Як стати подругами

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як стати подругами.У кожної жінки є маса приятельок і кілька подруг. Комусь пощастило, і вони із кращою подругою знайомі мало не з пелюшок, але багатьох друзів ми зустрічаємо в свідомому віці. Є люди, які подобаються нам і викликають бажання подружитися. Але ось взаємно чи це бажання? Як стати подругами з людиною, яка вам подобається?

Як стати подругами з людиною, яка вам подобається?

Нехай чоловіки скільки завгодно твердять, що жіночої дружби насправді не буває, але адже в реальності справжня дружба від статі не залежить. Просто нерідко за дружбу беруть приятельські стосунки: посиденьки в кафешках, спільний шопінг, плітки. Все те, завдяки чому жіноча дружба заслужила скептичне ставлення. Але справжня дружба – це в першу чергу взаєморозуміння і взаємна підтримка. Як стати подругами по-справжньому?

Перегляньте публікацію - Весільні зачіски з квітами, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Двом людям, у яких немає взагалі ніяких «точок дотику», стати подругами буде непросто, адже дружба виростає з дружніх стосунків і спільних інтересів. Тому на початковій стадії у вас повинні бути загальні теми для розмови. Але припустімо, що приятельські стосунки і спільні інтереси у вас вже є – складно уявити собі бажання стати подругами з абсолютно незнайомою людиною (хоча і таке трапляється).

Як стати подругами.

Як стати подругами

Щоб стати подругами, потрібно забути про стереотипи і помилках, що стосуються дружби. Одне з них – це те, що подруги повинні завжди говорити один одному правду. Звичайно, у цій дружбі немає місця брехні. Але ж і правду можна піднести по-різному. Іноді, правда, вимовлена «подругами», межує з хамством. «Яке жахливе плаття!», «Ти так поправилася останнім часом!». Статус подруги не дає права не стежити за виразами та тоном. А якщо ваша дружба тільки зароджується, це може відлякати потенційну подругу.

Зрозуміло, це не означає, що в дружніх відносинах не буває критики і панує неприкрита лестощі. Просто потрібно критикувати м’яко і в жодному разі не нав’язувати точку зору. До речі, друга поширена помилка, часто відбувається при спробах зав’язати дружбу, – це поради, які межують з вказівками. Не потрібно диктувати подрузі, що їй робити. Ваша справа – дати пораду, але не наполягати на дотриманні йому. Врешті-решт, ваша подруга – доросла людина, здатний сам прийняти рішення.

Якщо ви хочете стати подругами з людиною, забудьте про конкуренції. Радіти невдач подруги – остання справа. Звичайно, легкий змагальний момент у дружніх стосунках може бути, але ставити людині підніжки (фігурально висловлюючись) і ділити з ним хлопців – це зовсім не дружба.

Важливо пам’ятати, що дружба – це практично сімейні відносини, в яких ви обіцяєте бути зі своєю другою половинкою «і в горі, і в радості». Легко називати людину своїм другом, коли у вас обох все добре. Але якщо вам потрібна справжня дружба, будьте готові завжди виконувати дані подрузі обіцянки, рахуватися з інтересами і підтримувати в скрутну хвилину. Звичайно, вона, у свою чергу, повинна робити все це для вас.

Застави справжньої дружби – це поблажливість до невеликих недоліків одного (не треба ідеалізувати подругу, всі ми люди зі своїми недоліками), лояльність (не брехати за спиною у подруги, не розголошувати її таємниці), чесність, вміння визнавати свої помилки і прощати друга за його. Справжніх друзів не буває багато – багато може бути товаришів і приятелів.

Радимо прочитати також

Як приклеїти стельовий плінтус про Як приклеїти стельовий плінтус.

Нарешті, простий і банальне, але перевірений часом спосіб стати подругами з людиною, який вам подобається, – це ставитися до нього так, як ви хочете, щоб він ставився до вас. Щире хороше ставлення завжди має людей: вони бачать, що вас приваблює саме їх особистість, а не якась вигода. Так що якщо ви дійсно симпатизуєте людині, не бійтеся йому це показати, але і не навязывайтесь. Тоді у вас напевно вийде стати подругами!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>