Ефективні вправи для швидкого схуднення ніг

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ефективні вправи для швидкого схуднення ніг.Кожна дівчина і жінка хоче мати красиві підтягнуті ноги. Але, незважаючи на те, що вправ для ніг існує величезна кількість, і при достатній старанності накачати їх зовсім не складно, проблема схуднення ніг для багатьох залишається актуальною.

Ефективні вправи для схуднення ніг

Вся складність в тому, що багато вправ спрямовані на накачування м’язів, а це зовсім не сприяє зменшенню обсягів, а часто навіть навпаки. Тому при бажанні і необхідності спалити зайвий жир або зменшити масивні м’язи потрібно використовувати особливий підхід, який допоможе успішно боротися з зайвими сантиметрами.

Перегляньте публікацію - Орхідея дендробіум, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Загальні рекомендації для схуднення ніг

Всім відомо, що краще сприяють схудненню енергійні рухливі заняття, тому і для схуднення ніг краще вибирати кардіо-тренування і робити на них основний упор. Бажано, щоб силові тренування становили менше половини занять (або навіть всього третину), і всі вправи у них повинні бути розраховані на природну вагу тіла, без додаткових снарядів.

Також варто приділити більше уваги природним навантажень на ноги – біг підтюпцем, тривалі прогулянки, ходьба по сходах, танці. Комплекс вправ слід підбирати індивідуально. При цьому потрібно враховувати не тільки інтенсивність тренувань, але і опрацювання найбільш проблемних конкретно для вас зон і загальне самопочуття під час заняття. Крім того, дуже важливо не нехтувати розтяжкою до і після заняття. Саме від того, наскільки еластичні і розтягнуті м’язи залежить їх форма і піддатливість тренувань.

Стрибки для схуднення ніг

Класичні динамічні аеробні стрибки і стрибки на скакалці дуже ефективні для спалювання жиру в цілому, і особливо для схуднення ніг. Вправи для такого тренування легко можна придумати самостійно, проявивши фантазію. Приміром, стрибки на скакалці можуть бути на зімкнутих ногах, на кожній нозі по черзі і схрещуючи руки. Можна виконувати всі чотири види по 100 стрибків, урізноманітнюючи навантаження. Стрибки без скакалки можна об’єднати в рухливий танець і тренуватися під улюблену музику, заздалегідь підготувавши плейлист необхідної тривалості. Тривалість такого тренування повинна бути не менше 20 хвилин в день.

Ефективний комплекс вправ на степ-платформі для схуднення ніг

Степ-платформа допомагає зробити тренування інтенсивнішим і більш глибоко опрацювати м’язи, що сприяє ефективному схудненню ніг. Можна повторювати в домашніх умовах зв’язки з занять з тренером або відео-уроків або об’єднувати будь-яким способом класичні степ-вправи – підйом коліна, захлест, марш на степ, мах в бік. Для додаткової роботи м’язів можна повторювати одну вправу по кілька разів на кожну ногу. Приклад тренування: права нога на степу, піднімаємо ліве коліно до кута 90 15 разів, потім виконуємо плавні махи в сторону до паралелі з підлогою також 15 разів, і після цього ще 15 повторів захлеста лівою ногою (п’ятою до сідниці), ставлячи носок на підлогу. Потім, не зупиняючись, робимо 20 простих кроків на степ і повторюємо весь комплекс для правої ноги.

Присідання і випади

Залежно від постановки ніг, під час присідань можна робити упор на різні групи м’язів. Спробуйте ширше або ближче ставити ноги і розводити носки в боки, зводячи п’яти, і виберіть розташування, в якому максимально опрацьовуються найбільш проблемні ділянки. Виконуючи випади носки повинні стояти завжди прямо, інакше можна пошкодити суглоби, але ви можете ускладнити вправу, виносячи задню ногу вперед або піднімаючи передню в момент, коли задня знаходиться на коліні. У тренуванні краще поєднувати і присідання і випади, розділивши їх на підходи, в кожному з яких кількість повторень має бути максимально можливим.

Радимо прочитати також

Як пити самбуку про Як пити самбуку.

Сподіваємося, наша стаття допоможе Вам підібрати кращі і найбільш прості вправи, які дозволять швидко домогтися схуднення ніг.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>