Як швидко відбілити зуби

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Відбілювання зубів – це нині модно. На жаль, зуби дуже погано переносять процес відбілювання. Навіть найдорожчі клініки не можуть забезпечити максимальну безпеку ваших зубів. Трапляються екстрені ситуації, коли зуби треба терміново відбілити, наприклад, фотосесія. Виникає питання: як швидко відбілити зуби?

Як швидко та ефективно відбілити зуби

Швидко відбілити зуби можна, але варто це робити дуже уважно і обережно. Пам’ятайте, що зубна емаль – на вагу золота. Пошкодивши зубну емаль, ви дозволите здоров’ю зуба. Вибілені зуби треба берегти і доглядати за ними удвічі дбайливо. Доведеться забути про кава і цигарки, тому що зуби тепер дуже чутливі до зовнішніх подразників.

Перегляньте публікацію - Браслети з полімерної глини своїми руками, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Є кілька способів, які допоможуть швидко відбілити зуби. Вони застосовні в домашніх умовах, але не переборщіть, адже в погоні за красою можна назавжди позбавити зуби здоров’я.

Як швидко відбілити зубинайдавніший спосіб відбілювання зубів – використання вугілля і золи. У старовину вугілля розтирали пальцями і втирали в зуби, відбілюючи їх. Зараз можна використовувати активоване вугілля, використовуючи таку саму техніку: розтираємо і втираємо в зуби. Можна ще насипати трохи вугілля на зубну щітку, змішавши з пастою, і почистити зуби таким чином.

Поширений спосіб відбілювання зубів – використання перекису водню. До речі, гелі для відбілювання робляться на основі перекису, але це не означає, що вони безпечні, рівно так само, як і сама перекис. Використовувати цей метод можна двома способами: полоскання і чищення. У першому випадку після чищення зубів необхідно прополоскати рот розчином перекису з водою. Для цього змішайте 20-25 крапель перекису з 50 г води і прополощіть рот. Можна також завдати перекис на ватку і протерти зуби, а після почистити їх звичайною пастою. Але будьте обережні з емаллю, не докладайте. До речі, відбілювання зубів перекисом – це найефективніший спосіб досягнення білизни.

Як швидко відбілити зуби.

Як швидко відбілити зуби

Сода теж непогано відбілює зуби. Як швидко відбілити зуби содою? Легко, от тільки не варто поспішати. Сода блискавично руйнує емаль зубів. Більш того, десни теж страждають від соди. Спосіб відбілювання зубів точно такий же, як два вищевказаних, різниця лише в тому, що цим методом не варто захоплюватися. Вибілювати зуби содою можна лише раз на десять днів, і то дуже обережно і виключно в екстрених випадках.

Народні методи відбілювання зубів більш слабкі, але теж ефективні. У літню пору ви можете вибілювати зуби ягодами. Використовуйте для цього полуницю і суниці. Просто пожуйте ягоди, цього буде достатньо. Можна розім’яти ягоди і втирати отриману кашку в зуби. Якщо є цитрусові (лимон, лайм), використовуйте їх шкірку для відбілювання. Користуйтеся внутрішньою стороною шкірки.

Не варто часто відвідувати стоматологічні клініки, щоб відбілити зуби. Будь-яка клінічна процедуру відбілювання руйнує емаль. У домашніх умовах це може зробити тільки сода і перекис водню, якщо значно переборщити в пропорціях. Мінус домашнього відбілювання зубів лише в тому, що ця процедура займає місяць або два, залежно від ступеня жовтизни зубів.

Радимо прочитати також

Оригінальний подарунок на 8 березня про Оригінальний подарунок на 8 березня.

Знаючи, як швидко відбілити зуби, і пам’ятайте про те, що доведеться виключити з раціону напої та їжу з барвниками, кава, чорний чай і сигарети. Якщо ви почали вибілювати зуби в клініці – обов’язково використовуйте захисними гелями, щоб хоча б трохи зберегти емаль. Пам’ятайте, що краса залежить від здоров’я. Зуби – не виняток.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як швидко відбілити зуби, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>