Як пробачити зраду

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як пробачити зраду.Зрада коханої людини – це завжди дуже боляче. Але життя на цьому не закінчується, рано чи пізно вам доведеться відпустити цю ситуацію і жити далі. А для того щоб її повністю відпустити, бажано пробачити зрадника, як би важко це не було. Як пробачити зраду?

Як пробачити зраду

В одній з наших статей ми писали, як пережити зраду. Але «пережити» і «пробачити» – це речі різного порядку. Ви можете впоратися зі стресом і депресією, переконати себе в тому, що почали життя заново, але якщо в глибині вашої душі все ще ховається образа на зрадника, вам ніколи не вдасться відпустити цю ситуацію по-справжньому: рано чи пізно прихована образа вийде назовні.

Перегляньте публікацію - Медова маска для обличчя, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як пробачити зраду.

Як пробачити зраду

Звичайно, пробачити зраду нелегко, але хіба жити з постійним вантажем на душі легше? Те, наскільки легко вам дадуть прощення, буде залежати від того, які відносини ви надалі плануєте підтримувати з людиною. Якщо ви вирішили, що після його зради вам не по дорозі, то прощення може датися легше, адже в кожного з вас після цього почнеться своє життя, в якій ви можете бути хіба що друзями. Якщо ж ви хочете почати все спочатку і спробувати бути разом, пробачити зраду буде не так просто. Але, можливо, зусилля того варті.

Як пробачити зраду? Для початку спробуйте поставити себе на місце зрадника. Чому він вам змінив? Якщо це була однократна зрада, скажімо, після сімейної сварки, та ще й на п’яну голову, а потім він ще й сам прийшов з повинною, самим мудрим рішенням буде закрити очі на цю ситуацію: кожен з нас має право на помилку. Хоча б одну єдину.

Зрозуміло, це складно, адже така ситуація в будь-якому випадку підірве вашу довіру до коханої людини. Але не варто на ній зациклюватися, тому що вийде, як у тій притчі про двох ченців, один з яких переніс молоду й гарну жінку через струмок, а другий через деякий час дорікнув його в цьому. І тоді перший чернець відповів йому: «Я переніс її і залишив у струмка, ти несеш її досі». Не потрібно повертатися до ранящей вас ситуації, так ви робите тільки собі гірше.

Якщо ж зрада була більше… скажімо так, глобальної, свідомої і спланованою, просто так пробачити зраду і почати все заново не вийде. Тому візьміть паузу, розлучіться з зрадником, але поки що тимчасово. Постарайтеся місяць-два уникати з ним жодних контактів.

Робиться це з двома цілями. По-перше, у вас з’являється можливість «охолонути» і зрозуміти, чи потрібні вам стосунки з цією людиною, або ж після зради «пройшла любов, зав’яли помідори». В розставанні ви зрозумієте, чи залишилися у вас ще почуття, сумуєте чи ви. І ваше рішення – пробачити або не пробачити – буде прийнято винятково вами, без будь-якого впливу з його боку.

По-друге, в період розставання ви зможете подивитися на те, як буде себе вести змінив вам людей. Якщо він безтурботно піде в загул, як ніби нічого не сталося, можливо, він не вартий вашого прощення. А ось якщо ви побачите, що він відчуває каяття, намагається загладити свою провину і домогтися вашого вибачення, можливо, не все ще втрачено.

Поки ви знаходитесь на самоті, спробуйте розібратися в сформованій ситуації. Не потрібно замикатися в собі або навпаки – йти в галасливий загул. Навряд чи одна з цих крайнощів допоможе. Один із способів прояснити ситуацію і пробачити людини – йому написати лист, а краще кілька. Не бійтеся, відправляти або показувати їх адресатові не потрібно. Просто як тільки на вас в черговий раз хлинуть почуття і спогади, сядьте і зафіксувати їх на папері.

Чому саме в письмовому вигляді? по-перше, якщо ви будете раз за разом прокручувати все в голові, нікуди ці думки не подінуться, а будуть постійно вас переслідувати. По-друге, письмова фіксація своїх почуттів допомагає їх структурувати і поглянути на них з боку, а це важливо для того, щоб рухатися далі.

Радимо прочитати також

Як пофарбувати стелю про Як пофарбувати стелю.

Насправді, кращий ваш помічник в такий непростий життєвої ситуації – це час. Не треба змушувати себе пробачити зраду, це все одно що намагатися не думати про рожевому слона. Просто жити своїм життям, і з часом ви зрозумієте, чи хочете ви назавжди забути цього людини і рухатися далі, або ж готові пробачити його і почати все спочатку.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>