Як спілкуватися в Інтернеті

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як спілкуватися в Інтернеті.Спілкування в Інтернеті давно перестало бути чимось екзотичним – все більше і більше людей починають спілкуватися у Всесвітній павутині, причому не тільки для розваги. Однак перш ніж «пірнати з головою» у віртуальне спілкування, потрібно знати, як спілкуватися в Інтернеті.

Як правильно спілкуватися в Інтернеті

Здавалося б, які труднощі можуть виникнути у віртуальному спілкуванні? Воно навіть простіше реального – співрозмовник не бачить твоєї міміки і жестів, а значить, ти не видаси своє хвилювання або інші емоції, які не хотів би показати. До того ж, якщо не знаєш, що відповісти, завжди можна зробити паузу, сказавши, що відходив від комп’ютера, або зовсім припинити розмову без пояснень, пославшись на розрив зв’язку. Однак не все так просто.

Перегляньте публікацію - Як правильно голити зону бікіні, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як спілкуватися в Інтернеті.

Спілкування в Інтернеті починається з вибору нікнейму – псевдоніма в мережі. На деяких сайтах (переважно в соціальних мережах) люди спілкуються під своїми справжніми іменами, але на більшості ресурсів користувачі Інтернету воліють зберігати анонімність. Важливо, щоб ваше мережеве ім’я відповідав образу, який ви хочете створити на тому чи іншому сайті. Скажімо, нік «Солодкий пончик» може бути доречним на сайті знайомств або кулінарному форумі, але якщо ви зареєструєтесь під таким ніком на професійному ресурсі для юристів, вас навряд чи будуть сприймати всерйоз.

Отже, щоб ви могли успішно спілкуватися в Інтернеті, ваш віртуальний образ, що складається з нікнейму, аватарки, підписи та інших атрибутів, повинен відповідати ситуації спілкування. Ви можете створити окреме альтер-его для кожного сайту, на якому спілкуєтеся, але якщо ви хочете грати в Мережі яку-небудь роль, краще робіть це переконливо: якщо вас «розкусять», можете залишитися і без співрозмовників.

Перш ніж починати спілкуватися в Інтернеті, слід ознайомитися з правилами мережевого етикету. Їх не так вже й багато, до того ж, в кожному мережевому співтоваристві прийняті свої правила спілкування: те, що неприйнятно в одному, може бути доречним і навіть заохочуватися в іншому. Тому не поспішаєте відразу уриватися в розмову: придивіться, як люди спілкуються один з одним, а вже потім підключайтесь до розмови, пам’ятаючи, що в чужий монастир зі своїм статутом не лізуть.

Як спілкуватися в інтернеті тет-а-тет? Зрозуміло, багато чого залежить від ситуації. Одна справа – якщо ви познайомилися з людиною на тематичному форумі і вирішили поспілкуватися в приватних повідомленнях або в ICQ, щоб не розводити оффтоп в загальній темі, і зовсім інше – якщо ви прийшли на сайт знайомств з цілком конкретною метою. Але в будь-якому разі потрібно дотримуватися одного важливого правила: дотримуйтесь кордону.

Інтернет-спілкування залучає людей своєю анонімністю, тому не потрібно намагатися витягнути з людини інформацію про його реальному житті: він поділиться їй, якщо сам того захоче. І не поспішайте ділитися з новим онлайн-знайомим подробицями свого реальному житті: ви не знаєте, хто насправді сидить по ту сторону монітора. Інтернет здається великим, але насправді ймовірність зустріти людину, яка живе з вами в одному місті або навіть знайомий з вами в реальному житті, вище, ніж ви думаєте.

Якщо вам подобається спілкуватися з людиною, постарайтеся не пропадати несподівано. Так, іноді виникає необхідність узяти паузу, тому що ви не знаєте, що сказати, чи реальне життя відриває від спілкування з віртуальним співрозмовником. Але якщо ви плануєте надалі продовжувати спілкування, не потрібно просто стихати без попередження: висока ймовірність того, що після повернення вас просто проігнорують. Успішне віртуальне спілкування, як і реальний, будується на повазі до співрозмовника. Це, мабуть, найважливіше правило, про який варто пам’ятати.

Радимо прочитати також

Як заливати бетон про Як заливати бетон.

Найголовніше в мережевому спілкуванні – не приймати нічого близько до серця. Як і в реальному житті, в Мережі можуть зустрітися різні співрозмовники. Хто-то буде брати ініціативу у свої руки, з ким-то ви будете болісно підбирати теми для розмови, хто-то буде згортати спілкування і пропадати без пояснень… Більшість людей вважають за краще спілкуватися в Інтернеті для власного задоволення: як тільки спілкування перестає приносити їм задоволення, вони його припиняють. Тому не потрібно турбуватися з-за віртуальних незлагод, ставитеся до таких речей простіше.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>