Ліктьовий неврит

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ліктьовий неврит.Ліктьовий неврит – це дуже поширена хвороба серед людей, які люблять класти лікті на тверду поверхню. Найчастіше цього вимагає сидяча робота, наприклад, в офісі. Але найбільше схильні до ліктьового невриту люди, які працюють в такому положенні в сирих приміщеннях. Що таке ліктьовий неврит і як з ним боротися?

Що таке ліктьовий неврит і як з ним боротися?

Іноді ми відчуваємо легке оніміння м’язів руки від ліктя до фаланг пальців. Через час це відбувається, але буває так, що оніміння перетворюється в судоми. Це перші симптоми ліктьового невриту. При цій хворобі страждає цілком кисть руки, особливо пальці. Між мізинцем і безіменним пальцем відчувається найбільше напруга і в підсумку – оніміння.

Перегляньте публікацію - Як боротися з кротами, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Найгірше, до чого може призвести ліктьовий неврит, – це атрофація м’язів кисті. У цьому випадку страждають лише дрібні м’язи, але працездатність кисті зменшується. З’являється ниючий біль, яка знесилює і дратує. Кисть настільки слабшає, що складно стиснути руку в кулак. Необхідно звернутися до лікаря, щоб він правильно діагностував хвороба. Ліктьовий неврит легко сплутати з звичайним розтягуванням, але варто врахувати, що розтяг теж виникає не на порожньому місці. Будь-яке порушення функції м’язів призводить до того, що ліктьовий неврит починає розвиватися швидше.

Ліктьовий неврит.

Майте на увазі, що від частого сидіння в положенні «лікті на підвіконні» здавлюється фибриозная арка набрякають і м’язи, що теж стає причиною розвитку ліктьового невриту. Таким чином, ліктьовий неврит – це дуже підступна хвороба, яка виникає практично на рівному місці, надаючи певні незручності.

Як уникнути ліктьового невриту?

По-перше, не засиджуйтеся в одному положенні, спираючись на лікті. До речі, класти лікті на стіл – непристойно. Але якщо робота вимагає від вас саме такого стану, наприклад, робота за верстатом, намагайтеся не впиратися ліктями в дуже тверду поверхню. Краще підкласти м’який килимок.

По-друге, в перерві розминайте руки за 5-7 хвилин, щоб вони різко не розслаблялися і відпочивали поступово.

По-третє, уважно ставтеся до ударів. Краще вилікувати забій ніж дати йому пройти самостійно.

Радимо прочитати також

Історія 8 Березня про Історія 8 Березня.

Ліктьовий неврит небезпечний лише в тому випадку, якщо запустити хворобу. Тоді можна мучитися з постійною втомою рук і болями в суглобах. Але своєчасна допомога лікаря або народна медицина здатні виправити ситуацію. Головне, пам’ятайте, що руки потрібно берегти і в жодному разі не запускати хворобу суглобів, інакше з роками це принесе величезний дискомфорт.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>