Як закохати в себе чоловіка

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як закохати в себе чоловіка.Сама постановка питання: як закохати в себе чоловіка, звучить досить дивно. Здавалося б, навіщо його закохувати заново, адже він одружився на вас по любові? На жаль, згодом почуття стають набагато простіше і примітивніше. Той же побут здатний зробити сімейне життя буденним, не кажучи вже про кохання. Але все можливо відновити. Більш того, можна зробити взаємні почуття ще сильніше, важливо знати, як.

Як закохати в себе чоловіка

Чому чоловік втрачає інтерес до сімейного життя? Жінка марно думає, що в усіх негараздах сімейних відносин винен винятково чоловік. Насправді, винних в цьому немає, просто потрібно бути трохи обачнішими і обережніше, щоб зберегти те, що є, і зробити краще те, що потребує вдосконалення. Якщо сімейне життя стає нудним, виникає питання: як закохати в себе чоловіка, але чомусь не виникає питання – як продовжувати кохати і бути коханою. Важливо, щоб ви думали не про те, як любите чоловіка, а про те, як любите вас обох у цьому шлюбі, як сумуєте за вам обом, коли хтось один відсутній.

Перегляньте публікацію - Як наклеїти накладні вії?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Чоловік завжди потребує уваги. Це зовсім не означає, що він пишається і тільки сам у себе на думці, просто чоловіча природа вимагає такий хід подій, в якому жінка повинна відчувати себе не тільки люблячою дружиною, але і дбайливою матір’ю. Якщо вивести формулу любові чоловіка, то вона буде складатися з найпростішого математичного дії: інтерес плюс турбота. З цього випливає, що ви повинні дбати про чоловіка і бути йому цікавою.

Даремно жінки вважають, що, вийшовши заміж, можна розслабитися, перестати доглядати за собою і не приділяти час своїх захоплень. Навпаки, тепер у жінки починається подвійна важка, але захоплююча робота над собою. Вона не повинна приносити дискомфорт. Якщо ви любите свого чоловіка, ви ніколи не упрекнете його в тому, що він багато вимагає від вас, в той час, як він і не вимагає нічого зовсім. Він просто бере вас такою, якою ви є, і любить вас такий. Подумайте самі: якщо б ви були йому не цікавою – став би він з вами зустрічатися і жити? Відповівши на це питання негативно, можна рухатися далі.

Як закохати в себе чоловіка.

Як закохати в себе чоловіка

Жінці важливо зрозуміти одну істину: чоловік хоче бути завойовником. Для цього не обов’язково влаштовувати кожен день істерики, щоб він завойовував вас у гарному настрої. Потрібно бути одночасно захоплюючій і захоплюється, не дозволяючи собі зайвого. Свобода жінки, якої захоплюються чоловіки, полягає не в нічних клубах і посиденьки з подругами до ранку. Вільна жінка – це жінка, яка позбавлена нав’язливих забобонів. Крім того, це жінка, у якої багато захоплень і інтересів.

Ніколи не ображайтеся на чоловіка, якщо він не запитує вас, наприклад, про поезії, якій ви присвятили все життя. Це зовсім не означає, що чоловікові не цікаво те, чим ви займаєтеся. Ймовірно, він просто нічого в цьому не розуміє, а чоловікові не дозволено в бесіді з жінкою бути неосвіченим і дурним. Вибачте своєму чоловікові, якщо він не відрізняє ямб від хорея. Зате оцініть, як швидко і якісно він полагодив кран і перевстановити Windows. Ви впевнені, що в комплект до золотих рук йому так необхідно знати напам ’ ять всього Блоку? Якщо вас турбує те, що чоловік не вхожий у ваші інтереси, поступово і захоплююче розповідайте йому якісь речі, пов’язані з вашим захопленням, роблячи акцент на деталі, яка найбільше зацікавить вашого чоловіка.

Ви повинні цікавитися справами чоловіка. Якщо у вас википає вода або бульйон ллється через верх, все одно знайдіть дві хвилини, щоб послухати про справи чоловіка і обов’язково похваліть його або ж заспокойте, якщо справи йдуть не так, як хотілося б.

Пам’ятайте, що їжа і секс – це не останні головні речі в сімейному житті. Готуйте з любов’ю і займайтеся сексом із задоволенням, а не виконуючи подружній борг так, ніби вам і не хочеться цього зовсім. Що стосується кулінарії – з цим жартувати не варто. Чоловік любить, коли за кілька хвилин ви здатні з нічого зробити щось і нагодувати не тільки його, але й раптово що прийшли друзів. Повірте, ваша спритність буде оцінена і расхвалена. Що стосується сексу – не бійтеся експериментувати з новими позами, не робіть чоловікові послугу. Не хочете, щоб він ходив до коханки – будьте для нього шикарною коханкою. Доглядайте за собою, не шкодуйте грошей на красиву білизну. Чоловік, який відчуває, що він коштує того, щоб заради ночі з ним стелили шовкові простирадла, ніколи не піде до коханки.

Радимо прочитати також

Як вибрати ламінат про Як вибрати ламінат.

Пам’ятайте, що чоловік – це чоловік, який повинен бути для вас найкраще. Мудра жінка повинна завжди говорити про свого чоловіка з повагою не тільки в його відсутність, але і у присутності його самого. Таким чином, вам навіть не доведеться думати як закохати в себе чоловіка. Він закоханий у вас впродовж всієї сімейного життя, не допускаючи навіть думки про те, що хтось може бути краще за вас.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>