Як веде себе закоханий чоловік

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 9.5/10 (2 голоси)

Як веде себе закоханий чоловік.Даремно жінки вважають, що закоханий чоловік не проявляє жодних емоцій і веде себе максимально замкнуто. Дуже легко визначити, як веде себе закоханий чоловік, тому що він не здатний хитрувати і загравати, як жінка. Просто його поведінка стає менш адекватною і більш непередбачуваною, що не може не дивувати жінку.

Як поводить себе закоханий чоловік

Кожен чоловік в душі дитина. Жінці про це ніколи не можна забувати. Припиняти чоловіче дитячість не рекомендується, тому що чоловік дуже боїться втратити у вашому обличчі людини, що потурає його слабкостей.

Перегляньте публікацію - 7 правил як добре виглядати в будь-яку погоду, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як веде себе закоханий чоловік? Згадайте, як у дитинстві хлопці виявляли до вас знаки уваги? Вони намагалися зробити вам боляче, смикнути за кіску, поставити підніжку. Дорослішаючи, чоловік стає м’якше, але ухватки залишаються приблизно тими ж, тільки тепер вони розвиваються на духовному рівні.

Закоханий чоловік, насамперед, прагне залишатися спокійним і байдужим, але його почуття видає якась суєта. У нього з’являється блиск в очах, прилив сил, але якщо ви запитаєте, що трапилося, вам відповідять байдуже, можливо навіть грубо. Якщо чоловік закоханий саме у вас, він буде ховати погляд, переступав з ноги на ногу, а іноді руки будуть трястися. Особливо це помітно на першому побаченні. Чоловік намагається щось постійно вертіти в руках, а якщо він курить, то сигарета з його рук не зникне той тих пір, поки ви не залишите приміщення. Багато жінок помічають подібні зміни в стані чоловіки, починаючи з глузуванням дивитися на нього і підколювати. Цього категорично не можна робити. Дайте чоловікові відчути себе вільно і невимушено. Йому складно впоратися з думкою про те, що він зараз дуже слабкий і відкрито. Це, до речі, велика помилка чоловіків. Закоханий чоловік набагато сильніше психологічно, ніж чоловік у звичайному стані. Психологи навіть визнали, що закохані чоловіки легше ведуть переговори і укладають особливо важливі контракти.

Цікаво поспостерігати, як веде себе закоханий чоловік. Часто, симптоми у всіх однакові, є тільки індивідуальні особливості і відмінності.

Закохані чоловіки діляться на базік, які багато говорять і невлад, і на мовчунів – з яких слова не витягнеш. Є ще третій тип – творчий. У цьому випадку чоловік говорить багато, але дуже повільно, обдумуючи кожну фразу, жест і навіть думка.

Закоханий чоловік часто не висипається унаслідок того, що його голова забита думкою про коханій жінці. Найцікавіше, що на побаченні він спробує проявити зухвалість і може не надто емоційно розповісти вам про те, як всю ніч тусил в клубі. Цим він намагається показати вам, що його свободу нічим не зупинити, навіть тим, що у нього зараз чашка кави від хвилювання випаде з тремтячих рук. До речі, тряска рук чоловік може списати на вчорашнє вживання алкоголю в міфічному клубі.

Закоханий чоловік перевірить вас, замовивши солодке. Повірте, практично всі чоловіки ласуни. Погоджуйтеся, подначивая його замовити теж що щось солоденьке. Чоловіки лише на словах любителі худеньких. Насправді їх захоплюють дами, наминаючі тістечко. Правда, все потрібно робити в міру. Спільне поїдання солодкого розслабить чоловіка.

Як веде себе закоханий чоловік.

Як веде себе закоханий чоловік в суспільстві? Він намагається справити враження на вас, тому спробує багато говорити і жартувати. Від хвилювання жарти виявляються іноді не дуже смішними. Закрийте на це очі і підіграйте йому. У жодному разі не виставляйте чоловіка в суспільстві ізгоєм або невдахою. Поважаюча себе жінка повинна знати, що чоловік, який знаходиться поряд з нею, найкращий і найбільш важливий для неї, в якій би ситуації вона не виявилася.

Закоханий чоловік дуже часто починає ні з того ні з сього писати вірші, музику або-або по-іншому проявляти себе у творчості. Це потрібно оцінити.

Якщо закоханий чоловік боїться вам зателефонувати – зателефонуйте першої. Високі почуття не дозволять йому говорити з вами байдуже. Спробуйте дізнатися про причини того, чому він не дзвонить перший. Якщо причина відсутній – все в порядку, він просто з ранку сидить з трубкою в руках і складає причину, за якою хоче вам зателефонувати.

Закоханий чоловік стає розсіяним. Він може наступити вам на ногу, перевернути чашку кави собі на коліна, не виявити на столі телефон, який лежить прямо перед носом. Врахуйте, це абсолютно нормально. Жінка веде себе не менш неуважно, різниця в тому, що для жінці легко приховати ці моменти під кокетство і жіночу натуру.

Радимо прочитати також

Як вставити замок про Як вставити замок.

Таким чином, щоб зрозуміти, як веде себе закоханий чоловік, потрібно всього лише закохати в себе чоловіка і не зациклюватися на його поведінці. Нехай веде себе як йому зручно, лише б вам обом було добре і затишно. Не ставте чоловіка в незручне становище питаннями: «ти що, закохався?», «а я можу дізнатися, кого ти кохаєш?». Це помилка, яку допускає жінка і стає прочитаної книгою ще до того, як у чоловіка закоханість переростає в любов. Будьте терплячі і поблажливі до закоханого чоловіка.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 9.5/10 (2 голоси)
Як веде себе закоханий чоловік, 9.5 з 10 (основано на 2 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>