Як запрошувати гостей

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як запрошувати гостей.Кожній людині час від часу доводиться запрошувати родичів, друзів і знайомих в гості на свята і вечірки. Здавалося б – що в складного в тому, щоб запросити когось? Однак щоб гість почував себе бажаним, зробити це потрібно правильно. Як запрошувати гостей?

Як запрошувати гостей?

Насамперед потрібно скласти список потенційних гостей, а вже потім замислюватися про запрошення. Якщо ви запрошуєте в гості багато людей, потрібно обов’язково взяти до уваги їхні взаємини: якщо серед гостей є люди, які один одному не симпатизують, атмосфера під час свята може бути напруженою.

Перегляньте публікацію - Маски з вітамінами для волосся, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Важливо запам’ятати, що запрошувати гостей потрібно заздалегідь. Якщо ви запросите людини в останній момент, велика ймовірність отримати відмову у нього напевно є плани, які він не зможе заради вас поміняти. До того ж, отримавши запрошення за день до свята, він може подумати, що про нього просто забули (або хтось відмовився, а його запрошують «на заміну»).

На не дуже значущі заходи (начебто дружніх посиденьок за чаєм або чим щось міцніше) запрошувати можна за три дні, на родинні свята вечірки – за тиждень, а на великі свята (весілля, ювілей, новосілля) запрошують за чотири-п’ять тижнів.

Запрошувати гостей можна при особистій зустрічі, по телефону, в соціальних мережах, відправивши письмове запрошення. Все залежить від запланованого формату заходу і ваших відносин з тими, кого ви запрошуєте. Однак який би спосіб запрошення ви не вибрали, пам’ятайте, що запрошувати гостей слід особисто, не потрібно надсилати запрошення через третіх осіб.

Як запрошувати гостей.

Як запрошувати гостей

Зрозуміло, краще всього запрошувати людини в гості при особистій зустрічі, проте важливо пам’ятати, що непристойно запрошувати когось у присутності людей, яких ви запрошувати не збираєтеся. Якщо особисто запросити не виходить, можна зателефонувати. Тільки не варто писати СМС – це прийнятно лише для дуже близьких друзів і не найважливіших заходів.

Особисте запрошення і запрошення телефоном більше прийнятні для вузьких сімейних свят і дружніх заходів (зустріч однокласників, святкова вечірка і т. п.). Для значних подій більш доречним формальна форма запрошення гостей – письмові запрошення.

У такому запрошення вказується характер заходу, дата, час і місце його проведення (можна зі схемою проїзду), форма одягу. Подружжю зазвичай висилають одне запрошення на двох, причому ім’я чоловіка ставиться на першому місці. Також можна надіслати запрошення виду « 1», якщо ви хочете запросити людини з його другою половинкою, але не знайомі з нею. Письмові запрошення часто розсилають поштою, але самим почесним гостям необхідно вручати їх особисто в руки.

Створення масового заходу в соціальній мережі – не кращий варіант запрошення гостей. По-перше, деякі користувачі відхиляють такі запрошення не дивлячись, вважаючи їх спамом. По-друге, кожен гість хоче відчувати себе особливим, а не одним з багатьох. Так що навіть якщо ви створюєте захід у соцмережі, краще перестрахуватися і написати кожному потенційному учаснику особисто.

Навіть якщо хтось із ваших родичів і друзів приходить до вас в гості на всі свята і його присутність – щось само собою зрозуміле, не варто нехтувати запрошенням. По-перше, вам все одно потрібно буде повідомити йому точний час початку заходу, по-друге, прояв уваги приємно будь-якій людині.

Якщо людина відхилив запрошення в гості, не треба ображатися і вимагати пояснень: у нього напевно є поважні причини. А якщо їх немає, наступного разу подумайте: а чи варто взагалі запрошувати цієї людини?

Радимо прочитати також

Як клеїти флізелінові шпалери про Як клеїти флізелінові шпалери.

Якщо театр починається з вішалки, будь-яке свято починається з запрошення гостей, яке задає тон задовго до самого заходу. Тому дуже важливо знати, як правильно запрошувати гостей: це одне з найважливіших умінь гостинного господаря.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>