Як забути минуле

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як забути минуле.У житті кожної людини є речі, про які вона хотіла би забути: розставання, зрада, смерть близьких людей… Неприємні спогади з минулого отруюють життя, заважаючи рухатися далі. Як забути минуле і почати жити справжнім?

Як забути минуле

Наша пам’ять влаштована досить вигадливо: ніколи не можна знати заздалегідь, про що нам вдасться легко забути, а які спогади будуть зберігатися тривалий час, не даючи порвати з минулим. Негативні думки про минулих ситуаціях заважають рухатися вперед. Тому час від часу практично кожна людина замислюється про те, як забути минуле.

Перегляньте публікацію - Як вибрати сумку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Забути минуле свідомо досить непросто (приблизно так само, як і не думати про білого слона): чим більше ми намагаємося про те забути, тим краще ми це пам’ятаємо. Тим більше, якщо нам постійно нагадують про минуле речі, люди, місця… Тому потрібно постаратися позбутися всього, що може стати тригером, що нагадує вам про неприємний досвід, який ви хочете забути.

Як забути минуле.

Якщо, скажімо, ви пережили хворобливе розставання, можна сховати всі спільні фото і отримані подарунки, не слухати вашу» пісню, перестати пити кави в кафе, куди ви часто ходили на побачення. Це не означає, що тепер вам до кінця життя не можна буде слухати цю пісню і ходити в це кафе: просто потрібно почекати, поки вони перестануть викликати у вас неприємні спогади.

Повністю забути минуле неможливо (амнезію не вважаємо – навряд чи цей варіант вас влаштує), але можна спробувати переосмислити його таким чином, щоб замість негативних відчуттів спогади про минуле викликали позитивні або хоча б нейтральні. Звичайно, проблема полягає в тому, що негативний досвід запам ’ ятовується позитивного. Однак це не означає, що його було більше.

Спробуйте холоднокровно обдумати ситуацію, яку вам довелося пережити і про яку ви хочете забути, і спробуйте знайти в ній позитивні сторони. Це може бути непросто, але пам’ятайте – що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Незважаючи на те, що спогади все ще заподіюють вам біль, ви вже пережили цю ситуацію, ви вже стали трохи сильніше – залишилося знайти в собі ці новообретенные сили, щоб відпустити минуле.

Деяким людям забути минуле допомагає зміна обстановки. Тільки вам вирішувати, наскільки вона буде радикальної: можна просто взяти відпустку і змінити роботу, а можна переїхати в інше місто і почати життя з чистого аркуша. Але пам’ятайте, зовнішні зміни не зітруть минуле в один момент: вони є лише підмогою, однак якщо ви насправді не хочете забувати, вам не допоможе навіть переїзд на інший кінець земної кулі, адже ви будете «тягати» своє минуле за собою.

Те ж стосується і змін у зовнішності. Забуваючи минуле, ми немов стаємо новими людьми (адже спогади – це частина особистості). Для деяких людей внутрішні зміни повинні підтримуватися зовнішніми: міняючи зачіску, колір волосся, стиль одягу, вони немов доводять оточуючим і самим собі, що минуле залишилося позаду. Однак варто повторити: самі по собі зміни в зовнішності не допоможуть забути минуле. Але ось для «закріплення результату» їх можна використовувати.

Радимо прочитати також

Як вибрати жалюзі? про Як вибрати жалюзі?.

Минуле – це частина кожної людини. Забути минуле повністю неможливо, але можна забути біль, заподіяну минулими подіями. Щоб навчитися жити сьогоденням, потрібно виймати з минулого весь корисний досвід і намагатися не повторювати допущені в минулому помилки. Наше минуле – це частина нас, але тільки нам вирішувати, наскільки великий буде це частина. Це не означає, звичайно, що минуле потрібно повністю викреслювати зі свого життя. Це означає, що потрібно вчитися не чіплятися за нього, а розуміти: що було – то пройшло.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як забути минуле, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>