Жіночі страхи

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Жіночі страхи.Жінка – істота ніжне і крихка. Іноді вона намагається сховатися під маскою сильної і всемогутньої особистості, але це не звільняє її від примітивних страхів і комплексів. Жіночі страхи – це наслідок тонкої душевної конституції і чутливості. Позбавитися від таких страхів можна, якщо викорінити їх причину і стати впевненішою.

Найпоширеніші жіночі страхи

Жіночі страхи бувають настільки різні, що визначити їх у якісь категорії досить складно. Поговоримо про найпоширеніших жіночих страхи.

Перегляньте публікацію - Модні босоніжки 2014, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Страх самотності і непотрібності. Це найпоширеніший жіночий страх. Чому-то жінка вважає, що самотність – це кінець світу. Ніколи не можна впадати у відчай, адже найчастіше самотність і відчуття непотрібності виникає через те, що жінка своєї зайвої схильністю до депресії відштовхує від себе людей.

Страх не вийти заміж до 25 років. Жіночі страхи, пов’язані із заміжжям, іноді викликають посмішку. Між іншим, найкращий вік для заміжжя – 30 років. У цьому віці жінка дійсно готова до подружнього життя та материнства. Іноді 25-літня жінка так впадає у відчай, не вийшовши заміж, що у неї починається затяжна депресія і гонитва за першим-ліпшим чоловіком, що зазвичай закінчується плачевно.

Жіночі страхи.

Жіночі страхи в ліжку. Чого боїться жінка в ліжку? Практично всього. Вона переживає за зовнішній вигляд, за свої сексуальні навички, за тривалість стосунків з партнером. Вона боїться болю, побоюється завагітніти, підчепити венеричне захворювання, не отримати оргазму, засмутити партнера. Зазвичай з-за таких думок жінка не може розслабитися і вважає, що в сексі вона «ніяка», хоча найчастіше це хибна думка.

Жіночі страхи, які переростають у патологічні фобії. Страх тварин і комах, страх висоти, темряви, води, вогню – всі ці фобії, якщо над ними не працювати, можуть закріпитися в свідомості жінки надовго, практично на все життя. Позбавитися від таких страхів можна за допомогою гарного психолога, тренінгів і переконань.

Страх людей. Жінка-мізантроп – це явище поширене. Такій жінці складно скрізь – в колективі, у супермаркеті, в родині. І не те щоб вона ненавиділа людей, але кинути на світ ядерну бомбу ніколи не відмовиться. Цим особам потрібно вибирати роботу з категорії «человек-машина». З комп’ютером такій жінці вдасться знайти спільну мову швидше, ніж з людиною.

Страх втратити роботу. Такий страх виникає через невпевненість у собі і своїх можливостях. Іноді жінка настільки прив’язується до роботи, що ставить її на перше місце, забуваючи про сім’ю і інші життєві пріоритети. Карьеристку зупинити складно, тому що заради роботи вона здатна перекреслити все, що здається важливим оточуючим. Тільки коли жінка сама розуміє, що робота забирає у неї особисте життя, вона починає ставитися до роботи менш фанатично.

Страх смерті і смертельного захворювання. У актриси Анджеліни Джолі розвивається дивна фобія під назвою онкофобия. Це страх захворіти на рак. Після смерті матері, яка померла від цього захворювання, Джолі стала патологічно бояться, що її теж торкнеться рак. Для спокою потрібно пройти обстеження і переконатися, що все в порядку. Якщо є відхилення, потрібно вчасно зайнятися лікуванням.

Радимо прочитати також

Демонтаж ванни про Демонтаж ванни.

Звичайно, це не всі жіночі страхи, адже якщо покопатися в свідомості жінки, можна знайти масу фобій і переживань. Потрібно пам’ятати, що якщо все боятися, життя буде супроводжуватися глобальної небезпекою. Необхідно працювати над собою, стати впевненішим і практичніше по життю. Страх дуже боїться сильних і впевнених, тому не варто налаштувати себе на небезпеку і песимізм. Радійте кожному дню і намагайтеся перехитрити свій страх. Будьте впевнені, у вас все вийде!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Жіночі страхи, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>