Як стати друзями

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати друзями.Кажуть: «Не май сто рублів, а май сто друзів». Ось тільки де їх узяти, цих друзів? Далеко не всі люди з легкістю заводять нові знайомства, а якщо і знайомляться з кимось, то не уявляють, як скоротити дистанцію і з категорії приятелів перейти в категорію друзів. Як стати друзями з людиною, яка вам приємна?

Як стати друзями з людиною, яка вам приємна?

Перш ніж намагатися стати друзями з кимось, подумайте, навіщо вам це потрібно. Якщо ви хочете цього заради вигоди, то справжньої дружби у вас не вийде: справжня дружба побудована на безкорисливості. Звичайно, друзі допомагають один одному, але не тому, що чекають відповідної допомоги, а просто тому, що вони друзі. Дружба – це не бартер.

Перегляньте публікацію - Як приготувати скраб з кави, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Дружба – це щось більше, ніж загальні інтереси, захоплення, теми для розмови. Спілкуватися можна і з приятелями, для невимушеного проведення часу зовсім не обов ’ язково ставати друзями. Дружба – це взаємна повага і взаємна підтримка. Щоб стати друзями, потрібно показати людині, що він може вам довіряти, що він може на вас покластися.

Як стати друзями.

Як стати друзями

Бажання стати друзями з людиною, що нам подобається, часто грає з нами злий жарт. Прагнучи сподобатися йому, ми починаємо «показати себе», вести себе не так, як нам властиво. Можливо, це і приверне його увагу, але дружбу таким чином навряд чи побудуєш. Важливо бути самим собою, залишатися щирим і чесним, адже ви хочете, щоб людина захотіла дружити саме з вами, а не з придуманим чином.

Поки ви ще не стали друзями, не потрібно нав’язуватися: нав’язливість дратує і відлякує. Зрозумійте, що якщо вам судилося стати друзями, це рано чи пізно станеться. Не потрібно форсувати події і нав’язувати своє суспільство. Одна з важливих складових дружби – повага до особистого простору одного.

Пам’ятайте, що потрібно вміти бути поруч з одним не тільки в радості, але й в сумі. Цим один і відрізняється від приятеля – тим, що він підставить плече в потрібний момент і буде з вами поруч не тільки тоді, коли у вас все добре, але коли вам погано. Тому будьте готові надати підтримку.

Деяким людям завести друзів заважає сором’язливість. Вони думають, що варто їм стати товариськими – і друзів у них додасться. Однак не варто перегинати палицю. Одна з важливих якостей хорошого друга – це вміння слухати. І не просто слухати, а чути, що тобі говорять, підтримувати діалог.

Також дуже важливо поважати думку вашого друга, навіть якщо ви з ним не згодні. Друзі не обов’язково повинні погоджуватися один з одним у всьому: кожен має право на свою точку зору. Друзі поважають точку зору один одного і ніколи не висміюють її, навіть якщо вона відрізняється від їх власної.

до Речі, про повагу. Друзі зазвичай діляться один з одним інформацією, яку не довіряють більше нікому іншому. Тому якщо друг що-то розповів вам, ні в якому разі не пересказывайте цю інформацію кому ще, навіть якщо це не таємниця. Якщо він захоче, він сам розповість це всім іншим, поважайте право на приватність.

У дружбі немає місця егоїзму: кожен має право дружити більше ніж з однією людиною. Тому не потрібно претендувати на місце єдиного друга: якщо ви і правда подружитеся, з вами і так захочуть проводити якомога більше часу. Але не потрібно намагатися зайняти собою всі життєвий простір іншої людини.

Взагалі, найголовніше – це не намагатися з усіх сил стати одним того, хто вам симпатичний. Просто будьте поруч, спілкуйтеся, а згодом приятельські стосунки переростуть в дружбу, якщо для неї дійсно є потенціал.

Радимо прочитати також

Як зробити арку з гіпсокартону про Як зробити арку з гіпсокартону.

Міцна дружба не з’являється «нізвідки»: раніше говорили, що для того щоб дійсно дізнатися людини, потрібно з’їсти з ним пуд солі. Пуд солі – це шістнадцять кілограм, от і порахуйте, скільки часу знадобиться для того, щоб по-справжньому стати друзями.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>