Чому болить поперек

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Чому болить поперек.Сьогодні і літні люди, і зовсім ще молоді чоловіки і жінки часто скаржаться на болі в попереково-крижовому відділі спини. Такі болі можуть виникати епізодично або ж носити регулярний характер. Що може викликати біль у попереку? Про те, чому болить поперек, розповість наш сайт.

Основні причини болі в попереку

Поперекової-крижовий відділ хребта відчуває порівняно з іншими відділами найбільші навантаження. При цьому не має значення, чи варті ми або ж сидимо, – ця частина хребта все одно має відчутний тиск. Приміром, у положенні лежачи міжхребетні диски поперекової-крижового відділу спини випробовують навантаження до 50 кг, в положенні стоячи – 100 кг.

Перегляньте публікацію - Як створити мультфільм, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Настільки великі навантаження не можуть не позначитися на стані міжхребцевих дисків в області попереку: вони значно швидше «зношуються», ніж диски інших відділів спини. Таке «зношене» стан дисків поперекової-крижового відділу часто стає причиною болю в попереку.

Втім, «знос» міжхребцевих дисків – це далеко не єдиний фактор, що сприяє розвитку поперекових болів. Також болі в попереку можуть бути пов’язані з захворюваннями внутрішніх органів. І щоб з’ясувати, чому болить поперек, потрібно обов’язково провести діагностику у декількох різних фахівців: ортопеда, невропатолога, травматолога, нефролога, уролога/гінеколога і т. д.

Визначити, до якого саме фахівця слід звернутися в першу чергу, допоможе вивчення характеру болю в попереку. Так, якщо при напрузі преса або підніманні ніг з положення лежачи відчувається біль у попереку, то досить висока ймовірність остеохондрозу. В цьому випадку краще всього почати обстеження у ортопеда.

Основні причини болі в попереку

Остеохондроз є найбільш поширеним захворюванням, за якого болить поперек. Ось ще кілька тестів для виявлення остеохондрозу:

  • Потрібно стати рівно, покласти голову на груди, торкнувшись підборіддям. При остеохондрозі в даному випадку повинна з’явитися біль у попереку.
  • Потрібно лягти на спину, випростатись. Ноги і руки повинні бути витягнуті. Тепер потрібно сісти, не піднімаючи і не згинаючи ноги. Поява болі в попереку при цьому буде свідчити про можливу наявність остеохондрозу.

Нерідко дозволяє визначити остеохондроз при болях в поясниці наявність так званих иррадирующих болів. У народі про такі болю говорять, що вони «віддають» куди-небудь. У випадку з попереком болі можуть виникати в ногах, у плечовому поясі, в області тазу.

Чому болить поперек.

Чому болить поперек

Больовий синдром в попереку не обов’язково може бути викликаний з остеохондрозом. Приміром, часто болі в попереку супроводжують захворювання таких внутрішніх органів як нирки, підшлункова залоза, товста кишка й ін. Ось чому важливо при наявності підозри на захворювання внутрішніх органів обстежитися не тільки у ортопеда, але також і в інших фахівців.

Радимо прочитати також

Як заготовити овочі на зиму про Як заготовити овочі на зиму.

Щоб зрозуміти, чому болить поперек, мало просто самостійно «діагностувати» у себе захворювання і почати лікування. При будь-яких болях в поясниці потрібна обов’язкова діагностика у лікаря – і чим раніше, тим краще. Недбале ставлення до болів у попереку може призвести до дуже важких наслідків, адже результатом несвоєчасного або неправильного лікування може стати часткове або повне обмеження рухливості, розвиток ускладнень

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>