Як відповісти на образу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як відповісти на образу.Не завжди люди відкриті і доброзичливі один до одного, і деколи доводиться стикатися з таким явищем, як образи. Образи неприємні завжди, але для тих, хто на них відповідати не вміє, образа може навіть стати приводом для депресії. Про те, як правильно відповідати на образи, розповість Yakprosto.com.

Як правильно відповідати на образи

Щоб знати, як відповісти на образу, потрібно раз і назавжди запам’ятати: образи та конструктивна критика – це не одне і те ж. Адже якщо конструктивна критика передбачає допомогу критикуемому в усуненні недоліків, то людина, ображає когось, завжди своєю метою (свідомо чи ні) ставить приниження чужий честі і гідності, а також демонстрацію своєї переваги. Це означає, що ні зернятка правди в образах немає, і приймати їх близько до серця не можна.

Перегляньте публікацію - Як перевірити натуральність косметики?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Образи можуть мати різну форму. Так, в деяких випадках кривдники використовують для образ ненормативну лексику, відверто грубі слова і вирази. Більш тонкі» образи ґрунтуються на іронії і сарказмі. Щоб правильно відповідати на образи, потрібно розуміти, з яким саме їх видом доводиться мати справу.

Як відповісти на образу.

Як відповісти на образу

Приміром, відповідати тим же людині, яка використовує нецензурну лайку, не варто: немає потреби опускатися до його рівня. Краще в цьому випадку або дати важливий спокійний відповідь, або повністю проігнорувати кривдника. Нападки кривдників швидко припиняються, якщо вони не отримують очікуваної бурю емоцій: криків, махання кулаками, відповідних образ.

На всякі шпильки відповідати теж можна насмішками. Наприклад, якщо кривдник з прикривною турботою в голосі зауважує, що сьогодні ви дивитесь неважливо з-за вчорашній вечірки, то сміливо можна відповісти, що ви вдячні за виявлену до вас увагу, і в свою чергу висловити турботу про зовнішності кривдника: «Дивно, ти ось на вечірці не був, а вигляд у тебе все одно якийсь пом’ятий. Погляди, у тебе ось кола під очима».

Взагалі на сьогоднішній день існує чимало психологічних прийомів, що допомагають правильно відповідати на образи. Для початку психологи радять навчитися «розбирати» образливі ситуації і чітко виділяти наміри кривдника. А вже потім можна братися за складання гідної відповіді.

Так, по-перше, треба зрозуміти, який саме ваше якість, річ або вчинок хоче у своєму образі торкнутися кривдник. Далі вам потрібно виділити саме приниження. Як правило, це або пряма негативна оцінка, або негативний порівняння на користь самого кривдника або третьої особи.

Що робити, після того як ви з’ясували, чому і як саме хоче вас образити кривдник? Пора дати відсіч! Наприклад, якщо ви зробили якесь справу, а кривдник бажає знизити цінність цієї справи, то він може сказати, що ви використовували для цієї справи неякісні кошти. Гідною відповіддю в такій ситуації буде твердження про те, що навіть у разі застосування найбільш неякісних коштів вами все буде зроблено на вищому рівні.

Щоб відповісти на образу, в якому кривдник хоче навмисно дати негативну оцінку ваших учинків, ви можете поставити кривдника в безвихідь, висловивши радість і подяку: якщо вже кривдникові вашому що не сподобалося, то іншим напевно сподобається.

Основні правила реагування на образи можна описати так. Ніколи не беріть участь у взаємні звинувачення, особливо якщо ваш кривдник – особа, з яким вам далі доведеться ще не раз зіткнутися. Також не рекомендується переводити образу жартома, якщо серйозно зачепили ваше гідність: і кривдник, і навколишні подумають, що про вас можна «витирати ноги». Відповідати на образи слід спокійно і стримано і так, щоб не виникло у кривдника ні можливості, ні бажання продовжувати розмову.

Радимо прочитати також

Як закріпити ванну про Як закріпити ванну.

Завжди пам’ятайте, що ті, хто ображає, перебувають у свідомо програшному становищі. Поспівчувайте їм від душі, і тоді образа не зачепить вас.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>