Як стати добрішим

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати добрішими.На жаль, в сучасному світі стає все менше і менше доброти. Можна скільки завгодно нарікати на те, що навколишні живуть за принципом «людина людині – вовк», але якщо ви хочете щось змінити починати потрібно із себе. Як стати добрішим?

Як стати добрішим

Часто доброту сприймають як якесь вродженe якість – вона або є, або її немає. Але насправді доброта – це наше ставлення до інших людей, яке виробляється з плином часу. І дуже багато чого тут залежить від того, як ми сприймаємо навколишній нас світ. Так що стати добрішими цілком реально. Ось кілька порад, як стати добрішими.

Перегляньте публікацію - Спа-манікюр, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Дуже часто ми сприймаємо те, що маємо, як що-то самою собою зрозуміле. Але насправді тим, що у нас є, ми комусь або чому-то зобов’язані – нехай навіть самим собі. Так що не лінуйтеся кожен день замислюватися над тим, кого або що варто дякувати за те, що ваше життя така, яка вона є.

До речі, про подяки. Якщо ви хочете стати добрішими, не тримайте подяку в собі. Сказати «Спасибі!» і посміхнутися не так вже й складно, але скільки радості це приносить іншим людям. Звичайно, завжди можна сказати собі: «Навіщо я буду дякувати продавця або таксиста, він всього лише робить свою роботу». Але добре слово і кішці приємно, а людині – тим більше. Світ тримається не тільки на товарно-грошових відносинах, а і в набагато більшому ступені) на людських.

Як стати добрішими.

Як стати добрішим

А ще не тримайте в собі компліменти. Як часто ми концентруємо увагу на дрібниці, які нас дратують в людях, але при цьому в упор не помічаємо те, що нам в них подобається. Не бійтеся робити навколишнім щирі компліменти: це підніме настрій не тільки тому чоловікові, якому ви зробили комплімент, але і вам самим. А після компліментів можна піти далі і почати робити маленькі добрі справи: адже не так вже й складно, скажімо, притримати двері під’їзду перед літньою людиною. А ефект той самий: приємно і вам, і тому, кому ви допомогли.

Стати добрішими заважає звичка засуджувати інших людей. Так складно не піддатися спокусі пояснити кому-те, як і де він неправий. Ось тільки в цьому світі завжди хто-то неправий, і що тепер – на кожного витрачати свої душевні сили? Крім того, завтра точно так само можуть засудити вас – навряд чи вам це сподобається. Так що частіше згадуйте стару істину: «Не судіть і не судимі будете».

Не варто плутати засудження з критикою. У деяких випадках критика необхідна, але вона повинна бути конструктивною. Завдання критики – вказати людині на помилки і допомогти йому їх виправити, а не принизити його. Так що коли критикуєте кого-те, будьте дуже обережні, щоб не образити людину.

Щоб стати добрішими, треба з розумінням ставитися до чужої точки зору. Всі люди різні, і кожен день нам проходиться зустрічатися з тими, чия точка зору і погляд на світ відрізняються від наших. Замість того щоб сприймати чужу точку зору в багнети, послухайте її і спробуйте зрозуміти. Це допоможе уникнути непотрібних конфліктів. До того ж, ваша картина світу буде неповним, якщо місце в ній знайдеться тільки вашої точки зору.

Конфліктів взагалі варто по можливості уникати. Це, звичайно, не означає, що ви повинні зі всіма погоджуватися і під всіх прогинатися. Просто якщо ви бачите, що людини навряд чи вдасться переконати, не варто витрачати свій час і енергію на це. Краще використовуйте їх для добрих справ.

Радимо прочитати також

Як різати скло про Як різати скло.

Нарешті, щоб стати добрішими до людей, потрібно стати добрішими до себе. Як часто ми займаємося самобичуванням, висуваємо до себе важкі вимоги, концентруємося на свої недоліки і промахи! Адже щоб бачити хороше в людях, потрібно вміти бачити хороше в собі. Щоб робити приємне оточуючим, потрібно не забувати радувати себе. Любіть себе, і ви побачите, наскільки після цього легше стати добрішими до людей.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>