Як впоратися з хвилюванням

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як впоратися з хвилюванням.Навіть сама смілива людина стикається з великою кількістю ситуацій, які можуть вивести її з рівноваги. Всі ми схильні до страху і несвідомого збудження. Багато хто навіть не знає, як впоратися з хвилюванням, тому не можуть повноцінно використовувати свої таланти перед суспільством.

Як впоратися з хвилюванням

Хвилювання супроводжується також присутністю страху, невпевненості. Від них можна повністю позбутися, покінчивши саме з хвилюванням. Воно згубно впливає на розвиток людини, його позитивних якостей, які придушуються цим почуттям. Уявіть, наскільки сильно змінилося ваше життя, якщо б ви знали, як впоратися з хвилюванням. У певних ситуаціях ви не виступає рішуче, втрачаєте упевненість, боїтеся сказати зайве? Це ознаки того, що ви відчуваєте сильне хвилювання.

Перегляньте публікацію - З чим носити оксфорди, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Вироблена з роками звичка не дозволяє діяти і мислити як раніше, вона сковує ваші дії і обмежує здібності. Якщо ви не знаєте, як впоратися з хвилюванням, то для початку перестаньте прислухатися до спільної думки, який не завжди може виявитися вірним. Намагайтеся мислити самостійно, тому що у вас в голові безмежну кількість геніальних ідей, які ви ретельно приховуєте навіть від самого себе. Випустіть їх, звільніть, не бійтеся керувати процесом мислення і висловлювати свої думки, адже кару за помилкове судження давно скасували.

Як впоратися з хвилюванням.

Як впоратися з хвилюванням

Запам’ятайте, що хвилювання – це природно. Якщо воно ще не стало вашим постійним супутником, то актуальним буде виконання певних вправ для організму. Якщо навпаки, то слід звернутися за допомогою до спеціаліста. Найпростіші дії опишуть, як впоратися з хвилюванням:

Вправа №1. Потрібно виглядати впевнено, тому підніміть голову і розправте плечі.

Вправа №2. Не вживайте в лексиконі фрази «не знаю», «спробую», «можливо». Змініть їх на більш конкретні такі вирази, як «звичайно», «я можу», «я абсолютно впевнений». Навіть ці прості слова супроводжують вашим діям, які визначають, як впоратися з хвилюванням.

Вправа №3. Завжди говорите «я хочу», «я вважаю», «я не згоден». Цим ви надаєте впевненості собі і твердості своїм висловом, конкретності думки або вимозі.

Дані вправи спрямовані на самонавіювання, яка відіграє важливу роль на шляху до одужання. Виконувати їх слід протягом семи днів як можна частіше. Від цього ваші дії стануть більш впевненими, а думки – конкретними, і вас вже не буде турбувати питання про те, як впоратися з хвилюванням.

В корі головного мозку відбуваються такі дії, які можна назвати примітивними. У важливою ситуації кора, що відповідає за здійснення вищих інтелектуальних функцій, за мислення і соціальний контроль, подає «сигнал про порятунок» у відділ емоцій, активуючи лімбу. Лімба – це примітивний мозок (мозок рептилій). Кора передає туди хвилювання і вимикається сама. Ефект – викид адреналіну, тому процес боротьби з тим, як впоратися з хвилюванням, набуває інший характер. Потрібно вивільнити накопичився адреналін.

Коли виявляється хвилювання, починають тремтіти руки і коліна, шумить у вухах, смикається повіку. Це ваші м’язи самі вирішують, як впоратися з хвилюванням – спалити надлишок адреналіну. Спрацьовує реакція «Бий!» або «Біжи!», тому ви починаєте активно жестикулювати і вдихати більше кисню, так як його вимагають легені. Кров відливає від тих органів, які саме зараз можуть і не знадобитися: від печінки, шлунка, нирок і мозку. Ось чому думки плутаються, мова стає незв’язної, і ваші відповіді звучать невлад.

Ваш організм сам для себе вирішує, як впоратися з хвилюванням, не запитавши ні у кого вірного рішення. Але щоб не трапилося активного розмахування руками і невиразного мимрення, потрібно розім’ятися. Спершу розробіть шию, схиливши голову вправо-вліво, вперед-назад. Далі – руки. Кілька разів струсніть долонями, як ніби складете бризки. Це дуже ефективно допомагає прийти в себе. І, нарешті, пальці ніг. Швидко стискайте і разжимайте пальці ніг. Ви відразу відчуєте, що хвилювання зникає, а рухи стають впевненими і точними.

Є більш екзотичний спосіб, який допомагає прийти в себе. Потрібно сісти вище, щоб ноги не торкалися землі. Це може бути стіл або підвіконня. Покладіть праву ногу на ліву, потім навпаки, заплетите і знову розплетіть, пересуньте переплетеними ногами вправо-вліво. Якщо є поперечина, то можна на ній повисіти. Знову ж спрацьовує тваринний інстинкт: не відчуваючи опори, людина заспокоюється. Це ще один метод для тих, хто не знає, як впоратися з хвилюванням.

Радимо прочитати також

Як правильно клеїти шпалери? про Як правильно клеїти шпалери?.

Не варто захоплюватися дихальними вправами, так як вони можуть погіршити стан хвилювання. Достатньо дихати рівному, робити глибокі вдихи. Було б добре провітрити приміщення, тому що зайвий кисень не завадить. Запам’ятайте ці прості вправи, які допоможуть подолати проблему, і ви назавжди забудете про те, як впоратися з хвилюванням.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>