Як забути чоловіка

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як забути чоловіка.Розлучення для жінки – це завжди величезний стрес. Як забути чоловіка, якщо з ним був прожитий не один рік? Як раніше здається, що постіль пахне його туалетною водою, а відсутність другої зубної щітки іноді викликає жах. На перший погляд, все проходить, все забувається, але на початковому етапі необхідна сильна психологічна підтримка.

Як забути чоловіка

Розлучена жінка дуже гостро починає відчувати все, що відбувається поруч. Вона важко переживає випадково підслухані розмови в магазині, де жінки можуть перекинутися словом про своїх чоловіків – вона не може спокійно ходити по вулиці, де нещодавно гуляла з чоловіком. Жінка постійно думає про те, як забути чоловіка, замість того, щоб переключитися і дійсно забути.

Перегляньте публікацію - Як вивести татуювання, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

насамперед Потрібно запитати себе: з яких причин ви вважаєте, що не можете жити без чоловіка? На жаль, жіноче свідомість працює непродуктивно. По суті, чоловік доповнює жінку більш духовно, ніж фізично. Це пов’язано з тим, що жінка, яка знаходиться поряд з чоловіком постійно відчуває себе захищенішою, перекладаючи відповідальність на жіночі плечі. Якщо протікає кран – чоловік полагодить – якщо колись заплатити за комунальні послуги – чоловік зобов’язаний знайти час і зробити це сам – якщо хочеться поїхати на пікнік – чоловік повинен зайнятися організацією заходу і все передбачити. Якщо переграти всі ці ситуації, то жінка, яка ніколи не жила з чоловіком, все це здатна зробити сама. Але все було б дуже просто, якщо б проблема полягала лише в цьому.

Психологи радять читати сльозливі книжки, щоб виплакатися і швидше витурити з себе спогади. На жаль, це велика помилка. У жодному разі не можна в такому стані намагатися вибити з себе механічну сльозу. Якщо жінка почне вдаватися в сентиментальність, вона здатна посилити проблему та її наслідки. Не можна сказати, що існує дуже простий спосіб забути чоловіка. У кожного психіка індивідуальна: хто-то реабілітується за пару днів, а хто-то кілька місяців і навіть кілька років не може прийти в себе. Є кілька порад, які допоможуть вам швидше впоратися з тривогою і відчаєм, але врахуйте, що потрібно працювати над собою серйозно і відповідально.

Як забути чоловіка

Не намагайтеся шукати в колишнього чоловіка плюси і мінуси. Навіщо вам це? Якщо чоловік йде – краще його відпустити і не виявляти своєю поведінкою інтерес до нього. Через час, коли емоції перестануть брати гору над свідомістю, ви зможете не тільки бути в курсі подій його життя, але і будете вільно спілкуватися, залежно від ситуації і вашого обопільного бажання. Як показує час – неможливо постійно залишатися на одному рівні відносин. Це просто нереально, оскільки згодом і з віком відбувається автоматична переоцінка подій.

Як забути чоловіка.

Не треба мучити себе асоціаціями. Відволічіться на які-небудь нові захоплення або новий рід діяльності. Не обов’язково скупити весь арсенал для вишивання і цілодобово вишивати хрестиком, не маючи до цього ніякого інтересу і бажання. Не секрет, що заміжньої жінки не все дозволено заміжня. Можливо за домашньої суєтою вам не вистачало часу на якісь свої улюблені захоплення. Деякі чоловіки ревно ставляться до захоплень жінки. Згадайте, в чому саме зачіпав вас чоловік, і дійте. Найстрашніше, якщо жінка починає шукати підтримки у алкоголю. Відчай часто може завести в глухий кут, тому жінка починає шукати легких шляхів порятунку від переживань. У жодному разі не вплутуйтеся в розгульні компанії і не пийте на самоті.

Якщо ви хочете щось почитати або подивитися, щоб відволіктися, нехай це буде щось мотиваційна до рішучих дій сильної та впевненої в собі жінки. Зараз дуже багато відомих розлучених жінок ведуть тренінги, які здатні буквально підняти на ноги навіть тих жінок, для яких, здавалося б, світ не милий. До речі, дуже корисно дивитися смішні серіали і ситкоми. Накупіть смакоти, найкращого чаю, вишуканих овочів і фруктів, і починайте балддіти від холостяцького життя. Крім того, у вас з’явилося зайвий час. Витратьте його з розумом.

Якщо у вас є діти – переконайтеся, насамперед, спокій дитині. Якщо ви почнете ходити з ним по атракціонів, зоопарків та іншим місцям для дитячих розваг – ви знайдете другу молодість і подаруйте незабутнє дитинство своєму чаду.

Радимо прочитати також

Як вибрати кондиціонер? про Як вибрати кондиціонер?.

Не терзайте себе питанням: як забути чоловіка. Зараз же вставайте та починайте діяти. Є зайві гроші – збирайте скоріше речі і купуйте квиток в будь-який куточок світу. Немає зайвих грошей – відвідуйте міські музеї та виставки, улюбленець себе зайвим увагою до себе, шукайте стимул життя і, знайшовши його, живіть по максимуму. Будьте сильною, впевненою в собі, і будь-яка форма відчаю відійде в бік.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>