Як зробити карту бажань

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як зробити карту бажань.Карта бажань (карта скарбів, карта мрії) – дуже популярний спосіб візуалізації бажань. Одна з найголовніших переваг цього методу – його простота і доступність. Як зробити карту бажань, розповість наш сайт.

Найпростіший спосіб зробити карту бажань

Найпростіший спосіб зробити карту бажань – це намалювати ваші мрії і бажання на великому аркуші паперу фарбами, олівцями, фломастерами, маркерами і т. п. Якщо ви не любите малювати, можете використовувати техніку аплікації або об’єднати аплікацію і малювання. Процес створення карти бажань повинен приносити задоволення, тому вибирайте ту техніку, яка подобається саме вам.

Перегляньте публікацію - З чим носити ботфорти?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для початку набросайте список бажань. Їх не повинно бути занадто багато: краще виділити найбільш важливі, а коли вони збудуться, зробити нову карту бажань. Причин на це кілька. По-перше, якщо ви будете «розкидатися» і хотіти відразу все, може статися, що ви нічого не досягнете, витративши енергію даремно.

По-друге, в психології існує так званий «гаманець Міллера» (магічне число сім плюс-мінус два): американський психолог Джордж Міллер визначив, що в короткочасної пам’яті, як правило, може міститися не більше 7±2 елементів. У випадку з бажаннями щоправда, ми маємо справу не з короткочасної пам’яті, але все одно не варто загадувати більше дев’яти бажань. Не скупіться.

Визначившись з бажаннями, починайте творити. У центрі майбутньої карти бажань наклейте вашу найбільш вдалу фотографію, на якій ви посміхаєтеся. Потім виріжте з журналів фотографії й картинки, які уособлюють ваші бажання, та приклеїти їх навколо фотографії. Бажано групувати бажання за темами: матеріальні бажання, сім’я, відносини тощо. Якщо потрібної картинки не знайшлося, намалюйте або просто напишіть бажання.

Як зробити карту бажань.

Як зробити карту бажань

Кожну картинку підпишіть: мало бажання візуалізувати, потрібно його ще і правильно сформулювати. Пам’ятайте фразу «Бійтеся ваших бажань, вони мають тенденцію збуватися»? Швидше за все, придумали її ті, хто не вмів правильно формулювати бажання. Що сформулював – то й отримав. Всі бажання потрібно вибирати і формулювати самостійно, не просіть нікого допомогти вам з картою бажань.

Зображення повинні бути позитивними, життєрадісними. Ніяких похмурих і похмурих картинок! Підписи доже повинні бути сформульовані позитивно, не можна використовувати частку «не». Бажано вказувати конкретні терміни, дати і суми. По мірі виконання бажань старі картинки можна отклеивать і замінити новими, а можна дочекатися виконання всіх бажань і зробити нову карту.

Деякі роблять карти бажань на комп’ютері в програмах для створення колажів або асоціативних карт. Це їх вибір, але таку карту все одно потрібно буде роздрукувати, щоб зробити її більш матеріальної, відчутної.

Карта бажань по фен-шуй

Деякі при складанні карти бажань слідують основним принципам навчання фен-шуй. Якщо вони в це вірять і воно дійсно працює – чому б і ні. Розповімо, як зробити карту бажань по фен-шуй.

Лист потрібно розділити на дев’ять рівних частин (три на три), кожна з яких відповідає певному напрямку і певній сфері життя. Додатково можна розфарбувати кожен сектор в слушний для нього колір. Перелічимо сектора зліва направо, зверху вниз (від верхнього лівого до нижнього правого):

  • південний схід – багатство – фіолетовий
  • південь – слава – червоний
  • південний захід – любов і шлюб – рожевий
  • схід – сім’я – зелений
  • центр – здоров’я – жовтий
  • захід – діти і творчість – білий
  • північний схід – знання і мудрість – синій
  • північ – кар’єра – чорний
  • північний захід – подорожі, помічники, вчителя – сірий.

У кожен сектор потрібно вставити відповідні картинки. Краще починати з центрального сектора (здоров’я), перейти до багатства і рухатися за годинниковою стрілкою. Головне – при заповненні картки відчувати позитив і відчувати себе так, як ніби ваші бажання вже збулися.

Карту найкраще повісити у вашій спальні, щоб вона була першим, що ви бачите після пробудження, і останнім, на що ви дивитесь перед сном. Бажано, щоб карта була прихована від сторонніх очей: якщо ви спите не одні або до вас збираються прийти гості, сховайте карту в затишне місце. Частіше розглядайте карту, уявляючи, як ваші бажання збуваються.

Радимо прочитати також

Як пофарбувати труби в будинку? про Як пофарбувати труби в будинку?.

Карта бажань – потужний засіб для візуалізації ваших бажань, проте пам’ятайте, що під лежачий камінь вода не тече. Карта – це перший крок до виконання бажань, вона допоможе зробити наступні кроки, але пам’ятайте, що ніхто не може пройти ваш шлях за вас.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>