Як відповісти на комплімент

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як відповісти на комплімент.Як часто вам говорять компліменти? А як ви на них реагуєте? Можливо, що ось буквально днями вам зробили комплімент, а ви не знали, як поводитися і як не нього відповісти. Ось і вийшло, що і ви не пораділи, і співрозмовника засмутили. А всі лише з тієї причини, що ви не знаєте, як відповісти на комплімент.

Як відповісти на комплімент

Для початку давайте подумаємо, що таке комплімент і для чого його використовують? Простий комплімент спрямований на те, щоб підняти людині настрій, при цьому у відповідь на нього нічого не просять. Якщо просять – це вже лестощі і спроби маніпулювати вами. В цьому випадку від вас очікують, що у відповідь на комплімент від вас можна отримати щось. Це може бути виконання якого-то завдання. Також чоловіки дуже часто лестять жінкам в надії на те, що якщо лестощі була прийнята за чисту монету, значить, і інша брехня також буде видана за правду. Але це тільки в крайніх випадках, а розпізнати лестощі і простий комплімент ви можете завжди.

Перегляньте публікацію - Як стати найкрасивішою, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як відповісти на комплімент.

Як відповісти на комплімент

Але повернемося до компліментів. Їх можна отримувати від різних людей. Це можуть бути й ваші співробітники, і друзі і навіть незнайомі люди. При цьому відповідати на компліменти в спілкуванні слід завжди. Ігнорування компліменту допускається тільки в одному випадку, якщо людина, яка вам зробив комплімент, глибоко вам неприємний і ви не хочете з ним спілкуватися. В інших випадках слід обов’язково відповідати на компліменти. Але ось як відповісти на комплімент людині?

Навіть якщо ви думаєте, що не заслужили комплімент, ви глибоко в цьому помиляєтеся. А провиною всьому ваша занижена самооцінка. Вас похвалили за виконану роботу? Не думайте, що ви не гідні похвали, адже ваша старанність і добре виконана робота була помічена. Ваша подруга помітила, що в цій кофтині ви добре дивитесь? Не треба відмахуватися і говорити, що вона стара, ви надягали її вже тисячу разів. Значить, ця кофточка до цих пір вам йде! Будь-яке незгоду з компліментом слід відганяти від себе. Це все результат заниженої самооцінки, яка не дає вам правильно відреагувати на комплімент.

Як реагувати на компліменти

Як уже було сказано, на кожен комплімент слід відповідати. Якщо ви не відповісте на комплімент, в майбутньому їх кількість значно поменшає. А все через вашій неправильної реакції.

Звичайної фрази «спасибі за комплімент» буде достатньо. Не треба вигадувати нічого нового. Просто посміхніться і подивіться в очі співрозмовнику. Цього буде достатньо. Ваш співрозмовник побачить, наскільки ви покращали, як у вас піднявся настрій. У відповідь ви також можете сказати щось приємне співрозмовника. Якщо це ваш друг, то можете пожартувати, але можна також підкреслити слова співрозмовника своєї реплікою, яка піде за вдячністю. Наприклад, скажіть «якщо б ви знали, яких зусиль мені коштувала ваша похвала».

У відповідь на комплімент ніколи не можна говорити негативних або негативних висловів. І не треба виправдовуватися або ж вдаватися в подробиці. Наприклад, вам зробили комплімент на рахунок того, що у вас гарне плаття. Не треба розповідати, з якими труднощами воно вам дісталося, або те, що ви купили його з розпродажу. Ці всі подробиці вашого співрозмовника знати не треба.

Також не треба відповідати на комплімент фразами: «ну що ви, я цього не заслуговую», «я так не вважаю», «нічого особливого» і т. д. Це все у вас каже ваша занижена самооцінка, яка не дає вам повністю насолодитися заслуженим компліментом.

Радимо прочитати також

Як вирівняти стелю про Як вирівняти стелю.

Якщо такі ситуації часто повторюються, та не вірите ви, що заслуговуєте компліменти, запишіть їх. Біля кожного компліменту напишіть, чому ви вважаєте, що його не заслужили. Так ви зможете зрозуміти, в чому саме ви недооцінюєте себе. А це вже перший крок з самовдосконалення.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>