Як відповісти на хамство

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як відповісти на хамство.З хамством на вулиці, в магазині і навіть на роботі стикаються всі. В одних такі неприємні ситуації відбуваються щодня, іншим грубіянять рідше. Чекаємо ми, що нам черговий раз сьогодні нахамлять, чи ні, почуття образи все одно не буде залишати. Ось і починаєш замислюватися, як відповісти на хамство?

Як відповідати на хамство

Варто відзначити, що хамство і грубість – це вже звичний нам стереотип поведінки в певних закладах або місцях. Так, дуже часто нам грубіянять продавці, офіціанти, держслужбовці. Крім того, на хамство дуже часто скаржаться водії, так як на дорозі завжди знайдеться хтось «розумнішими», кому ви перейшли (або краще сказати переїхали) дорогу.

Перегляньте публікацію - Манікюр скотчем, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Хамство ніколи не з’являється на рівному місці. Просто так грубіянити вам ніколи не будуть, тому така поведінка з боку інших людей завжди є причина. І причин для хамства є кілька. Так, хамство в магазині буває тільки з-за те, що продавцю за рахунок вас хочеться утвердитися в своєму стані, так як він відчуває, що на соціальної ступені він знаходиться нижче вас. Офіціант в кафе хаміт лише з тієї причини, що вже звик до такого поводження й до того, що з ним розмовляють в такому ж тоні. Хамство на роботі з боку співробітників буває в тому випадку, якщо вам заздрять і хочуть образити. Начальник хаміт і грубить вам, так як переживає почуття гордості, що соціально він вище вас.

Є більш важкі випадки, коли хамство стає хронічним. Хам спеціально хоче спровокувати вас на словесну перепалку. Якщо йому це вдасться, то переможцем у будь-якому випадку буде він, а не ви. Ви підете із зіпсованим настроєм на цілий день. Хам це знає і буде задоволений, що йому вдалося змусити вас почувати себе так погано. Моральне задоволення – ось що рухає хамами.

Як відповісти на хамство.

Як відповісти на хамство

Так як відповісти на хамство? Кожен випадок хамства індивідуальний, тому універсальних відповідей для будь-якої ситуації не підібрати. До того ж, багато відповіді тільки опускають вас до рівня хама. А ви ж повинні бути вище нього! Тому психологи рекомендують не вступати в полеміку з хамом, якщо не хочете послухати такий потік образ, який може зіпсувати вам настрій не те що не день, а на тиждень вперед. Але і промовчати теж не можна, так як ви не вийдете з цієї гри переможцем.

найкращий вихід із ситуації – це використовувати гумор. Постарайтеся переглянути ситуацію з часткою гумору і вийти з неї красиво. Для цього не варто відразу ж відповідати що-то хаму. З-за почуття образи і образи ви все одно нічого путнього не відповісте, тому свідомо програєте. Радимо вам подивитися на ситуацію під іншим кутом і знайти той відповідь, якого хам ніяк не очікує, тобто вам треба пожартувати. При цьому жарт повинна бути такою тонкою, щоб ви могли висміяти поведінки і слова хама. Якщо навколишні почнуть сміятися зі сформованої ситуації, значить ви поставили хама на своє місце.

Якщо ви знаєте, як захиститися від хамства, ви завжди знайдете кращий вихід із ситуації. Якщо вам хаміт колега, то відповівши йому пару-трійку разів, він від вас відстане. Якщо ви постійно зустрічаєтеся з хамством і приниженням з боку начальника, тут теж не можна терпіти таке ставлення до себе. Такого начальника треба приборкати і нагадати йому, що ви теж людина і у вас є власне почуття гордості. За те, що ви покажете себе сильною особистістю, вас з роботи точно не звільнять, але жертвою хама ви вже не будете. Якщо ж вам нагрубіянили в магазині, кафе або барі, то тут все набагато простіше: вам навіть відповідати нічого не потрібно цій людині. Відразу ж зверніться до керівництва закладу. Пара-трійка таких скарг, і людина, яка вам нахамив, буде звільнений.

Радимо прочитати також

Як класти тротуарну плитку про Як класти тротуарну плитку.

Запам’ятайте, що якщо вас спровокували на грубий відповідь і крик, вина за влаштований скандал повністю ляже на ваші плечі. Тому ніколи не знижаються до рівня хама та завжди йдіть з жартом. Подивіться на хама, як на загнаного в кут маленької дитини, який вже не знає, як захиститися, тому говорить все, що приходить йому в голову. Повірте, тільки від однієї цієї думки ви вже перестанете приділяти увагу грубості і спробам вас принизити..

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>