Як стати гарною дружиною

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати гарною дружиною.Заміжжя – важлива подія в житті жінки. Її життя міняється в одну мить: вчора вона ще була нареченою, а сьогодні вже дружина. Чи вдасться їй впоратися з новою роллю? Багато жінок в перший час після заміжжя не дуже впевнені в собі і задаються питанням: як стати гарною дружиною?

Як стати гарною дружиною

Думаючи про те, як стати гарною дружиною, багато уявляють собі ідилічні сцени з голлівудських фільмів: чоловік приходить додому з роботи («Дорога, я вдома!»), його зустрічає охайно одягнена і зачесана дружина у фартуху, на столі чекає гаряча вечеря, а будинок виблискує чистотою. Ось тільки зводити роль дружини до Попелюшку, поглиненої веденням домашнього господарства, не варто.

Перегляньте публікацію - З чим носити чорне плаття, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Насправді, чоловіки не дуже беруть близько до серця пил на меблях або вечерю, що складається з замовленої по телефону піци (звичайно, якщо таке повторюється час від часу, а не стає нормою). Стати гарною дружиною не означає стати ідеальною господинею. Набагато важливіше стати підтримкою і опорою для свого чоловіка.

Одна з опор шлюбу – взаємна повага. Гарна дружина поважає свого чоловіка, тоді він буде поважати її у відповідь. У шлюбі потрібно дотримуватися одного простого правила: ставитеся до чоловіка так, як би ви хотіли, щоб він ставився до вас. Якщо у вас є до дружину якісь претензії, не пиляйте його і не влаштовуйте сцен, а поговоріть спокійно.

Як стати гарною дружиною.

Як стати гарною дружиною

Також важливо пам’ятати, що ви – не єдина людина в житті вашого чоловіка. Не треба намагатися заповнити собою всі його життєвий простір, всюди бути разом із ним. Кожна людина має потребу в своїх друзів, особистому хобі і т. п. Добре, якщо у вас є спільні друзі і захоплення, але у кожного з подружжя має бути час для самого себе. Повірте, даючи своєму чоловікові певну свободу, ви робите послугу і собі теж.

до Речі, про друзів. Намагайтеся не критикувати друзів свого чоловіка, навіть якщо вони вам не до душі, і тим більше не потрібно ставити ультиматуми з серії «або вони, або я», особливо якщо не впевнені у виборі чоловіка. Можливо, він від ваших подруг теж не в захваті. Якщо вам зовсім вже складно співіснувати з його друзями, попросіть його зустрічатися з ними на нейтральній території.

Хороша дружина любить свого чоловіка, але при цьому не жертвує всім заради нього. Так, дуже важливо любити дружина, дарувати ніжність і підтримку, але не забувайте, що ви маєте право на відповідну любов і турботу. Не треба ставати тінню вашого чоловіка: як би чоловікові ні лестила ваша готовність до самопожертви, він хоче бачити поряд з собою унікальну самостійна особистість.

Не варто будь-яку ціну прагнути до лідерства в родині: дайте чоловікові взяти на себе відповідальність за вашу осередок суспільства. Завдання чоловіки – забезпечувати сім’ю (звичайно, це не означає, що ви не повинні працювати і заробляти), завдання жінки – створювати атмосферу. До того ж, жінки набагато частіше виконують в родині роль прихованого лідера.

Не бійтеся йти на поступки: іноді один програний бій допомагає виграти ціле бій. Не треба намагатися будь-що наполягти на своєму, навіть якщо ви знаєте, що праві. Іноді варто поступитися, піти на компроміс, зате уникнути великого конфлікту. Зрозуміло, ніхто не каже, що треба поступатися у всьому і скрізь – це означає, що потрібно бути розумніше, не дозволяючи емоціям узяти верх над собою.

І наостанок: не варто забувати, що успішність шлюбу залежить від обох подружжя. Іноді створюється враження, що хороша дружина постійно що-то повинна чоловікові: готувати, прати, прибирати, займатися сексом, посміхатися, бути покірною, бути розуміє, а чоловік не повинен нічого – хіба що приймати це як щось само собою зрозуміле. Нагадує гру в одні ворота, чи не так?

Радимо прочитати також

Як зробити дренаж про Як зробити дренаж.

Тому замість того щоб думати, як стати гарною дружиною своєму чоловікові, варто і його залучити до роздумів: з’ясуйте разом, як стати хорошими подружжям один одному. Ідіть назустріч один одному замість того, щоб змушувати долати весь шлях когось одного, поки інший чекає.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>