Як зберегти шлюб

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як зберегти шлюб.Вступаючи в шлюб, кожен з партнерів щиро сподівається, що цей союз триватиме вічно. Але в наш час неважко помітити, що розлучення стали оформлятися чи не частіше самих шлюбів. Чи можна сьогодні крізь всі життєві негаразди пронести свою любов, зберігши шлюб міцним і щасливим? Про те, як зберегти шлюб, розповість Yakprosto.com.

Як зберегти шлюб

Шлюби повинні укладатися за коханням. З цим, звичайно, не посперечаєшся. Але деколи навіть найбільш сильні почуття гаснуть і тому однією лише любові може виявитися недостатньо для створення «залізобетонного» шлюбу. Якщо чоловік і дружина в шлюбі забувають про те, що коли-те пов’язала їх, то в їх відносинах настає криза: якщо ця криза не дозволити, шлюбу загрожує розпад.

Перегляньте публікацію - З чим носити довгу спідницю, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Шлюб – це не тільки романтика, подарунки і нескінченне щастя від того, що кохана людина поруч і нікуди не дінеться. Це ще і рутинні побутові обов’язки, яких, як ні крути, уникнути не вдасться. Щоб зберегти шлюб, потрібно навчитися ламати рутину й не «заїдатись» на побутових дрібницях.

Як зберегти шлюб.

Як зберегти шлюб

Взагалі, зовсім уникнути проблем у шлюбі не вдасться, адже в союз вступають люди з існуючими характерами, звичками, які далеко не завжди збігаються. Ось чому сварки між подружжям – звичайна справа, не потрібно боятися таких сварок. Правда, сварки повинні бути «правильними», наприклад, ось кілька поширених помилок, які подружжя роблять під час сварок.

Помилка перша – сварки при сторонніх. Подружній парі не варто сваритися на очах у інших – внутрішні відносини повинні залишитися внутрішніми. Припущення, що публічне пред’явлення претензій партнерові допоможе йому усвідомити свою неправоту і виправитися, помилково: ні в кого не викличе гарних емоцій ситуація, в якій його всіляко ображають і звинувачують.

Помилка друга – поспішні висновки і узагальнення. В запалі сварки часто сам предмет спору успішно забувається і подружжя починають кидати один в одного звинувачення про занапащене молодості, втрачених шанси і т. д. Зберегти шлюб при постійні спроби «пиляти» партнера дуже складно.

Ще одна помилка – обговорення родичів під час суперечок. Щоб зберегти шлюб, не потрібно під час сварок переходити на обговорення родичів, адже це загрожує тривалою серйозним скандалом. Фрази, такі як «Ти такий (така) само як твоя мама!», змушують під час сварки переключитися з обговорюваної проблеми на захист честі та гідності членів своєї сім’ї. Можна «доспориться» до таких епітетів, після яких тому вже дороги не буде.

Збереження шлюбу – це справа обох подружжя. Успіху не досягти, якщо тільки один партнер докладає зусиль для зміцнення відносин. Наприклад, не тільки чоловік може робити дружині подарунки і компліменти, бажано, щоб було і навпаки, адже чоловіки, до речі, дуже люблять, коли їх хвалять і улюбленець знаками уваги.

Якщо відносини в шлюбі склалися так, що подружжя всерйоз почали замислюватися про розлучення, то навіть у цьому випадку не пізно потурбуватися про те, як зберегти шлюб. Можливо, обом партнерам потрібна невелика перепочинок для усвідомлення своїх почуттів і бажань. Тільки подібна перепочинок не повинна перетворюватися на флірт відчайдушно або «зависання» у нічних клубах: найкраще побути наодинці зі своїми думками де щось на лоні природи.

За наявності проблем у шлюбі ніколи не варто боятися сходити до психотерапевта або, якщо подружжя є віруючими, – до духовному наставнику. Іноді свіжий погляд на проблеми подружжя допомагає їм по-новому оцінити свої відносини, згадати те хороше, що пов’язує їх.

Радимо прочитати також

Як розділити кімнату на зони про Як розділити кімнату на зони.

Боротьба за збереження шлюбу – це добре, але якщо ясно, що зберегти шлюб не виходить, це теж треба вміти прийняти, адже є випадки, коли така боротьба доречна, а є ситуації, де розлучення – краще рішення. Наприклад, якщо чоловік постійно б’є дружину, якщо в родині він веде себе як тиран і деспот, то сенсу в збереженні такого шлюбу немає ніякого. Кращим виходом із ситуації стане розрив відносин, адже в шлюбі подружжя завжди повинні любити і поважати один одного.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>