Небезпечні терміни вагітності

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Небезпечні терміни вагітності.Вагітність і материнство – це щастя для жінки. Виносити і народити здорову дитину – це подвиг, тому що жінка бере на себе особливу відповідальність. На жаль, існують небезпечні терміни вагітності які можуть позбавити жінку радісті материнства, але якщо дбайливо ставитися до свого здоров’я до і під час вагітності, то небезпеки втрати плоду можна уникнути.

Категорії небезпечних термінів вагітності

Небезпечні терміни вагітності поділяються на категорії, які потрапляють під особливу групу ризику.

Перегляньте публікацію - Як вибрати намет, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

2-3 тижні вагітності. Початковий етап вагітності небезпечний тим, що запліднена яйцеклітина може не прижитися на стінці матки. Нормальному закріпленню яйцеклітини може перешкоджати ряд причин, наприклад:

  • важкі фізичні навантаження
  • міома матки
  • травми після абортів або кесаревого розтину
  • генетичні відхилення.

Небезпечні терміни вагітності в період 2-3 тижнів можуть стати причиною мимовільного викидня. В цьому випадку жінка навіть не підозрює про такому механічному «аборт». У неї просто починаються місячні, і організм продовжує функціонувати в своєму звичному режимі.

4-6 тижні вагітності. В цей період потрібно берегти себе від несприятливих умов, бо плід особливо вразливим саме на 4-6-ой тижні вагітності. Куріння (активне і пасивне), алкоголь, фізичні навантаження і емоційні розлади можуть згубно вплинути на розвиток плоду.

Небезпечні терміни вагітності.

Небезпечні терміни вагітності

8-12 тижні вагітності. В цей період активно розвивається плацента плоду, тому варто бути особливо уважним до свого організму. Ці небезпечні терміни вагітності можуть стати причиною не тільки викидня, але і завмирання плоду. В основному це відбувається через гормональних порушень, хвороби щитовидної залози і деформації яєчників. У жодному разі не можна вживати ліки в цей період. Краще пити трав’яні збори, але підбирати їх потрібно дуже акуратно, щоб не перевантажувати організм.

8-22 тижні вагітності. В цей період організм найбільш тонко реагує на інфекцію. Найчастіше зростає ризик отримати інфекційні захворювання статевим шляхом, так як в період формування плаценти організм не в змозі захищатися повністю. Крім того, якщо присутній патологія матки, внаслідок чого плід не здатний в ній утримуватися, слід накласти шов до настання 18-22 тижнів. Ця процедура безболісна і дуже необхідна. Вона допоможе зберегти плід і забезпечити нормальну життєдіяльність.

28-32 тижні вагітності. В цей період може статися відшарування плаценти, тому потрібно бути дуже обережною. Плацентарна недостатність може стати причиною викидня. Повністю виключити фізична праця. Не варто займатися сексом, тому що він несе не тільки фізичне, але й емоційне навантаження, яка небажана в ці небезпечні терміни вагітності. Не вирушайте в подорож, які вимагають тривалих переїздів і перельотів. Забудьте на якийсь час про активність, якщо вам не байдуже здоров’я вашого майбутнього малюка.

Убезпечте себе від тривог, які можуть погіршити ваш емоційний стан. Не потрібно нічого боятися. Якщо ви ставитеся до себе дбайливо і вам важливо народити здорову дитину – не хвилюйтеся, адже спрага материнства обов’язково візьме верх над небезпекою і ризиком. Якщо розібратися, від вас потрібно зовсім небагато: приділити увагу своєму організму і уберегти себе від будь-якого виду навантажень.

Радимо прочитати також

Як поводити себе в гостях про Як поводити себе в гостях.

Не потрібно боятися того, що небезпечні терміни вагітності рано чи пізно дають про себе знати і підвищують ризик втрати плоду. У кожного організм індивідуальний, а значить, однаково вагітність у всіх протікати не може. Потрібно всього лише дбайливо ставитися до свого організму, виконувати всі вимоги і користуватися порадами, які призначені для вагітних жінок. Радість материнства залежить від того, наскільки добре ви ставитеся до народження вашої майбутньої дитини, життя якого залежить від вашого здоров’я.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>