Як правильно з’ясовувати стосунки

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як правильно з'ясовувати стосункиНа жаль, ідеальні відносини, в яких панує ідилія, зустрічаються дуже рідко. Найчастіше ідилія ця видима: партнери мовчать, не бажаючи ображати один одного, але негатив накопичується, що в остаточному підсумку приводить до розриву. Тому час від часу корисно з’ясовувати стосунки – але робити це потрібно правильно.

Як правильно з’ясовувати стосунки

Напевно, багатьом відома приказка «Милі сваряться – тільки тішаться». Психологи вважають, що періодичні сварки не тільки не шкодять відносин, але навіть мають позитивний ефект. Однак сваритися потрібно вміти правильно: в ідеалі після сварки обидва партнери не просто миряться, але і роблять висновки, щоб не допустити подібних ситуацій в майбутньому. Тому потрібно вчитися правильно з’ясовувати відносини.

Перегляньте публікацію - Маски для жирного волосся з яєць, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Сварка – це завжди перемога емоцій над розумом. Але все таки не можна дозволяти емоціям узяти верх над вами. В запалі сварки ми здатні наговорити неприємних речей, яких насправді не думаємо. Тому намагайтеся контролювати свої слова і не говорити про можете ніж потім шкодувати. Якщо потрібно якось виплеснути свої емоції, краще розбийте чашку або тарілку.

Також під час сварки не можна переходити на особистості і навішувати на партнера ярлики, обзивати його. Оцінюйте не особистість партнера, а його вчинки. Скажімо, замість того щоб обзивати його маминим синочком, краще скажіть: «Мені неприємно, що думка твоєї матері для тебе завжди важливіше мого» або щось у цьому роді.

Як правильно з'ясовувати стосунки

Як правильно з’ясовувати стосунки

Взагалі, з’ясовувати стосунки – не значить ображати. Навіть якщо розмова ведеться на підвищених тонах, не можна забувати, що зараз ви розмовляєте з коханою людиною, що не заслуговує образ з вашої сторони. Ви можете бути злі на нього в даний момент, але не перестаєте від цього любити його, чи не так? Тому не перегинайте палицю.

Є ще пара «заборонених прийомів», які в жодному разі не можна застосовувати, якщо ви хочете з’ясовувати стосунки правильно. По-перше, ніколи не використовуйте проти партнера інформацію, якої він поділився з вами відверто, проявивши довіру. По-друге, пам’ятайте, що сварка – це тільки між вами двома: не потрібно приплітати до цього інших людей, злословити про родичів і друзів свого партнера.

З’ясовувати відносини потрібно конструктивно. Нерідко з’ясування відносин розвиваються за наступною схемою: покричали – помирилися – не зробили ніяких висновків і знову наступати на ті ж граблі. З’ясування стосунків потрібно не тільки і не стільки для того, щоб негатив. Дуже важливо визначити причину сварки і вирішити конфлікт.

Для цього потрібно не просто висловити партнерові все, що вас не влаштовує, а й запропонувати бажані варіанти вирішення проблеми. Обговоріть все і вирішіть, які з варіантів влаштують вас обох. Будьте готові до того, що вам доведеться піти на компроміс: у чому-поступитеся ви, в чому-то поступиться ваш партнер, а в результаті ви зупиніться на варіанті, найбільш прийнятний для вас обох.

А ще краще, звичайно, взагалі не доводити до цього конфлікту. Більшість сварок трапляються тому, що партнери бояться або не вміють розмовляти один з одним про те, що їм не подобається. Вони мовчать, боячись образити партнера, але з часом роздратування накопичується, і вибухає скандал. Але невже ви справді думаєте, що спокійним тоном висунута претензія образить партнера більше, ніж гучний скандал?

Ще одне залізне правило з’ясування відносин: ніколи не з’ясовувати стосунки в оточенні інших людей, знайомих або незнайомих – неважливо. Домовтеся, що ви не будете сваритися в гостях, в публічних місцях тощо. Дістаньтесь додому, а вже там лайтеся, скільки душі завгодно. До речі, можливо, до цього часу ви встигнете охолонути і зможете з’ясувати стосунки спокійно. Також не варто сваритися в ліжку і в стані алкогольного сп’яніння – нічого конструктивного в таких сварки немає.

Радимо прочитати також

Як фарбувати стіни про Як фарбувати стіни.

Отже, два головних правила з’ясування відносин: не боятися робити це і тримати себе в руках. Але ще краще навчитися спокійно обговорювати з партнером все, що вас хвилює / не влаштовує, і тоді до з’ясування відносин і розбору польотів справа не дійде. Пам’ятайте, взаєморозуміння і взаємна повага – кращі друзі міцних відносин.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>