Як запросити дівчину на побачення?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)

Як запросити дівчину на побачення?Провести з дівчиною романтичне побачення – це прекрасна можливість познайомитися ближче, краще пізнати один одного. Але деколи від такого задуму доводиться відмовитися лише через те, що ми боїмося або не знаємо як запросити дівчину на побачення. Не варто поступатися своєму страху! Yakprosto.com розповість вам, як запросити дівчину на побачення.

Як запросити дівчину на романтичне побачення

Чому хлопці так не люблять запрошувати дівчат на побачення? Відповідь проста: звичайно ж, через острах відмови. Не придумаєш нічого гірше, ніж почути ввічливе або може навіть зневажливе «немає» у відповідь на довірливо відкриту душу і серце. Але насправді подібний страх не так вже часто має під собою реальні причини, і дівчина, яку так хочеться запросити на побачення, можливо, сама давно чекає першого кроку. Значить пора брати себе в руки і провести деяку підготовчу роботу перед запрошенням дівчини на побачення.

Перегляньте публікацію - Проблемна шкіра обличчя, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Отже, крок перший. Спочатку потрібно продумати ідею побачення. Якщо просто зателефонувати знайомій дівчині і запропонувати їй «сходити куди-небудь», при цьому не пропонуючи конкретних ідей з приводу місця зустрічі і «сценарію» побачення, то вважайте, така спроба приречена на провал. Важливо заздалегідь вибрати не менше двох-трьох цікавих місць, куди можна було б запросити дівчину на побачення.

Як запросити дівчину на побачення?

Як запросити дівчину на побачення?

Якщо з дівчиною ви знайомі досить добре, то місця для побачення ви зможете підібрати індивідуально: вам адже вже повинно бути відомо, що саме вона воліє робити у вільний час. Якщо ж знайомство з запрошуваною вами дівчиною у вас поки тільки «далеке», то ви, швидше за все, не помилитеся, вибравши «класичне» місце для побачення: кінотеатр, ресторан, кафе, театр, виставковий центр і т. д.

Крок другий – це вибір часу і безпосереднього місця зустрічі. Від цього кроку, як показує практика, багато що залежить. Потрібно продумати, в який час дівчина найімовірніше могла б бути вільна: у вечірні години або вдень. При цьому місце зустрічі буде залежати від того, як вирішено провести побачення. Завжди виграшний варіант – людне місце, добре знайоме вам запрошуваною вами дівчині. В якості орієнтира можна вибрати який небудь відомий архітектурний пам’ятник, скульптуру.

Цікаво, що багато хлопці не поспішають запрошувати дівчат на побачення, оскільки побоюються, що це обійдеться їм занадто дорого. Насправді ж, вести дівчину на побачення в ресторан або кафе – це далеко не єдиний варіант проведення побачення. Наприклад, дуже цікаво, весело, романтично і, головне, малобюджетно можна провести побачення на вулиці. Правда, багато чого тут залежить від погоди і вашого настрою.

Так, прогулюватися з дівчиною по вздовж і впоперек вивченої центральній вулиці міста в мороз, сніг або дощ – це, звичайно, не самий вдалий вибір. А ось якщо в теплу суху погоду вибратися з дівчиною на лісову прогулянку або відправитися разом відкривати загадки рідного міста, то таке побачення вже претендує на успіх. Звичайно ж, подібну ідею потрібно узгодити з запрошуваною дівчиною, щоб не виявилось, що за лісовими стежками їй доведеться вышагивать на шпильках.

Третій крок – це, власне, запрошення дівчата. Щоб запросити дівчину на побачення, можна зателефонувати їй, написати SMS або повідомлення в соціальній мережі, сказати їй про побачення при особистій зустрічі. Звичайно, останній варіант є найбільш підходящим, але якщо можливості зустрітися немає, то вибір краще зупинити на телефонному дзвінку.

Якщо ви вирішили запросити дівчину на побачення, зателефонувавши їй, то телефонна розмова постарайтеся не затягувати. Достатньо на початку розмови привітатися, запитати, як у неї справи, дізнатися, чи вільна вона найближчим часом. Потім можна відразу переходити до запрошення. На цьому етапі телефонної бесіди дуже важливо використовувати «правильні» фрази.

На питання: «Не хотіла б ти сходити зі мною…?», дівчині, швидше за все, захочеться відповісти: «Не хотіла». Тому подібні формулювання застосовувати не варто, а сформулювати своє запитання краще ствердно: «Ти хотіла б сходити зі мною…?». Також можна почати запрошення на побачення з таких фраз, як «днями в кінотеатрі показують відмінний фільм. Може сходимо на цей фільм разом?» або «Давай сходимо в ресторані/кафе, там, кажуть, дуже гарна кухня. Коли ти вільна?».

Запрошувати дівчину на побачення краще всього за 1-3 дні до передбачуваної дати побачення. Це дасть їй час, у разі її згоди, підготуватися до побачення, правильно побудувати свої плани на день побачення. Якщо ж запросити дівчину на побачення «день у день», то високий шанс отримати відмову: не завжди дівчина зможе скасувати вже намічені плани на вечір і погодитися на зустріч.

Радимо прочитати також

Як повісити картину на стіну про Як повісити картину на стіну.

Запрошення на побачення, як бачите, – це не така вже складна задача. Якщо правильно підійти до цього питання, то в більшості випадків спроби увінчаються успіхом. Головне, бути щирим, чесним і не намагатися бути ким ще, крім самого себе.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)
Як запросити дівчину на побачення?, 10.0 з 10 (основано на 2 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>