Як стати сміливим

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.7/10 (3 голоси)

Як стати сміливим.Страх супроводжує людину все його свідоме життя, адже це природний захисний механізм, що застережує людини про небезпеку. Однак якщо дозволяти страхам мати над собою велику владу, ні до чого доброго це не призведе: іноді потрібно набратися сміливості і подивитися своїм страхам в очі. Як стати сміливим?

Як стати сміливим?

Насамперед потрібно зрозуміти, що стати сміливим – не означає перестати боятися. Страх буде завжди, тому сміливість – це не відсутність страху, сміливість – це вміння справлятися з ним. Страх – це емоція, яку ви не можете контролювати. Зате ви можете навчитися контролювати свою поведінку в стані страху.

Перегляньте публікацію - Весільні зачіски з розпущеним волоссям, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Отже, насамперед потрібно визнати своє право на страх, а вже потім вчитися з ним справлятися. Щоб стати сміливим, потрібно чітко сформулювати свою мету: «Я хочу бути сміливим, я не дозволю страху встати у мене на шляху». А вже після цього можна робити перші кроки до своєї мети.

Як стати сміливим.

Як стати сміливим

Дуже важливо пам’ятати, що «фізична» хоробрість – не єдина і навіть не найважливіша складова хоробрості взагалі. Люди можуть стрибати з парашутом і підійматися на скелі, але пасувати перед складними життєвими ситуаціями. Тому сконцентруйтеся в першу чергу на боротьбі з тими страхами, з якими ви стикаєтеся у повсякденному житті, які заподіюють вам найбільший дискомфорт.

Також важливо усвідомлювати, що ви не Супермен: в усіх є свої обмеження, ніхто не може бути сміливим 24 години в добу, в будь-якій ситуації. Тому, скажімо, якщо ви вирішите чого не робити, тому що боїтеся, що у вас не вийде, – це нормально. Зробите в наступний раз. Не можна стати сміливим по клацанню пальців – працюйте над собою поступово.

Вчіться покладатися на інших людей. Попросити про допомогу – зовсім не ознака слабкості. Пам’ятайте, про що ми говорили в попередньому абзаці? Ви не Супермен. Приймати допомогу від інших людей нормально: сьогодні допомогли вам, завтра ви допоможете. Іноді для того, щоб звернутися за допомогою, потрібно більше сміливості, ніж для того, щоб зробити те самому. Шукайте в собі цю сміливість.

Не замислюється про те, що можуть сказати або подумати інші люди. Вам не потрібно доводити свою сміливість оточуючим. Якщо ви і повинні комусь щось доводити, то тільки собі. Люди, яким ви не байдужі, будуть поважати ваші рішення і не будуть ставити вас в незручне становище, а думка всіх інших не повинно вас турбувати.

Якщо ви боїтеся прийняти якесь конкретне рішення або зробити якесь конкретне дію (неважливо, що це буде – стрибок з парашутом або річна стажування за кордоном), зберіть якомога більше інформації. Іноді причина страхів полягає саме в незнанні – невідомість лякає. Не бійтеся шукати інформацію в будь-яких доступних джерел, задавати питання. Чим більше ми знаємо, тим менше ми боїмося.

З цієї ж причини проблеми потрібно вирішувати в міру надходження. Близько 95% наших побоювань не збуваються, тому не потрібно турбуватися про те, з чим ви насправді ще не зіткнулися. Більшість наших страхів надумані. Звичайно, це не означає, що до будь-якої ситуації потрібно ставитися з необґрунтованим оптимізмом, але фаталістичний настрій стати сміливим точно не допоможе. Будьте реалістичними і сподівайтеся на краще, замість того щоб чекати гіршого.

Деяким стати сміливим допомагає зразок для наслідування. Це може бути як людина з вашого оточення, так і якась відома людина. Дізнайтеся, як він справлявся з ситуаціями, які вимагали сміливості: можливо, чужий досвід допоможе вам впоратися зі страхами. А ще ви самі можете стати для себе зразком для наслідування: весь час тримати в пам’яті ситуації, коли ви вели себе сміливо, коли вам вдавалося подолати свій страх. Пам’ятайте про моменти, за які ви можете пишатися собою.

Радимо прочитати також

Як розставити меблі в кімнаті? про Як розставити меблі в кімнаті?.

І пам’ятайте: ви сміливим і сильніше, ніж ви думаєте. Люди нерідко зациклюються на своїх невдачах, забуваючи про успіхи. Але ви напевно вже досягли чогось у житті, а без сміливості це було б неможливо.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.7/10 (3 голоси)
Як стати сміливим, 8.7 з 10 (основано на 3 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>