, що в інших є те, чого немає у вас.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як позбутися заздрості, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>