Жінка робить пропозицію

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Жінка робить пропозицію.Говорять, що якщо жінка робить пропозицію, значить вона не поважає себе і не відповідає культурному образу жінки. Хто знає, може, це й правильно, адже, виходячи з таких переконань, чоловік повинен задуматися і першим проявляти ініціативу в цьому питанні, але чоловіки, як, втім, і жінки, теж бувають рішучими.

Чому жінка робить пропозицію

Сучасні жінки знають, що своє життя потрібно влаштовувати самостійно, не сподіваючись на сторонню допомогу. Саме тому порушилися всі межі загальноприйнятих правил, які раніше діяли і навіть не обговорювалися, для уникнення сумнівів з приводу правильності їх.

Перегляньте публікацію - Епіляція цукром, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Цікаво, чому на сьогоднішній день часто жінка робить пропозицію, а не чоловік? Соціологи говорять, що це вічна жіноча жага до рівності. Жінка відвоювала право на брюки і зробила цю одяг цілком жіночої, підійшовши до штанів з дизайнерським ентузіазмом. Тепер на черзі відносини між чоловіком і женщиной.Как жінка робить пропозицію чоловікові? Нічого особливо відмітного від чоловічого пропозиції в цьому процесі немає, просто є кілька нюансів:

Жінка більш схильна до романтики. Справа не тільки в сприйнятті, але і у відтворенні. Таким чином, жінка робить чоловічу роботу ювелірно, захищаючи себе від неприємних сюрпризів. Це плюс.

Жінка робить пропозицію, не знаючи реакції чоловіка. Навіть будучи впевненою в собі й у відносинах, пам’ятайте, що чоловіки обережно ставляться до шлюбу. Саме тому вони довго не роблять пропозицію руки і серця, придивляючись і оцінюючи всі «за» і «проти». Якщо жінка робить пропозицію і отримує відмову – це крах всіх надій і переконань. Відновитися потім складно. Це мінус.

Жінка робить пропозицію, купуючи кільце, навіть квіти. Вона робить романтичну вечерю, бере на себе відповідальність оратора, який повинен переконливо оголосити про своє рішення. Все-таки, це складний процес і фізично, і психологічно, і фінансово. Крім того, у чоловіка після такого може впасти самооцінка. Це мінус.

Не обов’язково робити пропозицію офіційним тоном. Є жінки, які в легкій вільній формі здатні запропонувати чоловікові руку і серце. Чоловік навіть не зовсім розуміє, що відбувається, але йому подобається азартний підхід і легкість спілкування. Це плюс.

З точки зору маркетингу, і, з огляду на статистику, ювелірний бізнес вдвічі виграє в сучасному світі. Це говорить про те, що рішучих жінок стало вдвічі більше. Ну або жінки стали вдвічі рішучіше. У будь-якому випадку, ювелірні бутіки схвалюють таке рівність. Це плюс.

Жінка робить пропозицію.

Жінка робить пропозицію

Жінка робить пропозицію не завжди обдумано. Буває, що її рішення не зважено і дуже поспішно. Просто жінка набагато емоційніше чоловіки, тому експресивність заважає їй тверезо оцінювати ситуацію. Є поняття «не мій чоловік». Так ось, щоб людина стала «своїм», потрібно тривалий час, за який варто побувати з обранцем у багатьох критичних ситуаціях і оцінити реакцію на багато речей. Жінка швидше визначається з вибором, а ось чоловіки тільки з виду можуть бути ветренными. Насправді, вони пильно придивляються до жінки і болісно реагують на якісь недоліки.

Радимо прочитати також

Як вибрати ванну про Як вибрати ванну.

Не поспішайте! Якщо жінка робить пропозицію, значить вона втомилася чекати. Все-таки сімейне життя – це дуже серйозний крок. Роблячи чоловікові пропозицію, ви берете на себе подвійну відповідальність за відносини. Залишайтеся жінкою і терпляче чекати, поки ваш обранець дозріє. А ось коли чоловік остаточно дозріє, але побоїться вам оголосити рішення, поговоріть з ним і поцікавтеся, як би він відреагував, якщо б ви зробили йому пропозицію, при цьому, залишаючи при собі свої жіночі секрети. Якщо він згоден і зацікавлений – вперед! А ось зайва самодіяльність краще хай не буде виявлена, адже як ви знаєте, ініціатива іноді карана.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>