Фітнес для схуднення

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Фітнес дома для схуднення.Будь-яка дівчина мріє про підтягнуту і струнку фігуру. Самий простий засіб для схуднення і підтримки тіла у формі – це спорт. Аеробіка, плавання, гімнастика, спортивні танці, бодібілдинг… Всі вони сприяють схудненню при правильно підібраному режимі занять і харчування. Головне – знайти відповідний вид спорту. Але що робити, якщо немає часу на відвідування тренувань? Всі вправи можна виконувати і вдома. Тому більшість жінок вважають за краще займатися фітнесом дома для схуднення.

Фітнес дома для схуднення

Це дуже зручно, так як для того, щоб приступити до занять, необхідно виділити підходяще місце в квартирі, надіти улюблений одяг і взуття, включити ритмічну музику. На перший час тренувань може знадобитися диск з комплексом вправ для фітнесу дома. Можна сходити на консультацію до фахівця в фітнес клуб або спортзал. Він допоможе підібрати вправи для схуднення. Якщо вам не настільки важливо, з допомогою яких саме вправ давати навантаження на м’язи, то далі надані ефективні комплекси, спрямовані на зниження ваги і підтримки тіла у відмінній формі.

Перегляньте публікацію - Новорічні подарунки своїми руками, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Фітнес дома для схуднення.

Фітнес дома для схуднення: прес

Безсумнівно, що плоский живіт – це мрія всіх жінок. У багатьох саме живіт – проблемна ділянку на тілі. В комплекс занять для ефективного схуднення обов’язково повинні входити вправи для пресу:

  • Ляжте на спину, ноги розслаблені і зігнуті в колінах, а руки випрямлені перед собою. Потрібно піднімати спину, витягуючи руки вперед. Торкнувшись грудної клітини, поверніться у вихідну позицію. Повторити 10 разів.
  • Вправа «ножиці». Потрібно лягти на рівну поверхню, покласти руки вздовж тіла. Ноги підняти на 45 градусів від поверхні, не опускаючи, по черзі схрещуйте ноги по 10 разів. Після хвилини відпочинку повторити вправу.

Фітнес дома для схуднення: сідниці

Хочете надягати на пляж відвертий купальник або носити прекрасні обтягуючі речі? Тоді не забудьте приділити час вправам для сідниць:

  • Поставте ноги широко, руки розведіть в сторони. Виконувати потрібно напівприсідання, сильно напружувати м’язи сідниць. П’яти від землі не відривати. Вправу виконати 30 разів.
  • Руки на поясі, права нога виставлена вперед і зігнута в коліні на 90 градусів. Виконувати слід пружні присідання, тримати спину рівною. Після 10 присідань повторіть вправи, спираючись на іншу ногу.

Фітнес дома для схуднення: спина

Природно, догляд потрібно і за поставою. При рівній спині хода буде чарівна. Швидкого ефекту вправи не дадуть, але з часом ваша постава стане справді «королівської»:

Радимо прочитати також

Як мити посуд? про Як мити посуд?.
  • Лягайте на живіт, руки тягніть вперед. Зробіть глибокий вдих і підніміть верхню частину тіла. Руками тяніться вперед і вгору. Дорахувати до п’яти і повернутися на вихідну позицію. Повторіть 10 разів.
  • Опустіться на коліна, руками спріться об підлогу. Праву руку максимально витягніть вперед, в той же час ліву ногу – назад. Порахуйте до 10 і поверніться у вихідне положення. Той же комплекс для лівої руки і правої ноги.

Навантаження потрібно давати рівномірне, тому намагайтеся виконувати вправи у зазначеній кількості. З часом, коли м’язи «звикнуть» до вправ, їх кількість можна збільшити. У жодному разі не перевтомлюйтеся, тому що тіло буде не в тонусі, а навпаки – млявим і втомленим. Не забувайте про воду, її потрібно споживати як можна більше: від 0,5 до 1 літра під час тренування. Це сприяє зниженню ваги і очищенню організму. Зробіть для себе кілька вихідних, але в останні дні робіть зарядку. Головне – не переривати заняття спортом, інакше не досягнете бажаного результату, а саме – красивою і стрункої фігури.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>