Як пробачити образу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як пробачити образу.Образа – це дуже погане почуття, але часом її доводиться відчути кожному. І не важливо, хто вас образив: чоловік, друг або сусідка. А чи довго так може тривати, запитайте себе? Образи треба прощати, але як? Yakprosto.com розповість вам, як пробачити образу.

Як пробачити образу

Прощення образ – це дуже важке справу, тим більше, коли всередині можна відчувати таку сильну злість на кривдника… Як пробачити образу негідника, який посмів сказати вам такі злі речі? Деколи здається, що це неможливо, але адже постійно ображатися також не можна. І цьому є причини.

Перегляньте публікацію - Маски для волосся з оливковою олією, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Коли людина ображений, його організм знаходиться в стані стресу. При цьому всі негативні емоції впливають на психіку. Якщо занадто довго піддаватися дії таких негативних емоцій, можна або серйозно захворіти, або ж отримати психічні розлади, такі як неврози. Поступово людина починає відчувати, що не тільки його стан погіршується. Приходить таке відчуття, що в житті немає радості, адже всі застеляє образа на друзів або родичів. Всі спроби втекти, сховатися від образи будуть приречені на провал.

Як пробачити образу.

Як пробачити образу

Що ж відбувається з людиною, коли вона ображається, і чому так важливо знати, як пробачити образу? Справа в тому, що практично ніколи люди не прагнуть ображати один одного навмисно. Просто вислухавши вислів, наприклад, вашої подруги, ви могли образитися, хоча вона насправді не зрозуміла, що сталося не так. Справа в тому, що це не образа на подругу, а на самого себе. При цьому всередині вас відбувається сплеск негативних емоцій, одним з компонентів яких є агресія.

Проблема в тому, що агресія може бути спрямованою як всередині вас, так і на інших людей. Якщо агресія спрямована назовні, мають місце скандал і бійка. Але якщо агресія спрямована всередину себе, ось тут і з’являється образа. При цьому слід врахувати, що чим більше агресії буде направлено всередину себе, тим сильніше буде образа. Чому агресія направляється всередину? Та тому що в вираженні вашого співрозмовника, висловленого вам, ви почули те, що вам не подобається в самому собі. Звідси з’являється образа, яка швидше іде не в бік співрозмовника, а на самого себе, тільки за те, що хтось помітив у вас певні негативні риси, які ви не можете або не хочете виправляти.

Ви можете сказати, що Є деякі люди, які не є образливими. Насправді це не так. Кожній людині те саме почуття образи. Просто одні не надають словами інших великого значення. Але не варто забувати, що у кожної людини є певні місця, за які, як говориться, можна зачепити. Просто в одних цих слабких місць менше, а в інших – більше. Природно, що таких людей можна легко образити. І ображатися ці люди будуть довго, що незабаром може позначитися на їхньому відношенні з близькими. Щоб цього не відбувалося, кожен повинен знати, як пробачити образу.

Пробачити часом буває дуже складно. Одне слово «прости» так важко сказати улюбленим нам людям. А вся справа в тому, що ви можете розуміти правоту вашого кривдника. Від цього пробачити цієї людини стає просто неможливо. Як бути в такому випадку? Як пробачити?

Для початку слід попрацювати над собою. Згадайте, чи був хто-небудь одного разу ображений на вас? Почували себе в цей час винуватим? А тепер уявіть, що відчуває ваш кривдник. Швидше за все, це не почуття каяття.

Також вам слід подумати, на що саме ви ображаєтеся: на слова кривдника або на те, що він дійсно виявився прав. Може, у вас дійсно є ті якості, які підштовхнули вашого кривдника висловитися саме таким чином.

Подумайте, чи легко прощали вас всі люди, яких ви ображали? Напевно, немає.

Але все ж не тільки самоаналіз допоможе вам пробачити образу. Вам також потрібно налаштувати себе на те, що ви більше не ображаєтеся ні на кого. Для цього подумайте про всіх ваших образи, які можуть сидіти у вас вже дуже давно. Згадайте ваші дитячий образи. За що ви ображалися на батьків, братів, сестер, друзів? Коли ви згадайте всі образи, можете приступати до прощення. Для цього достатньо виконувати дуже проста вправа кожен вечір, коли лягайте спати.

Радимо прочитати також

Як наносити штукатурку про Як наносити штукатурку.

Почніть з дитячих образ, адже їх пробачити найважче. Кожен день уявіть собі людину, що коли-те образив вас, і подумки скажіть йому: «я прощаю тебе і відпускаю». Дійсно, вибачте цієї людини. Тоді ви відчуєте, що вам стало трохи легше. Але головне правило цього вправи полягає в тому, що ви дійсно повинні прощати. На наступний вечір згадайте ще одну образу і вибачте вашого кривдника її нанесення. Таким чином ви відпустіть всю образу, яка накопичилася в вас за довгі роки. Тепер образити вас буде набагато складніше, адже у вас немає негативних емоцій, які можуть перетворитися на агресію, спрямовану всередині вас.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>